1

Hahahah Boże ten pedriego wpuszcza co za chłop

0

Konrad za Griezmanna

2

Strzał bardzo dobry ale jeszcze lepsza obrona Pacheco

5

szkoda szkoda, ale głowa do góry Ilaix

2

Jeśli to nie wynik urazu to nie wiem czemu Koeman nie zdjął De Jonga zamiast busiego

1

Hahahaha od ręki mierzą

0

Ze co niby??????

1

Szkoda, ze Griezmann sam nie potrafi takiej 1000 wykonczyc

0

Piękny Moriba asysta i piękny Trinaco Gol

0

Jestem pewien, ze po przerwie Koeman zdejmie Moribe

2

@Gonzo349 dopiero 14 min gry zapytaj po pierwszej połowie. Jak narazie lekko stresik wleciał i trochę elektryczny momentami ale tez odważne dryblingi stara się grać. Z minuty na minutę będzie lepiej

1

@Gaucho +1 jako jedyny po messim który robi różnice, a to, ze gramy bez napastnika co dla takiego skrzydłowego jest niezbedne to druga sprawa

1

@Janiama ja właśnie Griezmanna się spodziewałem, ale tym De jongiem zaskoczył mocno. Oby do przerwy zrobić przewagę i wpuścić Collado i Konrada za Leo i grieza

0

@PanZagadka choćby za ta bramkę należy mu się podstawa

0

@Azi Fdj lub Busquets, osobiście uważam, ze De jong musiał w tym meczu odpocząć

0

Wydaje mi się, ze Busquets na so z lengletem

1

@tristan87 kurde zastanawiam się co to za formacja będzie. 3 obrońców widzę

0

@tristan87 wszystko dobrze ale ten De jong mocno zbędny

1

Pięknie Andrzej, komu jak komu ale jemu to się należało jak mało komu

0

@Maciek069 jak czytam twoje komentarze to śmiech jest niesamowity. Faktycznie lepiej niech wygrywają wszystko, bo jeszcze ten wspaniale grający Real zdobędzie mistrza

0

@Lub567 pierwszy mecz Atleti oglądasz?

0

@Maciek069 weź się chłopie nie ośmieszaj. Real ma takie braki kadrowe i jest tak beznadziejny, ze nie wiem co ty gadasz

4

Klub fart i tyle

0

@Maciek069 tak tak wygra real

0

Tak jeeeeeeest!!!!!!!

1

Szkoda, ze tak słabe atletico pewnie wygra la ligę. Nudna gra do bólu przez większość drużyn zdominowani, oddają jeden strzał i wchodzi jakiś farfocel

0

@KmN ktoś ci podłożył płytkę Szpaka

0

@normasubiektywna chłop jest o wiele lepszy od tego brazola a Koeman nawet na treningi go nie zaprasza. Jeden z najlepszych zawodników barcy b od ostatnich sezonów. Ma 20 lat już i jest kapitanem Barcy B. Poza tym mamy ogromne problemy w środku pola, szczególnie na pozycji Busquetsa

5

@Filipfcb2000 City w tym roku wreszcie to zgarnie

2

Żart, ze powoływany jest ten No name z Brazylii a Jandro nawet szansy nie dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?