KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ksobi z innej matki chyba, jeden trochę bardziej opalony :/
0
@eryk0501 42,5 mln jakoś tak
1
@kaamil1910 uważali i rozsądnie dbali o finanse to teraz sobie szaleją na rynku
0
@Filip1212 zrobiony. :))
3
@Alanooo ja to czekam aż szanse dostanie Jandro z Barcy B. Jednak ogólnie cieszy widok młodych piłkarzy w barcy. Jeszcze w tamtym sezonie mieliśmy bardzo stara podstawowa 11
0
@Katalonbar to pięknie pokazuje jak dobrym obrońca jest Żul Kounde. Chłop ma najwyższą ocenę z całej Sevilli mimo, ze jednak ofensywnym zawodnikom łatwiej o wyższe oceny
0
@hefaj6 ciężko ocenić patrząc na to, ze Lukaku jest wciąż młody. Jednak myśle, ze na obecna chwile jednak wygrywa Drogba
0
@TheNekro94 kto wie kto wie :) może w tym roku piękny Duńczyk powtórzy osiągnięcia ww dwójki
1
@eckov Mingueza z Lengletem na środku. Inaczej tego nie widzę. No chyba, ze Araujo będzie zdolny do gry
1
@MesQueUnClub96 mi się wydaje, ze przebije super jokerow jak Larsson czy Solskjer
1
@eryk0501 Mingueza z Lengletem na so na bokach Alba i dest
3
Już jutro mecz z paryżanami. Mecze barcy z psg zawsze wzbudzają duze emocje, jest tyle smaczków pomiędzy tymi drużynami. Już się nie mogę doczekać. Nareszcie wraca LM.
1
@elmayakos Pedri Wyspy Kanaryjskie
1
@szela1899 pena niestety nie :(
0
@elmayakos szybka edycja widzę Haha, Fati z gwinei kumplu
1
@Katalonbar Busquets,Roberto,Pique,Alba,Mingueza,Puig
0
@piotrek1315 ale nie zawsze jest dostęp. Jeśli faktycznie jest to zgadzam się, ze gaz o wiele lepszy
7
@msmsms jesteś nasza Opoką, przy tobie już się nie boimy
1
@krissu8 ekogroszek, łatwo dostepny i cena bardzo dobra.
12
@MesQueUnClub96 ze skończył się i zaczął na nowo
2
@Jakchcesz osobiście nie kupuje fify od 3 lat. Jednak wiem, ze jeśli chodzi o karierę zmieniło się dużo na plus i bardzo fajnie się ja teraz prowadzi
0
@Rewolucja123 jeśli 69% przecena to kupuj dla karierki
5
@Pawel13sz nie. Po prostu grał w lepszym czasie dla barcy i łatwiej miał o bramki asysty itp
2
@Janiama dopóki jest kultura można się sprzeczać. Pozdro :)
1
@Piernik jest pewna różnica. Nikt nie mówi, ze jest złym piłkarzem, bo umiejętności piłkarskie ma na najwyższym poziomie, jednak jego motoryka i dynamika stoją na poziomie 80 letniego dziadka a tego już nie zmienimy i jego czas w barcy powinien po tym sezonie się skończyć.
2
@Janiama widać nawet po samych twoich komentarzach, ze w piłce nożnej dużo przeżyłeś zarówno jako kibic jak i zawodnik. Przyjemnie się czyta twoje wypowiedzi :)
5
@Joe_Barbaro Douglas Pereira dos Santos. Brazylijska magia
0
@norbi77 nie kibicuje Psg,Atleti czy Borussi. Także lotto mi czy strzelają czy nie. Jeśli chodzi o Messiego to zobacz ile ma bramek co sezon i zadaj to samo pytanie jeszcze raz
3
@avexavi to wiedziałem, ale o Leonie dopiero dzisiaj pierwszy raz usłyszałem
2
Czy wiecie, ze Leon Goretzka ma polskie korzenie?