1

@Shroud nie jest potęga. Chodziło mi tylko o to, ze zwalanie tego na słaba kadrę to śmieszne tłumaczenie. Pochettino zaorał taktycznie naszego trenera i trzeba to wprost powiedzieć.

2

Widzieliście relacje Pjanica na instagramie? Chłop widzi, ze w barcy za dużo nie pogra to się streetwearem zajął

0

@Lub567 a gdzie napisałem, ze zmieni WSZYSTKO?

0

@zenoowity i w każdym komentarzu wypomnisz mi jeszcze, ze poleciałem z ta kadra tak?

2

@zenoowity mocno wierze w xaviego i mam do tego prawo. Jedni mogą się śmiać inni na niego czekać. On mogę się założyć, ze bardzo mocno korzystałby z la masi. Widać, ze ma pojęcie o pilce

0

@zenoowity może i poleciałem z tymi kadrami ale faktem jest, ze wciąż mamy wielkie nazwiska w kadrze i tłumaczenie się ciagle tylko i wyłącznie tym jest słabe

3

Dawać mnie już tego Laporte

0

@zenoowity skąd niby wieści, ze nie był zadowolony z reakcji Neymara?

0

@SamuraJack bez Jandro, duze oslabienie

0

@Kapsel12 Pedri,Fati lub Bryan Gil

0

Komentarz usunięty

2

Nie No to nie może być prawda

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 pod każdym wzgledem

0

@Mns21 szczerze mówiąc czy Nagelsmann czy Xavi jest bardzo dobrym wyborem. Obojętne mi który z nich przejmie barce. Z jednego i drugiego będę zadowolony

0

@BarcaInfo dosyć dobre źródło. Jestem pewien, ze od przyszłego sezonu Xavi nas poprowadzi

6

@norbercik2006visca o kurna nie No hit. Najlepszy komentarz na rambli jaki zobaczyłem. SPRZEDAŻ PEDRIEGO

0

@DaPi Pjanic czy Breithwait maja go aż za dużo. Może pożyczyliby trochę Nigeryjczykowi

1

@GeneralXavi ja wiem. Również oglądam często leicester i wiem, ze Ndidi to topka defensywnych pomocników w Pl. Ciekawi mnie po prostu jak go wyceniają

0

@Kamiloza91 dynamicznego skrzydłowego już masz :P

0

Ciekawe ile za Ndidiego zażyczył by sobie Leicester

0

@BarcaInfo A mógłby strzelać dla nas gdyby nie te wścibskie dzieciaki... yyy to znaczy Bartomeu

0

@Khajio jakbyś obejrzał jak grają drużyny Juliana to byś wiedział jak dobry to trener

0

@Khajio stoi to ci...

0

@jeyx77x nie. Jest defensywnym pomocnikiem i kapitanem w barcy b. Ma świetne rozegranie piłki i jest jednym z najlepszych zawodników w naszej drugiej drużynie

2

@Patrykl145 wprowadził Hoffenheim na szczyt możliwości tego klubu, to samo teraz robi z Lipskiem

13

To doskonale pokazuje, ze Pedri po prostu oblał wczoraj egzamin

0

@Koni8M sam wczoraj w pewnym sensie zasygnalizował, ze chciałby objąć barce po wyborach

6

@Gaz tak właśnie

2

@VamosRakieta a może wymiana Rakitic => Busi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?