KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Otylia za glinkę
1
@kryhaa zgadzam się, ze gdyby posiadali golleadora typu Halland lub Romelu to byliby drużyna jeszcze mocniejsza niż teraz
0
@fart No niestety
0
@Dawid66 wszystko zależy od tego jak będzie z Ansu i czy ściągniemy kogoś topowego do ataku
4
@Encore ma pecha. No sory ale nie ma wpływu na to, ze Np sterling nie trafia z Lyonem na pusta bramkę z 2 m
0
@Tridente2015 Szczególnie te jego niepewne interwencje. U nas bramka na szczęście obsadzona bardzo dobrze
0
Dzisiaj obejrzałem cały mecz RM z Valencia i w nietoperzach podoba mi się bardzo gra 2 zawodników, których chętnie zobaczyłbym w Barcelonie. Pierwszy z nich to oczywiście Gaya a drugi Racic
79
@Janiama szczerze mówiąc chłop gra na tyle ile pokazuje w meczach. Ten transfer to nieporozumienie i oby mniej takich w naszym klubie
1
@Marjando raczej nie
0
@BarcaInfo szkoda, ze nadeszły czasy gdzie mało jest piłkarzy łączonych z Barcelona. A tak parafrazując widziałem gdzieś dzisiaj, ze Manchester City rzuca wszystkie siły na Romelu Lukaku
50
Oby się we wtorek nie zesral metr przed kiblem jak to ma w zwyczaju
1
@Gruzin94 tak jak myslalem
2
@Coutinho007 zgadza się. Cieszy jak wychowankowie grają w twoim ulubionym klubie. Przynajmniej wiesz, zawsze oddadzą serducho za ten klub
1
@Janiama zgodzę się. Szczękę musiałem zbierać z podłogi jak zobaczyłem te podanie i kompletnie zgubiona linie obrony Alaves
0
@Murazor Jak dla mnie sam na sam to 100% okazja
3
@Coutinho007 bardzo mi się podobał. Najaktywniejszy z naszych pomocników. Widać, ze mu się chciało dyrygować pomocą barcy
1
@Gruzin94 Japończycy są nieobliczalni. Potrafią oddać znakomity skok. Słoweńcy myśle, ze raczej będą pod nami. Austriacy jednak prezentują lepsza aktualnie formę. Mam nadzieje jednak, ze trafimy z forma
0
@Gruzin94 patrząc na OBECNA formę naszych nawet z walka o medal w drużynowce może być ciężko
4
@Janiama ogólnie strasznie dziwi widok Messiego i tak małej ilości asyst
2
@Janiama zgadza się. Statystyki ma bardzo dobre. Oby polepszył je z Psg
1
@MesQueUnClub96 nie wyglada to dobrze przed Ms
0
@socha ja uważam, ze gość ma taka wiedzę na temat piłki nożnej jak mało kto. Bardzo lubię go słuchać bo gada z sensem i mądrze. Jest obiektywny nie mam co do tego wątpliwości
1
@Janiama ja uważam, ze w tym meczu zagrał dobrze. Nie bardzo dobrze, ale drażni mnie po prostu jeśli marnuje się takie 100% sytuacje. Jeśli chcemy myśleć o poważnych celach to takie akcje powinny lądować w siatce
2
@Sulimo ale kolego ty możesz uważać, ze zagrał dobrze i nikt ci tego nie zabroni, a inni mogą uważać, ze zagrał przeciętnie i możemy tylko o tym sobie kulturalnie podyskutować :)
0
@Janiama ale żeby nie było rozumiem twój tok myślenia, po prostu inne odczucia mamy i tyle
0
@Janiama No to tutaj również mam inne zdanie. Trinaco był zawodnikiem lepszym w tym meczu, do tego strzelił 2 bramki w tym pierwsza niezwykle ważna bo otwierająca nam to spotkanie
0
@Janiama dobrze, ile ludzi tyle opinii i każdy może mieć inna :) ale chciałbym się ciebie zapytać w takim razie na jaka ocenę zasłużył Trinaco twoim zdaniem?
0
@Janiama Puig i Griezmann to trochę inne pozycje jednak.
3
@Janiama ocena 5,5 jest dobra. Dzisiaj pisałeś jakie asysty powinny być zaliczane. Przy pierwszej asyście Francuza tylko podał piłkę w środku pola do Leo a ten minął kilku rywali i zapakował z dystansu. Nie wykorzystał 100% sytuacji przy nie tak dobry wyniku jak ten końcowy, co musi obniżyć znacznie jego notę. Był tez mało widoczny przez większość meczu
1
@Janiama zgadza się i tez go krytykowałem wtedy. Jednak messi co daje Barcelony chyba każdy wie