La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1367 Culés

konto usunięte

0

logika co niektórych...
Barca wygrywa- zasługa Valverde.
Barca przegrywa- wina piłkarzy.
"Wina ewdientnie piłkarzy za wynik. Jak Valverde ma robić rotacje, jak oni nie umieją grać :/ "

Trener jest od tego, żeby na drużyny z końca tabeli motywować zawodników!
Nosz do jasnej ciasnej...

0

@Pedeudo A ja w większośći to widze tą logikę an odwrót xd, że jak wygrywamy to Messi etc... a jak przegrywamy to Valverde

konto usunięte

0

@Kacper1432 To jest zależne od godziny ;)
Niestety co za dużo to niezdrowo. I mówię to o obydwu stronach konfliktu.

1

@Pedeudo Że co niby? On ma motywować piłkarzy rezerwowych, na mecz majac bezpieczna przewagę punktowa w lidze? Żart chyba, im ma po prostu zależeć się pokazać jak dostaja szansę. Jak nie to ławka dalej.

konto usunięte

0

@skubi99 to w takim razie od czego jest trener bejbi?
Nie rozumiesz, że do drużyn z końca tabeli zawodnicy podchodzą inaczej?

0

@Pedeudo No właśnie ja to rozumiem “bejbi”. Dlatego graja rezerwowi i to im ma zależeć, żeby się pokazać. Trener jest od tego, żeby ustalać taktykę, odpowiada za decyzje personalne w kadrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?