0

@mekston umówmy się każda porażka z porto jest bardzo słabym wynikiem

1

@Roobo tym bardziej patrząc jaki jest mały wybór zawsze w 9 na rynku. Znacznie łatwiej znaleźć dobrego skrzydłowego niż fantastyczna 9

1

@Roobo tez raczej przychylabym sie bardziej do Hallanda

2

@Encore a ja nie wiem szczerze mówiąc

3

Czysto hipotetycznie, do realu przychodzi Mbappe do nas Halland tak czy nie?

0

@Encore nie no to dalej nasz piłkarz

1

@VamosRakieta Boże uwielbiam cię, twoje komentarze tak potrafią zrobić humor

0

@Mario96w dobra ale jednak jest takie coś, ze inaczej patrzysz na piłkarza wiedząc, ze gra on w drużynie z wielka historia, któremu kibicuje wielka rzesza fanów na całym świecie i w realu ma większe szanse na zdobycie złotej piłki w przyszłości bo to wciąż Rm. Teraz są w mega kryzysie tak jak my ale to wciąż Barcelona i Rm to 2 największe marki na świecie. Myśle, ze kwestia czasu jak zobacyzmy Mbappe w białej koszulce

1

@Mns21 Mbappe pozostaje do nas Halland pasuje :)

1

@VamosRakieta postaraj się tam w przerwie. Nie możesz być gorszy od Mbappe i Hallanda. Jakiś hattriczek poproszę :)

0

@Maniek9444 No i super

5

Napisałem właśnie na insta do Laporty i Hallanda odnośnie jego transferu do barcy. Jak mi odpowiedzą to dam znać

1

@Coutinho007 kurde szybszy byłeś

1

@Encore gdzie podpisać?

0

@betonito wątpię, ze wybierze akurat Anglię

0

@Mario96w chodzi tez o renomę klubu. Jeśli chce być wielki niestety musi pojsc do realu

2

@masq Mbappe w realu pewny tak jak mówisz. Teraz cała nadzieja w Laporcie, ze jakoś załatwi Norwega

0

@BARCA1899Messi No to chyba logiczne, ze za jednego z najlepszych napastników świata nie zapłacimy 20 mln

1

Laporta błagam cię !!!

0

@LeoMessi1994 tak tylko nie wiadomo czy cała kasa nie pójdzie na długi

1

@BARCA1899Messi 2022 roku będzie miał klauzule 75 mln

1

@BarcaInfo myślisz, ze jest szansa jakaś przy naszym budżecie?

0

@msmsms właśnie chyba nie :/

0

@fejkenq Boże gdzie ja się śmiałem, poczytaj komentarze moje na jego temat to zobaczysz moje podejście do niego

0

@Dundersztyc ale wiesz kolego, ze ja bardzo cenie Hallanda i uważam go za najlepszego napastnika młodego pokolenia a napisałem tamten komentarz z podziwu?

1

U Hallanda przede wszystkim widać ten głód gry, widać, ze on jeszcze w tej Lm niczego nie osiągnął i chce to zmienić. Coś czego brakuje naszym piłkarzom

1

I ktoś mówi, ze on nie ma DNA barcy. Chłop ma przyspieszenie,technikę i kończy wszystko. Czego chcieć więcej?

0

Boże jaki on jest dobry

0

Ale ładnie poszedł Halland tera

0

Jaki ten Halland potężny haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?