La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

1

Powiem, że dziwi mnie ta sytuacja z środkowym napastnikiem u nas. Latem sprzedajemy Paco, który dawał przyzwoitą jakość jak już grał ponieważ ktoś sobie wymyślił, że Munir da nam więcej. Mimo, że tak naprawdę to nic wielkiego w Barcelonie nie pokazał. Teraz oddajemy prawie za darmo Munir bo po prostu jest za słaby na Barcelonę. Następnie szukamy kogoś na już, co niby ma dać jakość.Kto to będzie? Latem odejdzie za milion euro? Nie zrozumiałe są niektóre decyzję zarządu.

0

@bartekvisca  Paco chciał odejść, więc odszedł.
Mam nadzieję, że pomogłem.

1

@VamosRakieta A nie odszedł bo dostał informacje, że klub stawia na Munira?

3

@bartekvisca  No nie no już nie zakłamujmy rzeczywistośći, Paco w Barcelonie grał słabo i nie dawał "przyzwoitej jakości", dawał ją możę Digne które nigdy się nie wyróżniał czymś pozytywnym, ale też poniżej jakiegoś poziomu nie schodził. Paco to profi zawodnika który do Barcy nie pasuje i jestem przekonany że gdyby teraz wrócił, wcale nie grałby lepiej niż przed przejściem do Borussi. Teraz wszyscy piszą jak można było być tak głupim żeby tak oddać Alcacera, ale tak naprawdę w tamtym czasie, wydawało się to sensownym posunięciem. Barca potrzebuje kogoś mniej przywiązanego do pozycji, kogoś z może trochę gorszym wykończeniem, ale z lepszą techniką i uniwersalności w różnych sektorach boiska, kogoś kto nie ''ogranicza się'' tylko do strzelania bramek

0

@Kacper1432 Wowczas nie bylo to rozsadnym posunieciem z uwagi na decyzje o pozostawieniu Munira z rocznym kontraktem i perspektywa siedzenia na lawce.

Moze inaczej gdyby w lato oddali obu i sprowadzili kogos innego nie byloby zlym rozwiazaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?