4

@RosjaninBut tak tak z varem w roli głównej

0

@udarpawarotam to nie myśl bo ewidentnie nie wychodzi

2

@ricardo0705 serial legenda

1

@ProMILs nie zauważyłeś, ze to pani?

0

@gumaz największe ryzyko, ponieważ nie wiadomo czy wgl zagra

0

@BarcaInfo zgadza się

0

@Gaz trzeba tez podkreślić to, ze my byliśmy w znacznie gorszej formie wtedy.

1

@Kejlen88 gratulacje! Dużo miłości i cierpliwości życzę!

0

@MasnyTed Wiele czynników się na to składa. Nie mowie, ze tak będzie ale jest to prawopodobne. Do momentu aż klauzula Hallanda spadnie do 70 mln jest jeszcze sporo czasu. Barcelona ma wielu zbędnych drogich zawodników, za których można dostać sporo pieniędzy. Dochodzi do tego nowy prezydent, który ma pomysl na zwiększenie finansów Barcelony.

9

@Janiama liczę na to, ze dembele zrobi Karuzele obrońcom Psg

0

@adamt1996 nie byłbym taki pewny, ale zobaczymy jak będzie

2

@Kgorecki2500 ja również. Bardzo chciałbym go zobaczyć u nas i myśle, ze jest to dosyć prawopodobne

3

@Mns21 skrzydła Dembele Mbappe na środku Halland ale to byłaby paka. Szkoda, ze mało realne

0

@Katalonbar a tak na poważnie najgorzej wychodzi na tym Real

1

@Katalonbar Mbappe -> Barcelona?

15

Oby nie była to barca

0

@Yoshi94 No na środku obrony jest mocno przeciętny a to właśnie na ta pozycje go kupują.

5

@Trepyveb przecież to kibic RM to co się dziwisz

0

@BarcaInfo całe szczęście, ze jest to Alaba a nie jakiś Upamecano,Kounde,Diego Carlos czy Pau Torres

0

@GeneralXavi ostatnio myslalem o tym właśnie i zgadzam się z tym w 100%, ze to ten mecz zdecydował o odejściu Neymara. Co do tego cienia to lekko poleciałeś bo bez porównania Neymar ma większy wpływ na grę Psg niż Mbappe

0

na Polsat sport premium 2 leci powtórka meczu Redbull salzburg vs Lech Poznań i mój idol za dzieciaka właśnie strzelił gola na 1:0 :)

3

@BarcaInfo coś w tym jest

0

Kto był takim waszym pierwszym idolem piłkarskim za dzieciaka? Pamietam, ze u mnie był to piękny Arboleda. Bardzo go lubiłem jak miałem 7-8 lat

0

@barcelonaLM przynajmniej będzie Araujo i Pique

0

@jeyx77x Simons tez w psg grał a jednak bez powołania. Nie przesadzajmy, chłop niech trenuje z barca b i powoli dostaje szanse do gry w pierwszym zespole

0

@ViscaBarca123 ale Jandro dalej bez debiutu :(

21

@Koors nie. Tylko zwycięstwo

0

3:1 Barcelona wygra

0

@mikiiki my mamy bo mieliśmy debila jako prezydenta. O naszych wszystkich problemach wiedziały media i teraz jest barca wyśmiewana. Każdy klub ma problemy. Real tez ma miliard długu a my miliard 300, a to my jesteśmy drużyna, która generuje największe przychody. Dojdzie do tego nowy prezydent i na luzie z tego wyjdziemy

0

@Encore z Neymarem i Mbappe się udało. Jednak jakby doszedł jeszcze Messi to uważam, ze dużo osób by protestowało w świecie piłki i najzwyczajniej w świecie utrzymanie tych 3 gwiazd jest niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?