KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston umówmy się każda porażka z porto jest bardzo słabym wynikiem
1
@Roobo tym bardziej patrząc jaki jest mały wybór zawsze w 9 na rynku. Znacznie łatwiej znaleźć dobrego skrzydłowego niż fantastyczna 9
1
@Roobo tez raczej przychylabym sie bardziej do Hallanda
2
@Encore a ja nie wiem szczerze mówiąc
3
Czysto hipotetycznie, do realu przychodzi Mbappe do nas Halland tak czy nie?
0
@Encore nie no to dalej nasz piłkarz
1
@VamosRakieta Boże uwielbiam cię, twoje komentarze tak potrafią zrobić humor
0
@Mario96w dobra ale jednak jest takie coś, ze inaczej patrzysz na piłkarza wiedząc, ze gra on w drużynie z wielka historia, któremu kibicuje wielka rzesza fanów na całym świecie i w realu ma większe szanse na zdobycie złotej piłki w przyszłości bo to wciąż Rm. Teraz są w mega kryzysie tak jak my ale to wciąż Barcelona i Rm to 2 największe marki na świecie. Myśle, ze kwestia czasu jak zobacyzmy Mbappe w białej koszulce
1
@Mns21 Mbappe pozostaje do nas Halland pasuje :)
1
@VamosRakieta postaraj się tam w przerwie. Nie możesz być gorszy od Mbappe i Hallanda. Jakiś hattriczek poproszę :)
0
@Maniek9444 No i super
5
Napisałem właśnie na insta do Laporty i Hallanda odnośnie jego transferu do barcy. Jak mi odpowiedzą to dam znać
1
@Coutinho007 kurde szybszy byłeś
1
@Encore gdzie podpisać?
0
@betonito wątpię, ze wybierze akurat Anglię
0
@Mario96w chodzi tez o renomę klubu. Jeśli chce być wielki niestety musi pojsc do realu
2
@masq Mbappe w realu pewny tak jak mówisz. Teraz cała nadzieja w Laporcie, ze jakoś załatwi Norwega
0
@BARCA1899Messi No to chyba logiczne, ze za jednego z najlepszych napastników świata nie zapłacimy 20 mln
1
Laporta błagam cię !!!
0
@LeoMessi1994 tak tylko nie wiadomo czy cała kasa nie pójdzie na długi
1
@BARCA1899Messi 2022 roku będzie miał klauzule 75 mln
1
@BarcaInfo myślisz, ze jest szansa jakaś przy naszym budżecie?
0
@msmsms właśnie chyba nie :/
0
@fejkenq Boże gdzie ja się śmiałem, poczytaj komentarze moje na jego temat to zobaczysz moje podejście do niego
0
@Dundersztyc ale wiesz kolego, ze ja bardzo cenie Hallanda i uważam go za najlepszego napastnika młodego pokolenia a napisałem tamten komentarz z podziwu?
1
U Hallanda przede wszystkim widać ten głód gry, widać, ze on jeszcze w tej Lm niczego nie osiągnął i chce to zmienić. Coś czego brakuje naszym piłkarzom
1
I ktoś mówi, ze on nie ma DNA barcy. Chłop ma przyspieszenie,technikę i kończy wszystko. Czego chcieć więcej?
0
Boże jaki on jest dobry
0
Ale ładnie poszedł Halland tera
0
Jaki ten Halland potężny haha