0

@Esteban_ Nie wiem, ale wiem jak zapatruje się @LuisSalvano

0

@AxelF @Chakalaka Ale CO. TO. MA. DO. RZECZY. Przedstawiasz jakiegoś polityka to powiedz kim on jest, skoro robisz to u Tuska to zrób też u Mentzena, wy tu głównie oczekujecie szacunku a sami go nie okazujecie, chyba że na szacunek zasługuje tylko ten kto wam się podoba to wystarczy powiedzieć

4

@Chaoss Czy Pitt zagrał lepiej od DiCaprio w "Pewnego razu..."? Mam wątpliwość, myślę że jest to kwestia jak została napisana postać. Postać Ricka Daltona była napisana dość karykaturalnie przez co gra Leo mogła właśnie tak karykaturalnie wyglądać, myślę jednak że sprawdził się idealnie, z kolei Cliff był wręcz napisany pod Pitta dzięki czemu mógł zrobić z tą rolę co chciał i wyszło świetnie. Myślę że obie rolę świetnie zagrane, jednak postać Cliffa lepiej napisana pod to aby była doceniona.

1

@Chakalaka Ale co to ma do rzeczy? Piszesz o politykach to zachowaj konsekwencje.
Nie wiem jaki jest cel przywoływania "kim jest Tusk" w każdym poście na jego temat, ale jeśli już jest, to taki żeby osoba czytająca miała pełna świadomość o kim jest mowa (mimo że już wszyscy wiedzą), w takim razie mógłbyś też napisać kim jest Pan Mentzen.
I mam gdzieś kto jest konfederatą, kto jest lewakiem a kto jest jeszcze kimś innym, ale widząc twoje wywody o kulturze, o zachwianiu szacunku i wiecznych próśb o rozmowach na poziomie to wręcz nie wypada używać sformułowań "jest członkiem jakiejś śmiesznej, fundamentalistycznej partyjki".
Naprawdę, albo rozmawiamy tu na poziomie albo udajemy.

0

@Chakalaka Mam to wszystko gdzieś, ale jednak wypadałoby zachować konsekwencje i jeżeli już musisz przy każdym poście Tuska przywoływać kim jest, to mógłbyś też to samo robić przy Mentzenie. Lub nie robić tego w ogóle

3

To jest naprawdę niesamowite jak ci sami ludzie od tak długiego czasu potrafią kłócić się o te szczepionki XD, podziwam każdego z osobna.

5

@DonMatteo901 Jak widzę stwierdzenie body shaming to mnie wykręca

7

5

Według mnie nie jest to najgorsze posunięcie zarządu. Koeman fajnie pracuję z tą drużyną, ale poza Sevillą, nie radził sobie w meczach z najlepszymi. Jeśli drużyna źle pokarze się w tych dwóch arcyważnych meczach z Valencią i Atletico to będzie bardzo źle świadczyć.
Barcelona nie potrzebuje trenera który obija ogórków, tylko takiego co potrafi ogrywać najlepszych, lub radzi sobie w kluczowych momentach, oczywiście że w jeden sezon nie zbuduje takiej drużyny do wygrywania, ale jednak nie powinno być tak że w kluczowych meczach i w tych z najlepszymi Koeman nie dojeżdza

0

@Avernand Dla mnie naprzykład obaj źle tam wypadli. Gonciarz wiadomo tragedia, w ogóle się tego po nim nie spodziewałem, ale według mnie Stano który wjeżdza z pytaniem na zasadzie "Jesteś za zabijaniem dzieci", albo "Popierasz ruch który wsadza przęstępce i narkomana w role ikony" też nie wypada na merytorycznego wieszcza.
Stanowski ewidentnie lepiej potrafi prowadzić dyskusje, co nie świadczy że posiada jakieś lepszy pogląd czy w ogóle jest w czymś innym lepszy

8

Bawi mnie to jak @LuisSalvano piszę tu często jakieś swoje wyczyny lub postanowienie, które albo nikogo nie interesują, albo jak interesują to ci ludzie piszą na ten temat swoją opinie (pisząc takie coś wystawiasz się na opinie- to oczywiste), po czym Luis odpowiada że nie obchodzi go ich zdanie, albo że może robić co chce, ale ty już nie, wyrażając swoja opinię na ten temat xd

0

@LS Tylko że to założenie nie miało według mnie jakiegokolwiek sensu, przynajmniej ja takiego nie widzę

1

@kamiVeB Patrząc na formę całej trójki bijącej się mistrza to wątpie.
Będąc jednak totalnie szczerym i widząc jaką formę w Lidze ma Sevilla, to niezdziwie się jeśli ich mecz z Realem nie będzie meczem o Mistrzostwo

3

Powtórze to co napisałem wczoraj w czasie meczu, ale wtedy ciężko o dyskusje.
Według mnie Roberto wczoraj nie tyle co nic nam nie dawał w ataku, co po prostu wsadzał kij w szprychy.
Jeśli grasz wahadłowym (czyt. Nie masz skrzydłowych) to co daje takiemu wahadłowemu (Roberto) zejście do środka na gorszą nogę? Nikt nie zajmuje za ciebie pozycji szeroko bo nie ma skrzydłowego.

