- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1606 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1606 Culés
2
Aż się uśmiech na twarzy pojawia, widząc ekscytację na La Rambli, która wynika z prawdopodobnej zmiany trenera. Będzie dokładnie to, co m.in. z Semedo. Na początku będą ochy i achy, a po 2-3 miesiącach nowa "zabaweczka" się znudzi, zacznie się płacz, jęczenie i wpisy typu: "Maamooo! Chcę nowego trenera w Barcelonieee! Ten jest beee!".
Jestem więcej niż pewny tego. Niektórzy chcą, wręcz żądają gruntownych zmian w Barcy, zarówno na płaszczyźnie zarządu, kadry i trenera. A może warto też popatrzeć na samego siebie i odpowiedzieć na pytanie: "Czy aby nie jestem zbytnio rozpieszczony?". Tak jak niektórych wkurza tutaj gra za kadencji Valverde, tak np. mnie (i myślę, że nie tylko) wkurza (a raczej wzbudza politowanie) to ciągłe ujmowanie nam sukcesów, bagatelizowanie osiągnięć i gardzenie 1-2 trofeami w sezonie. Jako kibice mamy prawo do krytyki. Jednak niektórzy kibice i "kibice" powinni również spojrzeć na siebie, bo sami również nie są idealnymi kibicami... ;)
10
@LuisSalvano o jeny, luis, wrzuć na luz.
8
@LuisSalvano Ale jaj kurde, kibice chcą zmiany trenera który drugi rok z rzędu kompromituje klub w LM i przegrywa w Valencią w finale, wszystko to poparte mało widowiskową grą mając w skąłdzie takich piłkarzy jak Messi, Coutinho, Suarez, Arthur, Dembele etc, ale heca, same rozpieszczony dzieciaki a ja jestem mądrzejszy i wiem że będzie tak jak z Semedo bo mi gwiazdy pokazały i naiwniacy będą się cieszyć z tego trenera a póżniej będą się mniej cieszyć. Jeju ale ci ludzie głupi lol
1
@Kacper1432 Już tak się nie pień gościu. Sam uważam, że chyba pora najwyższa pożegnać się z Valverde i szanuję też zdanie innych. Jednak na La Rambli non stop ktoś chce kogoś sprzedawać i mieć nowego zawodnika / trenera, niczym rozpuszczone dziecko, któremu zabawki nudzą się po kilku dniach.
0
@LuisSalvano A o czym innym dyskutować po tak gównianych meczach Barcy?
0
@LuisSalvano Ja się pienie, ja jestem absolutnie wyluzowany, ty się tu żalisz na ludzi, nie ja. A to że La Rambla chce to i tamto, to normalne, szczególnie po tym co wydarzyło się w tym miesiącu
0
@Buksza Problem w tym, że to nie dot. tylko ostatnich 3 tygodni, a prawie całego sezonu. Mało to już razy sprzedawano Dembele, czy Semedo?
0
@LuisSalvano weź Luis już nie bądź taki pokorny bo nam potrzeba rok w rok trypletu...