1

@VamosRakieta Koeman wielki trener narazie go ogrywa przed meczem z psg

0

@PatrychoO ciekawe :)

1

@arasz1819 nie zrobił głupoty tylko Mbappe minął kłodę przy bramce na 1:1 jak chcial

0

@PatrychoO dembele dzban bo?

0

@Avatarr a co mieli zagrac przez 10 min. Puig pozytywna zmiana, Trincão nie miał za wiele czasu się pokazac

0

@arasz1819 stracili bramkę w „innym składzie” przez czuba lengleta

1

@puyol_presidend5 gra bardzo wysoko w lipsku. Osobiście wolałbym Gaye ale angelino tez bardzo dobry zawodnik

0

@norbi77 nie stawia bo nie chce przedłużyć kontraktu wiec po co maja go ogrywać Barcelonie? Jak to pozwolił mu odejść? A co on ma do gadania? To piłkarz decyduje czy chce przedłużyć kontrakt czy nie a trener w żaden sposób go do tego nie zmusza. Jak Guardiola nie wiedział jeszcze, ze Eric nie przedłuży kontraktu to bardzo często na niego stawiał

0

@Majsteer to po uj go wystawia chłopie skoro widzi co odpieprza kolejny mecz w obronie

0

@Bruttal to trzeba było wpuścić za niego Trincão a zostawić na boisku najlepszego w tym meczu pedriego. 0 jakiejkolwiek antycypacji przebiegu gry

0

@norbi77 zagrał więcej niż 5 meczów. Tak ciężko sprawdzić?

0

Kolejna świetna decyzja Koemana. Ten Breithwait był tak bardzo potrzebny nam

1

Jeśli to nie wina Koemana to po uj wystawia taki sam skład jak z psg. Lenglet panienka ogrywany przez Mbappe dzisiaj kolejny raz pokazał do czego jest nam potrzebny. Widzi, ze De jongowi mecz nie do końca wychodzi to czemu nie wpuści Puiga, który przy takiej drużynie jak cadiz czuje się jak ryba w wodzie. Wreszcie można było wyjść 2 skrzydłami to nie, z psg nie wyszło to może z cadiz wyjdzie No i wyszło. Ten gość nie ma za grosz jakiegoś przewidywania co się stanie na boisku i antycypacji przebiegu meczu

1

Garcia nie jest potrzebny mówili

1

Jeśli sevilla wygra swoj mecz wyprzeda nas w tabeli :D

5

@Janiama a co mieli dać? Może mózg Lengletowi?

0

@BarcaInfo Lenglet ma wodogłowie

2

Pedri będzie kiedyś wielkim piłkarzem

0

Ja taki mecz idealny by był Puig ale po co

0

@Gregsky10 co w tym dziwnego, ze tak powiedział? Powinien grać o wiele lepiej patrząc jakim był piłkarzem

1

@kiper09 Griezmann ława

0

@Coutinho007 tylko, ze większość czołowych klubów, które coś znaczą w Europie grają dwoma skrzydłowymi. Szkoda, ze kolejny trener z rzędu tego nie dostrzega. Jak kiedyś na prawej stronie była dziura bo messi tak teraz lewa strona pusta

8

Teraz wyobraźcie sobie jakbyśmy grali gdyby były 2 skrzydła. Na prawej stronie Dembele dobrze współpracuje z Destem a na lewej dziura. Alba jest sam i nie za bardzo ma z kim pograć na małej przestrzeni

0

@DawidekFCB to, ze w meczu z psg był jednym z lepszych na boisku?

1

Trincão za Griezmanna i można grać

2

Dest bardzo dobry mecz, dziwi mnie ten najazd na niego w meczu z Psg

0

@Coutinho007 nie mamy 9. Koeman nakazał mu wchodzić w pole karne. Może dlatego jest tak zle odbierany przez kibiców

2

Halland z tego juz by bramę zaladowal

0

No i dembele ma jakiś problem

1

@Pawlak1992 gdybanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?