0

@MESSIah16 Otylia za glinkę

1

@kryhaa zgadzam się, ze gdyby posiadali golleadora typu Halland lub Romelu to byliby drużyna jeszcze mocniejsza niż teraz

0

@fart No niestety

0

@Dawid66 wszystko zależy od tego jak będzie z Ansu i czy ściągniemy kogoś topowego do ataku

4

@Encore ma pecha. No sory ale nie ma wpływu na to, ze Np sterling nie trafia z Lyonem na pusta bramkę z 2 m

0

@Tridente2015 Szczególnie te jego niepewne interwencje. U nas bramka na szczęście obsadzona bardzo dobrze

0

Dzisiaj obejrzałem cały mecz RM z Valencia i w nietoperzach podoba mi się bardzo gra 2 zawodników, których chętnie zobaczyłbym w Barcelonie. Pierwszy z nich to oczywiście Gaya a drugi Racic

79

@Janiama szczerze mówiąc chłop gra na tyle ile pokazuje w meczach. Ten transfer to nieporozumienie i oby mniej takich w naszym klubie

1

@Marjando raczej nie

0

@BarcaInfo szkoda, ze nadeszły czasy gdzie mało jest piłkarzy łączonych z Barcelona. A tak parafrazując widziałem gdzieś dzisiaj, ze Manchester City rzuca wszystkie siły na Romelu Lukaku

50

Oby się we wtorek nie zesral metr przed kiblem jak to ma w zwyczaju

1

@Gruzin94 tak jak myslalem

2

@Coutinho007 zgadza się. Cieszy jak wychowankowie grają w twoim ulubionym klubie. Przynajmniej wiesz, zawsze oddadzą serducho za ten klub

1

@Janiama zgodzę się. Szczękę musiałem zbierać z podłogi jak zobaczyłem te podanie i kompletnie zgubiona linie obrony Alaves

0

@Murazor Jak dla mnie sam na sam to 100% okazja

3

@Coutinho007 bardzo mi się podobał. Najaktywniejszy z naszych pomocników. Widać, ze mu się chciało dyrygować pomocą barcy

1

@Gruzin94 Japończycy są nieobliczalni. Potrafią oddać znakomity skok. Słoweńcy myśle, ze raczej będą pod nami. Austriacy jednak prezentują lepsza aktualnie formę. Mam nadzieje jednak, ze trafimy z forma

0

@Gruzin94 patrząc na OBECNA formę naszych nawet z walka o medal w drużynowce może być ciężko

4

@Janiama ogólnie strasznie dziwi widok Messiego i tak małej ilości asyst

2

@Janiama zgadza się. Statystyki ma bardzo dobre. Oby polepszył je z Psg

1

@MesQueUnClub96 nie wyglada to dobrze przed Ms

0

@socha ja uważam, ze gość ma taka wiedzę na temat piłki nożnej jak mało kto. Bardzo lubię go słuchać bo gada z sensem i mądrze. Jest obiektywny nie mam co do tego wątpliwości

1

@Janiama ja uważam, ze w tym meczu zagrał dobrze. Nie bardzo dobrze, ale drażni mnie po prostu jeśli marnuje się takie 100% sytuacje. Jeśli chcemy myśleć o poważnych celach to takie akcje powinny lądować w siatce

2

@Sulimo ale kolego ty możesz uważać, ze zagrał dobrze i nikt ci tego nie zabroni, a inni mogą uważać, ze zagrał przeciętnie i możemy tylko o tym sobie kulturalnie podyskutować :)

0

@Janiama ale żeby nie było rozumiem twój tok myślenia, po prostu inne odczucia mamy i tyle

0

@Janiama No to tutaj również mam inne zdanie. Trinaco był zawodnikiem lepszym w tym meczu, do tego strzelił 2 bramki w tym pierwsza niezwykle ważna bo otwierająca nam to spotkanie

0

@Janiama dobrze, ile ludzi tyle opinii i każdy może mieć inna :) ale chciałbym się ciebie zapytać w takim razie na jaka ocenę zasłużył Trinaco twoim zdaniem?

0

@Janiama Puig i Griezmann to trochę inne pozycje jednak.

3

@Janiama ocena 5,5 jest dobra. Dzisiaj pisałeś jakie asysty powinny być zaliczane. Przy pierwszej asyście Francuza tylko podał piłkę w środku pola do Leo a ten minął kilku rywali i zapakował z dystansu. Nie wykorzystał 100% sytuacji przy nie tak dobry wyniku jak ten końcowy, co musi obniżyć znacznie jego notę. Był tez mało widoczny przez większość meczu

1

@Janiama zgadza się i tez go krytykowałem wtedy. Jednak messi co daje Barcelony chyba każdy wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?