KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@katanarownik barca tez 1:0 wygrywala
0
@pt9 uważasz, ze jeśli sprzedalibyśmy Dembele,Griezmanna i Coutinho i dostalibysmy za nich łącznie 150 mln to nie wzięlibyśmy na transfery przynajmniej 100 mln?
0
@sintesox 9 czy 10 w dwumeczu jeden uj
1
@Kgorecki2500 niestety nie
0
@Misiek1999 Halland i Garcia za firpo gaya
1
@sintesox 10:2 myśle
0
@Majsteer Xavi lub Nagelsmann
0
@Kamiloza91 musimy wygrać z Atletico i liczyć, ze Real również z nimi wygra. Jednak mecze z drużynami z wyższej półki Koemanowi i jego drużynie ewidentnie nie leżą
0
@Majsteer co w tym dziwnego, ze pochwale go jak coś osiągnie? Dla mnie trenerem jest dosyć przeciętnym
0
@Kamiloza91 tak serio to każdy absolutnie każdy może ja wygrać w tym momencie. Atletico co raz gorzej, Barcelona równia pochyla, Real z taka kadra tez jeszcze punktów natraci
2
@pax rzadko się z tobą zgadzam ale to właśnie ten moment
0
@Majsteer jeden sukces nie sprawia, ze to super trener. Z tym odpowiednim trenerem mówisz o Koemanie?
0
@VeB77 zgadza się ale przy jego niedyspozycji Mingueza powinien tworzyć pare stoperów razem z Pique
0
@Majsteer jednak błędy Minguezy nie prowadziły do straty punktów tak jak błędy Lengleta
5
@Gregsky10 a co ten Ten Hag takiego niesamowitego robi?
5
@blodziakk może dlatego, ze Arsenal jest półkę niżej niż Real
0
@Arkon po co on miałby pchać się w takie bagno? To nie jest najlepszy klub dla niego, żeby budować swoją markę na rynku trenerskim
0
@Coutinho007 No to odbudowa dobrze mu idzie
0
@Rewolucja123 zmiana najlepszych zawodników na boisku również na +, wpuszczenie breithwaita duży +, granie kłodą Lengletem, który przy każdym kontakcie z rywalem musi go sfaulować równie ogromny +
0
@blodziakk lipa
0
@Coutinho007 prawda jest taka, ze tu potrzeba transferów. Nawet kosztem sprzedania Griezmanna, Coutinho, Dembele, Umtitiego czy Lengleta
0
@blodziakk zrobiłem raz tak i zamiast wygrać 250 zł wygrałem 20
0
@Arkon ja tu Nagelsmanna brałbym z pocałowaniem ręki chłopie jednak wątpię, ze będzie chciał prowadzić to szambo. Miałeś już trenerów, którzy prowadzili kluby z lig top 5 i jakoś rewelacyjnie sobie nie radzili
0
@Coutinho007 powiedz mi zatem dlaczego dzisiaj nasz świetny trener wystawia ta sama jedenastkę, która pare dni temu dostała ostre lanie?
0
@Arkon dziwnym trafem jego drużyna z kataru nie osiagala takich sukcesów przed jego przyjściem. Przychodzi generał i raptem drużyna z kataru gra piękno piłkę i wygrywa wszystko co się da
0
@Coutinho007 De jong wyglada tak słabo bo ma za plecami Busquetsa. Jakbyśmy mieli w Barcelonie jednego topowego pomocnika jeszcze chociażby takiego Ndidiego to założę sie, ze de jong wyglądałby znacznie lepiej
4
@Arkon a Xavi to trener starego pokolenia. Ile on tam ma kolo 60 już chyba
7
@LuisSalvano temat Neymara nigdy nie powinien być łączony z naszym klubem. Jeszcze jego tu brakowało
2
@sebo939 Mingueza :)
1
@Kamiloza91 może i byłby jednak uważam, ze to tez byłby niewypał transferowy i lautaro by się u nas nie odnalazł. 100 mln za takiego zawodnika za duze ryzyko