48

@MasnyTed z mBanku

1

Laporte odpisz na insta

2

@Avatarr Pedri De Jong Puig tak powinien wyglądać nasz środek pola do końca sezonu

0

@MasnyTed dobrze :)

3

Tak wszystkie pieniądze ze sprzedaży zawodników pójdą na dług

5

@MasnyTed a nie rozumiesz, ze może nie chcieli wydawać tych 10 mln za Garcie i Depaya bo są z nimi dogadani i będą ich mieli za darmo latem?

0

@MasnyTed wrócimy tutaj niebawem

0

@Encore z takim tartakiem w pomocy to i klopp by nic nie zrobił

0

@Encore Czemu za każdym razem gdy jakiś zawodnik nie gra to wina trenera?
Ronaldo i Messi po prostu są już za swoimi latami świetności

0

@itmustbejoke starość nie radość i tyle

2

@Encore a co Pirlo zabronił mu strzelać i asystyowac?

0

@Encore Mbappe w naszej koszulce nigdy nie zobaczymy, jestem tego pewien

1

@Encore nie wiem dla mnie ciężko porównać napastnika do skrzydłowego. To tak jakby powiedzieć, ze Luis Suarez jest gorszy np od Coutinho bo Brazylijczyk wykonuje więcej dryblingów. Dla mnie Halland to absolutny fenomen na swojej pozycji i wolałbym jego od Mbappe

0

@Encore z lepszymi rywalami Mbappe na 9 się nie nadaje. To, ze strzeli parenascie bramek na 9 w ligue 1 o niczym nie świadczy. Musimy teraz odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy potrzebujemy bardziej 9 czy skrzydłowego. Masę sytuacji sobie kreujemy a nie ma kto ich wykanczac

0

@Encore ale Halland to 9, Mbappe to skrzydłowy. Mbappe można porównać z Sancho wczoraj. Porównajmy Icardiego do Hallanda

1

@Encore wczoraj Halland tez minął kilku rywali podał do Sancho ten mu odegrał i strzelił bramkę. Sam zainicjował akcje i sam ja skończył

1

@Encore patrząc na to jaka obronę przed sobą miał Halland a jaka Mbappe to No

2

@Dalhi być może to jedna z opcji

2

@marcin-dylan do tego Halland i zgoda

1

Niżej było, ze Laporta po porażce rozmawiał z Pique. Może chce go wziąć do swojego sztabu i Gerard będzie pełnił w nim jakaś funkcje?

6

Ja uważam, ze Laporta coś wykombinuje i bez wzmocnień nie zostaniemy

2

@BarcaInfo i teraz czy mamy to rozumieć jako to, ze nie jest nią Halland czy jednak inne znaczenie maja te slowa

3

@BarcaInfo niech on z Erlingiem lepiej pogada

5

@Mr8lack myśle, ze sam font wie doskonale, ze nie ma już szans

0

@BarcaInfo ten to tez się wypowiada jakby conajmniej prezydentem był

0

@Janiama na treningach jak zwykle, a w konkursie beznadzieja

8

Chlopowi wystarczy pół sytuacji i strzela bramkę

2

@amanter jak Halland jest pokraczny to ja nie wiem

1

@BarcaInfo fajnie jakby jeden z nich grał u nas

118

I bardzo dobrze. Sprzedawać trzeba starych a nie zawodników z przyszłością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?