Roberto schodząc do środka tylko pozwala Granadzie zawęzić defensywę bo drużyna atakująca nie może rozszerzyć gry.
Po to głównie stosuje się wahadła żeby mieć szeroko ustawionego zawodnika przy lini który rozszerze gre drużyny atakującej, jaki i poszerze obszar bronienia drużynie grającej w defensywie.
Zejście wahadłowego do środka to taktyczne harakiri, jest ktoś kto widzi pozytywy w tego typu grze?

1

Dlaczego krytykując czyjąś opcje polityczną tak rzadko przytacza się alternatywe, zamiast wytykać poszczególne błedy danej parti (które ma każda partia)?

0

@donleo12 No pewnie, Mingueza mem bo błąd zrobił XD.
Żałośni jesteście

0

Tak na dobrą sprawę, jeśli grasz wahadłowym (czyt. Nie masz skrzydłowych) to co daje takiemu wahadłowemu (Roberto) zejście do środka na gorszą nogę? Nikt nie zajmuje za ciebie pozycji szeroko bo nie ma skrzydłowego.
Roberto schodząc do środka tylko pozwala Granadzie zawęzić defensywę bo drużyna atakująca nie może rozszerzyć gry.

0

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi w tej inbie między Lewicą, a Strajkiem Kobiet? Czemu Żukowska gada że Strajk traktuje ich gorzej niż PIS? XD

0

@Quavosk Najpierw Chakalaka, póżniej ty a teraz widzę kolejny rycerz regulaminu się dołącza. Krzyczenie na ulicy też nie jest zabronione, a jednka ludzi tego regularnie nie robią...
Tyle ludzi ma tego dość Z KAŻDEJ strony politycznej, ale no tak- regulamin mi pozwala to będe dalej udawał merytorycznego bo Chaka tak robi

1

@Wilczeq Wy dacie już wszyscy spokój z tego typu wpiasami czy teraz każdy będzie w ten sposób ludzi irytował?

0

@VenoM Emmm, co? XD

5

@Arkon A mnie to w sumie dziwi, bo poglądy ma jakie ma, gadanie ma jakie ma i wszystko ma jakie ma... ale że jest fałszywy lub że jest kłamcą bym mu nie zarzucił.
Jeśli mówi głupoty to raczej dlatego że sam w to wierzy.
Ja mu tam ufam, co nie znaczy że się z nim zgadzam

4

@Kgorecki2500 W KFC tak często dostaje źle przygotowane jedzenie że zdecydowanie Mc

4

@Quavosk Mam gdzieś słuszność tego o czym dyskutujecie, bo już zaczałeś bardziej irytować niż Chaka, ale zaznaczę ci tylko że to co zrobiłeś to nie jest post informacyjny bo dodałeś do niego sformułowania "słusznie stwierdził" czyli treść która ma sygnalizować że to co Korwin mówi jest słuszne- to nie informacja, tylko coś ala propaganda.

50

Cykl życia Griezmanna:
1. Jest niewidoczny w kilku meczach, nie strzela, ale dużo pracuję w obronie więc w sumie nikt się nie czepia
2. Jest niewidoczny w jakimś ważnym meczu, tracimy punkty, wszyscy chcą go sprzedać, pojawiają się plotki.
3. Ląduje na ławce na jeden lub kilka spotkań
4. Wraca do składu, zdobywa kilka bramek, notuje kilka fajnych występów,
5. Na La Rambli pojawia się artykuł w stylu "Griezmann wreszcie robi to co od niego oczekiwano/Griezmann wreszcie staje na wysokości zadania",
1. Jest niewidoczny w kilku meczach, nie strzela, ale dużo pracuję w obronie więc w sumie nikt się nie czepia
2...
...

0

@Khardan Emmm, co?

7

@BorzyKrzys Z jakieś powodu zrobiło mi się niedobrze czytając twój komentarz...

15

Ale to by była historia gdyby Sevilla wygrała tą lige :D

1

Usman najlepszy zawodnik na świecie bez podziału na kategorie wagowe.

0

@Nihas Obrażasz, jeśli ja napiszę że XYZ jest debilem z moich obserwacji to jest obraza czy obeserwacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?