0

Kurs na Barcelonę 2.50 chyba zaryzykuje :)

0

No i Lipsk raczej zepsuje mi kuponik. Ajajaj

0

@Kwiatek67 w porównaniu do Anthonego to Trinaco mógłby mu buty wiązać

0

@Kengo oj tak ten gość jest kozakiem. Ma takie panowanie nad piłka i drybling, ze głowa mala

28

Żart nie trener

1

@JohnA tenis grany

0

Wie ktoś czy Haaland zagra dzisiaj?

0

Jakieś typy dzisiaj na San Diego ATP i Sofia ATP?

0

@Encore brighton jak zwykle musiało zmaścić szanse na lidera

3

@DaPidejpi jaralby mnie widok peszkina spuszczajacego wpierdziel Viniciusowi

2

@DaPidejpi alba vs Mbappe.
Vinicius vs peszko

0

To niezle Crystal Palace

2

@kamilo0066 jeden z najlepszych tenisistów świata XD?

2

@Encore Daenerys… dla niej oglądało się grę o tron

7

@Pilka_jest_okragla Xavi by ich fajnie rozwinął

2

@bartas97 Oby nie

0

@Azi No schreuder w tym momencie byłby najlepszy. Zna już zawodników i na poprowadzenie przejściowe Barcelony byłby świetny a kto wie może byłby naszym Flickiem

1

@vlbmadridista może i w ataku jest dobry, ale ma problemy z trzymaniem pozycji i składanym przesuwaniem się w obronie

2

@DaPidejpi a Puig to co cały rok bramki strzelał? 80 to minimum dla takiego gościa, który mając w drużynie Messiego potrafił grać lepiej od niego

0

@LyFT weź ta ocena Fatiego to jest istny idiotyzm. Banda baranów tam pracuje bo inaczej tego nazwać się nie da

0

@Azi zgadzam się. Ciekawe czy pomysł był Koemana czy Jego asystenta

1

@KrystianR tez tak miałem ale chłop grał bez żadnych kompleksow

1

@Gwyn a ja wole na skrzydłach Fatiego i Dembele a na szpicy depaya

0

@Azi Wiem co napisałeś, ale chciałem dopytać czy tylko ja mam takie wrażenie, ze Nico był kluczem dobrej gry

0

@Azi a nie uważasz, ze tak „łatwy mecz” był dlatego, ze nasz środek pola wreszcie zdominował przeciwnika?

2

@Gwyn wiara ważna i jestem pewien, ze przy takim De Jongu Dembele byłby jak zbawienie

72

Ja tylko chciałbym przypomnieć, ze Ansu Fati to kozak

3

Dobra parę słów po meczu ode mnie jako, ze oglądałem z odtworzenia. Nie uważacie, ze dzisiaj ten mecz wyglądał tak dobrze, ponieważ opanowaliśmy środek i zawodnicy levante nie mieli nic do powiedzenia? Moim zdaniem kluczem dzisiaj był Nico, który asekurował razem z Busquetsem defensywę. Świetny mecz Gaviego, dla mnie to jest lepsza wersja Puiga. Chłopak ma przegląd pola, doskonale panuje nad piłka a przy tym jest ogarnięty taktycznie i nie boi się walki fizycznej. Bardzo dobry mecz obrony, Pique i Garcia szefowie dzisiaj. Boki tez fajnie chodziły, Mingueza solidny jak zawsze a descik chodził aż miło. Depay fajnie w grze ale musi lepiej kończyć 100% sytuacje. Coutinho bez szału ale liczę, ze się odbuduje. I teraz wisienka na torcie - ANSU FATI. No nie powiem morda niesamowicie mi się cieszyła jak wchodził na boisko. Od początku było widać ta jakość u niego a bramka to podsumowanie jak ważny jest i może być dla Barcelony. Strach miałem tez duży przy każdym możliwym ostrzejszym wejściu.
Świetny mecz i oby takich więcej.
VEB!

1

Hubert to tenisista zagadka. Potrafi wygrać cały turniej, grać jak z nut, a w następnym przegrać z tenisista z 2 setki

0

@amanter dla mnie Garcia to nie placek. Bardzo go cenię, wiec z moich ust tego nie usłyszysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?