KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahah Boże ten pedriego wpuszcza co za chłop
0
Konrad za Griezmanna
2
Strzał bardzo dobry ale jeszcze lepsza obrona Pacheco
5
szkoda szkoda, ale głowa do góry Ilaix
2
Jeśli to nie wynik urazu to nie wiem czemu Koeman nie zdjął De Jonga zamiast busiego
1
Hahahaha od ręki mierzą
0
Ze co niby??????
1
Szkoda, ze Griezmann sam nie potrafi takiej 1000 wykonczyc
0
Piękny Moriba asysta i piękny Trinaco Gol
0
Jestem pewien, ze po przerwie Koeman zdejmie Moribe
2
@Gonzo349 dopiero 14 min gry zapytaj po pierwszej połowie. Jak narazie lekko stresik wleciał i trochę elektryczny momentami ale tez odważne dryblingi stara się grać. Z minuty na minutę będzie lepiej
1
@Gaucho +1 jako jedyny po messim który robi różnice, a to, ze gramy bez napastnika co dla takiego skrzydłowego jest niezbedne to druga sprawa
1
@Janiama ja właśnie Griezmanna się spodziewałem, ale tym De jongiem zaskoczył mocno. Oby do przerwy zrobić przewagę i wpuścić Collado i Konrada za Leo i grieza
0
@PanZagadka choćby za ta bramkę należy mu się podstawa
0
@Azi Fdj lub Busquets, osobiście uważam, ze De jong musiał w tym meczu odpocząć
0
Wydaje mi się, ze Busquets na so z lengletem
1
@tristan87 kurde zastanawiam się co to za formacja będzie. 3 obrońców widzę
0
@tristan87 wszystko dobrze ale ten De jong mocno zbędny
1
Pięknie Andrzej, komu jak komu ale jemu to się należało jak mało komu
0
@Maciek069 jak czytam twoje komentarze to śmiech jest niesamowity. Faktycznie lepiej niech wygrywają wszystko, bo jeszcze ten wspaniale grający Real zdobędzie mistrza
0
@Lub567 pierwszy mecz Atleti oglądasz?
0
@Maciek069 weź się chłopie nie ośmieszaj. Real ma takie braki kadrowe i jest tak beznadziejny, ze nie wiem co ty gadasz
4
Klub fart i tyle
0
@Maciek069 tak tak wygra real
0
Tak jeeeeeeest!!!!!!!
1
Szkoda, ze tak słabe atletico pewnie wygra la ligę. Nudna gra do bólu przez większość drużyn zdominowani, oddają jeden strzał i wchodzi jakiś farfocel
0
@KmN ktoś ci podłożył płytkę Szpaka
0
@normasubiektywna chłop jest o wiele lepszy od tego brazola a Koeman nawet na treningi go nie zaprasza. Jeden z najlepszych zawodników barcy b od ostatnich sezonów. Ma 20 lat już i jest kapitanem Barcy B. Poza tym mamy ogromne problemy w środku pola, szczególnie na pozycji Busquetsa
5
@Filipfcb2000 City w tym roku wreszcie to zgarnie
2
Żart, ze powoływany jest ten No name z Brazylii a Jandro nawet szansy nie dostał