- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
19
Narażę się tutaj chyba na zmasowany hejt, ale w sumie mi to zwisa...
Tak na chłodno, w konflikcie Abidal -vs- Messi, popieram tego pierwszego.
Czemu?
Zauważcie co się ogólnie dzieje w klubie...przecież to jest chore, że przedstawiciel zarządu NIE MOŻE skrytykować zespołu, bo od razu "gwiazdy" są oburzone.
Tak to ma wyglądać? Zawodnicy mają wchodzić na głowę trenerom, zarządowi itd? Nieważne czy to Messi, de Jong czy Fati. Nie powinno tak być.
Teraz wychodzi na jaw to, w co przez tyle lat nie wierzyliśmy (może bardziej - nie chcieliśmy w to wierzyć), że to piłkarze od kilku sezonów rządzą w szatni.
Ile razy mieliśmy pretensje po porażkach o słowa "Musimy pracować i wyciągać wnioski"?
Abidal powiedział o tym głośno, ale Messi poczuł się obrażony...to jak maja czuć się kibice jak piłkarze swoją postawą obrażają nas ostatnio non stop?
I co z tym piłkarze robią? "Jest ok, widzimy postępy w naszej grze" i inne tego typu bzdury nam wciskają, a potem... np 0:2 z Walencją.
To, że zawdzięczamy Messiemu wiele, nie zmienia faktu, iż nie jest i nigdy nie powinien być PONAD klubem. Zrobił dla Barcy bardzo dużo i...tyle samo zarabia, więc został doceniony, a dodatkowo robienie z siebie "niewinnego i pokrzywdzonego" jest niepotrzebne. Bycie najlepszym nie oznacza władzy w klubie...to znaczy nie powinno, ale u nas niestety tak chyba jest :(
2
@norbi77 popieram
1
@norbi77 Twój komentarz byłby słuszny, ale tylko wtedy gdy założymy że w obu wypowiedziach każdy jest szczery...a niestety nie jest. Jestem po stronie Messiego z tego względu że po prostu nic nie wskazuje że gdzieś nas oszukuje, piłkarze wypowiadali się że są za Valverde gdy Ernesto był i jak go już nie ma. Zarząd (w tym Abidal) cały czas mówili że są w 100% za Valverde i mu ufają, a teraz nagle ktoś wychodzi i mówi że były wątpliwości od El Clasico i to szatnia chciała go zwolnić i tak dalej. I komu mamy bardziej ufać? Jestem pewny że szatnia za uszami ma, tak samo Messi, ale nie uważam żeby było to coś złego na tak wysokim poziomie, patrząc na to jaki cyrk odstawia zarząd. Gdyby klub był dobrze zarządzany to i w szatni wyglądałoby to inaczej
2
@norbi77 Dobrze napisane kolego, też jestem całkowicie po stronie Abidala!
Kto to widział do cholery, aby piłkarze mieli czelność rządzić klubem, czy to Messi czy Ronaldo nie ma znaczenia. Leo to najlepszy piłkarz w historii, zrobił dla Barcy bardzo dużo, ale ostatnimi czasy mam wrażenie, że zaczyna się toksyczna atmosfera wokół naszego cracka.
3
@SonBarcaGoku Własnie do tego zmierzam. Ostatnio wygląda to tak, jakby Messi chciał mieć swój wkład i ostatnie słowo we wszystkim. Niezależnie czy na boisku czy w biurach Camp Nou.