La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

7

"Messi nie jest nieskazitelny" i inne takie teksty pojawiają tu się od kilku dni. Wy już nie macie naprawdę do czego się przy**** tylko do Messiego? No nie jest nieskazitelny no i co z tego? Co to zmienia? Messi jeszcze poza tym co już robi dla Barcelony ma jeszcze murawe kosić, młodych szkolić, wypowiadać się zawsze perfekcyjnie i nieskazitelnie, grać z Dembele w Fortnite i Bartomeu dzień dobry na klatce mówić... Nie wiem naprawdę co wam do głowy strzeliło. Messi jest pilkarze z kosmosu, ciagnie ten klub od kilkunastu lat jak i jeszcze ludzią mało. Oj, Griezmannowi nie podaje? Może irytuje go troszkę że Barcelona kupiła 3 piłkarza za 120mln który (po gościu co nie potrafi wyjsć na murawę bo jest kontuzjowany i po gościu który nie potrafi wyjść ze swojej strefy komfortu bo jest introwertykiem) nie potrafi bez dobrego podania sam bramki Barcelonie przez pół roku strzelić? Fakt że Messi niesamowicie zbudował Ansu w poprzednim meczu dając mu dwie bramki na tacy po kilku słabych występach nikt nie zauważył? Griezmann jakoś sobie radzi, poza tym nie jest dzieckiem żeby się obrażać że ktos mu piłki nie podaje, z koleji Ansu ma 17 i najprawdopodbniej będzie grał w pierwszym składzie do końca sezonu i zbudowanie go takim sytuacjami daje mu dużo więcej niż Griezmannowi. Teraz ten Abidal... tego już mi się komentować nie chce, co by Messi nie zrobił to zły kapitan, Abidal zaatakował szatnie to Messi ją obronił, czy dobrał dobrze słowa? Pewnie nie, ale tak jak pisałem wyrzej, wszystkiego robić Messi w tym klubie nie może, a zarząd wyciera sobie tylko pysk takimi nazwiskami jak Messi, Abidal czy Xavi a tutaj co druga osoba to łyka. Żałosne

konto usunięte

0

@Kacper1432 Ochłoń, bo wygląda to tak jakbyś w przypływie emocji napierdzielał w klawiaturę.

4

@NeroTFP Ty z kolei od kilki dni na spokojnie co chwile deprecjonujesz Messiego i wygląda jakby serio tak myślał- nie wiem kto tu powinnien ochłonąć.
Nie wiem kiedy ostatnio spotkało mnie coś bardziej irytującego na tej stonie. Oglądam Messiego i Barcelone od kilkunastu lat, facet sprawia że oglądanie piłki jest przyjemnością, wygyrwa tu wszystko co może, nie jest irytujący, nie wykazuje swojego ego jak CR7, nie rzuca na lewo i prawo głupich komentarzy... To banda zagubionych w swoich przemyśleniach "kibiców" będzie tu pisać ze Messi nie jest swięty i będa go deprecjonować na każdym kroku... no kto by się spodziewał że najlepszy piłkarz w histori nie jest świety, oczywiste że ma jakieś swoje wady jak każdy, ale żeby podkładać jakieś jego pojedyńcze na przestrzeni lat wybryki pod swoje teorie o to że Leo jest problemem Barcelony to naprawdę gdzieś tu jest problem

konto usunięte

0

@Kacper1432 Wydaje mi się, że w tych emocjach masz problem z interpretowaniem pewnych faktów.

Wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku dni napisałem, że uważam Messiego za najwybitniejszego zawodnika w historii futbolu.

W żadnym momencie nie napisałem niczego agresywnie. W żadnym momencie nie użyłem hejtu czy mowy nienawiści. Wyraziłem po prostu swoje zdanie - i mam do tego święte prawo.

0

@NeroTFP No dobrze to powtórz to jeszczez z 15 razy po czym zacznij wytykać mu jego pojedyńcze wybryki żeby udowadniać jakim to on probleme nie jest. I nie obchodzi mnie czy ty kogoś obrażasz czy nie i do czego ty nie masz praw, niczego ci nie zabroniłem to pisz co chcesz, tylko nie odpisuj mi prosze na komentarze, bo z tego co widzę to od kilku dni jedyne co robisz to wtrącasz się w komentarzach na temat Messiego żeby jakoś go zaatakować, moim zdaniem masz jakaś pokrzywioną logikę i chory pogląd więc nie chce mi sie z tobą dyskutować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?