KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ta sevilla słabiutka się zrobiła
0
@Sysia11 w którym wywiadzie powiedział, ze to jego marzenie?
0
Ależ fajnie się rozwinął cucurella. Szkoda, ze nie u nas
0
@masq nico za Gaviego, Garcia za Pique i dla mnie bomba
0
@SamuraJack zidane
0
@theOneAndOnlyKing nie napisałem, ze to tylko wina setiena
1
@Kgorecki2500 polecam dyskusje wczorajsza @BarcaInfo tam napisał zwięzłe kim jest ten pan
0
@theOneAndOnlyKing co do tematu to tak nie jest jego winą to, ze miał taki zapis w kontrakcie ale po prostu czasem krew zalewa normalnego kibica jak jeden gość może rozwalić taka markę
0
@theOneAndOnlyKing a co siwy dziad to twoim zdaniem pisanie na serio? Naprawdę ciężko czasami zrozumieć ludzi na tym forum. Bardzo obchodzą mnie komentarze ludzi z internetu obrażające mnie :)
0
@Kgorecki2500 a w którym momencie Haaland był chamem bo nie przypominam sobie? Graj dalej panienkami a nie piłkarzami to osiągniemy coś za 100 lat
0
@kkbarca a za Haalanda nie trzeba miliarda dać? Wydaje mi się, ze 500 mln może być za mało.
0
@bartekvisca to lepiej takie sieroty Boże jak Alba mieć w drużynie, gości co maja 0 woli walki. Faktycznie dobry pomysł
0
@Pablit jak dużo miejsca? Przeciez ten chłop to ciężarówka, która nie zatrzymuje się na krok, strzela z każdej pozycji i ma do tego dar, potrafi odnaleźć się wszędzie. Świetnie gra głowa wiec na autobusy tez wrzutki byłyby dobre
7
@baartekk97 tak tylko taki Haaland w pojedynkę wygra ci mecz czego nie można powiedzieć o pedrim
0
@AmigoBlancos jeśli nie patrzmy na kontuzje to oczywiście, ze Fati. Po nim dla mnie Vinicius a Rodrygo to gość, który niczym szczególnym dla mnie się nie wyróżnia
2
@Gaucho bardzo dobrze. Napastnik kompletny
1
Ale ta atalanta jest słabiutka
0
@Janiama jakiś zakladzik może?
0
@Emhyr kessie w pewnym wywiadzie mówił, ze chciałby skończyć karierę w Milanie ale wiadomo jak to bywa w świecie piłki
0
@Janiama zawsze śmieszą mnie osoby, które tak piszą. Problemy z awansem do LM? Z Kim mielibyśmy niby przegrać ta walkę o Lm?
15
@MesQueUnClub96 myśle, ze tak
0
@natanvip Kessie, Tielemans, Aouar
0
@BarcaInfo A nie uważasz, ze stawianie na xaviego dalej byłoby taktyka tysiąca podań bez celu i słynna tikitaka co w obecnym futbolu średnio wychodzi
0
@Messibestplayerintheworld sportowo bez dwóch zdań byłoby to wzmocnienie ale wizerunkowo No niezbyt. Byłby to jeden z piłkarzy, których bym nie lubił w Barcelonie
0
@BarcaInfo moim zdaniem Xavi nie będzie chciał teraz przyjść chociaż chciałbym go w Barcelonie. Myślisz, ze Koeman w najbliższych dniach poleci ze stanowiska Trenera barcy?
0
@BarcaInfo to z tych 3 kandydatów kto jest twoim faworytem i czy mógłbyś przybliżyć sylwetkę Capellasa?
2
@BarcaInfo kogo realnie byś widział w jego miejsce?
0
@Pelart2 a ty jesteś marginesem ludzkim skoro musisz obrażać mnie przez internet
0
@bibub zgadza się, jednak dziwnie dlugo tych pieniędzy nie dostaje wiec tak naprawdę nie wiemy co było zawarte w tym kontrakcie
0
@JarekS mówisz do mnie dziecko bo co? Bo mam swoją opinie? Napisałem, ze prawnie jeśli nie było mowy o osiągnięciu celów to kasa mu się należy. Czytaj ze zrozumieniem dziadku