7

@PatrykBarca uważam, ze Tuchel to tez znakomity trener i czy z poche czy z Niemcem wynik wczoraj byłby podobny

0

@VamosRakieta Griezmann tez miał dobra sytuacje na 1:0. Musimy się pogodzić, ze bez dobrej 9 jak np Halland nasze wykończenie będzie wolało o pomstę do nieba. Ale zobacz jak Paryż grał bez Neymara, który ma jeszcze większy wpływ na grę niż Mbappe. Przecież nie byloby czego zbierać z obecnej barcy

1

@VamosRakieta No nie ale ta bramka nic by nam nie dała. Nawet jeśli wygralibysmt ten mecz 2:0 to na rewanż wróciłby Neymar. Podwójna motywacja a przez tak krótki czas z barca dużo nie zmienisz. Wladowaliby 5 bramek i po lidze mistrzów

4

Nie No nie wierze w to. Tak chciałem zobaczyć Jandro

1

@Azi Koemanowi za wprowadzenie młodych i posiadając takie kontakty jak Laporta wziąłbym kogoś z dwójki Xavi, nagelsmann. Młodzi trenerzy z dużym potencjałem

1

@Gomess tak pozycja spd

3

@VamosRakieta myśle, ze wiedział, ze nie jest na spalonym. Po prostu nie siadła piłka na nodze i podał do navasa. Z dembele jest ten problem, ze nie wiadomo czy go oceniać czy nie. Po 3 latach praktycznie bez ciągłej gry to nie oczekujmy, ze chłopak bedzie mega gwiazda od razu. Z drugiej strony to barca i tu oczekuje się sufitu

3

@Azi podziękowałbym

0

@MiloszFCB1899 ja mam w galerii

0

@Bogan Naglemann lub Xavi

0

@messi564 Orellana już dawno powinien zadebiutować w Barcelonie

0

@szymonbarca10 to niezle porównanie

1

@heniek168 chłopie myślisz, ze Mbappe chce do nas przyjść? Tym bardziej po wczorajszym wieczorze kiedy widzi jak ten klub jest żałosny?

0

@Janiama jest jeszcze rewanż, zobaczymy jak sobie poradzi Araujo

0

@busquets5 co ty gadasz? Araujo poradziłby se w pojedynku szybkosciowym z Mbappe, Kounde, Upamecano, Varane myśle ze tez

1

@busquets5 żul z sevilli, Araujo

0

@busquets5 ty wiesz, ze za Hallanda i Kounde musielibyśmy zapłacić ze 150 mln?

0

@PatrykBarca No ja go nie krytykowałem. Uważam, ze to może świetny zawodnik a potrzebuje tylko zaufania i czasu. Widać, ze głowa nie pracowała a od kilku meczów się odblokowała

0

@Edoss nie ma kasy. Jakby była to postawiłbym na Hallanda,Gaye,Kounde i jakiegoś środkowego pomocnika ale takie marzenia możemy wstawić sobie w fife

0

@MrShakira przede wszystkim on nie bedzie chciał isc do takiego syfu. Raz, ze dużo trofeów nie wygra

0

@Edoss jedynym możliwym i wartym transferem za pieniądze jest gaya

0

@PatrykBarca czemu Trincão się nie nadaje?

0

@arasz1819 No to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby być następnym. Chodzi mi o postawienie na szkółkę jak Guardiola. Później to zaowocowało wielkimi sukcesami

0

@abram3k Pedri dał patelnie Griezmannowi

1

@LuisSalvano Busquets żadna ławka, rozstać się po sezonie. Alba to samo, Pique to samo. Musimy pożegnać się z wypalonymi zawodnikami, którzy nie maja już motywacji bo sięgnęli nawet po sekstet

0

@arasz1819 tak i wychodzi kolejny rok Busquets w pierwszym i Pique po 3 msc przerwie

1

@Goh dobra okres przejściowy słaba kadra, Real ma gorsza od nas, Juventus tez jest w okresie przejściowym, Athletic i Sevilla nie maja lepszej kadry od nas a przegraliśmy wszystkie ważne mecze jakie się dało

0

@Tomek54321 kasy na transfery nie ma, Busquetsem, Pique itp kolejny sezon nie mam zamiaru oglądać to zostało postawić mocno na szkółkę

0

@arasz1819 skoro mamy robić rewolucje to może i nie wypalać w pierwszym sezonie. Wychował się w la masii i wie jak to jest. Wprowadzałby młodzież ze szkółki przynamniej

0

@donleo12 Nagelssman, Xavi, Klopp, Guardiola. Zanim napiszesz, ze to nierealne to tak wiem to wypisałem tylko trenerów, którzy by to ogarneli. Jakoś Liverpool ze 100 razy gorsza kadra dał radę Lipskowi, który również jest bardzo mocny. Real ma kadrę jeszcze gorsza od nas a jakoś z nimi przegraliśmy, Atletico tak samo porażka, athletic lepsza kadra od nas? Sevilla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?