KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Encore to w zła stronę zmierza piłka nożna skoro to zawodnik, który bawi się sportem jest ten zły a nie ten który poluje na nogi
11
@Encore No dobra ale jak mu chłop na pełnym sprincie wjeżdża w nogi to już nie jego wina. Taki jest jego styl gry, lubi się bawic z Piłka przy nodze i czemu ma to zmieniać? Bo chamy nie potrafią grać fair w piłkę?
8
Przykro patrzeć jak ludzie traktują Neymara. Śmiechom nie było końca w internecie. Widać, ze dla chłopa piłka nożna to całe życie schodzi zapłakany ale nie przecież zrobił to specjalnie, żeby zdążyć na urodziny siostry Haha. Żal patrzeć na takie komentarze. Zawodnicy ewidentnie polują na jego nogi.
0
@Kvzik47 myśle, ze zrobią wszystko żeby zagrał. Nawet jeśli miałby pogłębić kontuzje
1
Wszyscy tacy pewni, ze Neymar z nami nie zagra, a ja założę się, ze wyjdzie normalnie w podstawowej jedenastce
0
Czuje, ze mimo iż nie powinien normalnie zagrac to i tak zagra nawet z kontuzja
0
Oj jak ja bym chciał taki skład na mecz z Alaves. Ter Stegen - Mingueza - Umtiti - lenglet - firpo - Orellana - moriba - Puig - Trinaco - Griezmann - Konrad
0
@arasz1819 dokładnie jest tak jak mówisz. A gdyby nie wielbłądy umtitiego to dzisiaj mogliśmy wywieźć bardzo dobry wynik. Widać po prostu, ze kluczowi piłkarze oddychają rękawami.
6
Przede wszystkim bądźcie trochę bardziej wyrozumiali. Kiedyś ta seria zwycięstw musiała zostać przerwana. Mamy bardzo wąską ławkę rezerwowych w tym sezonie. Kluczowi zawodnicy grają od deski do deski, nie ma za bardzo kim rotować i wyszło jak wyszło. Piłkarze Sevilli po prostu o wiele lepiej fizycznie wyglądali. Doszły do tego kontuzje kluczowych zawodników barcy i tego nie przeskoczymy. Mówicie, ze to sezon przejściowy to nie zachowujcie się jak hipokryci i zrozumcie, ze z taka kadra nie da się wszystkiego wygrywać. Ja dalej wierze, ze psg uda się przejść, Koeman powinien dać odpocząć wszystkim podstawowym zawodnikom w meczu z Alaves aby w pełni sił przystąpili do meczu Lm. Środek obrony z psg powinien składać się z Minguezy i Lengleta. Raz się wygrywa raz się przegrywa. Visca el Barca!
0
@Pogba nie oglądałem ten sam. Umtiti chrzanił wszystko co się dało
3
Prawda jest taka, ze na środku obrony mingueza daje radę
0
@BarcaInfo mecz z Alaves uważam, ze powinny wyjść mocne rezerwy. Widać, ze zawodnicy są zajechani. Nie ryzykujmy kontuzja. Na la ligę i tak są małe szanse
0
Umtiti co w poślizg wpadł
0
@BarcaInfo o kurde
1
Nie można marnować takich 1000% sytuacji jak messi mial
0
A tak dobrze grali jak narazie
2
@Elnuum 2 kanały wyłączyli 2 zostawili
0
@Elnuum eleven sport 4
0
Mecz Brighton na eleven za 10 min. Debiut naszych 2 Polaków
0
@Krzywy95 co nie zmienia faktu, ze gość ma 19 lat i jest niesamowity jak na swoj wiek
0
@BarcaInfo jestem za fontem jednak jemu tez życzę powodzenia jako prezydentowi Barcy i niech prowadzi po tytuly
27
@BarcaInfo No to pograne
0
@Krzysztof1987 gra w Eibar nie w elche
3
@BarcaInfo to tylko pokazuje jacy są ludzie. Skoro gość musi w ten sposób udowadniać porozumienie z Xavim.
2
Zawsze jakieś nawiązanie o młodych hiszpańskich zawodnikach co do barcy cieszy. Bardzo chciałbym, żeby barca mocniej zainteresowała się bryanem Gilem. Jeden z największych talentów hiszpańskiej piłki. Chciałbym więcej Hiszpanów w Barcelonie. Właśnie coś transfery Ala Pedri. Fajnie byłoby go zobaczyć u nas
0
Tomek cwiakala mówił, ze zaraz po pedrim największy talent hiszpańskiej piłki
3
Którego marca są wybory na prezydenta barcy?
0
@Kapitan_SW perez w realu zrobił tak, ze teraz Real ma bardzo mierny skład i słaba przyszłość. Nakupił pseudo gwiazdek z Brazylii. Hazard za 160 mln. Nie kupił nikogo za Ronaldo. Taki perfekcyjny wcale nie byl
0
@Kapitan_SW a czyli dlatego, ze kiedyś mu się powiodło. Zrozumiałem juz
0
@Kapitan_SW xavi powiedział to co wszyscy wiedza czyli, ze Laporta jest najlepszym prezydentem barcy w historii - fakt. Jordi Cruyff powiedział, ze jego świętej pamięci tata zagłosowałby na Laporte bo zwyczajnie się znali. Jordi nigdzie nie powiedział, ze zrobiłby to samo. Mimo tego, ze jest wymieniany jako potencjalny dyrektor sportowy u fonta