3

@katanarownik barca tez 1:0 wygrywala

0

@pt9 uważasz, ze jeśli sprzedalibyśmy Dembele,Griezmanna i Coutinho i dostalibysmy za nich łącznie 150 mln to nie wzięlibyśmy na transfery przynajmniej 100 mln?

0

@sintesox 9 czy 10 w dwumeczu jeden uj

1

@Kgorecki2500 niestety nie

0

@Misiek1999 Halland i Garcia za firpo gaya

1

@sintesox 10:2 myśle

0

@Majsteer Xavi lub Nagelsmann

0

@Kamiloza91 musimy wygrać z Atletico i liczyć, ze Real również z nimi wygra. Jednak mecze z drużynami z wyższej półki Koemanowi i jego drużynie ewidentnie nie leżą

0

@Majsteer co w tym dziwnego, ze pochwale go jak coś osiągnie? Dla mnie trenerem jest dosyć przeciętnym

0

@Kamiloza91 tak serio to każdy absolutnie każdy może ja wygrać w tym momencie. Atletico co raz gorzej, Barcelona równia pochyla, Real z taka kadra tez jeszcze punktów natraci

2

@pax rzadko się z tobą zgadzam ale to właśnie ten moment

0

@Majsteer jeden sukces nie sprawia, ze to super trener. Z tym odpowiednim trenerem mówisz o Koemanie?

0

@VeB77 zgadza się ale przy jego niedyspozycji Mingueza powinien tworzyć pare stoperów razem z Pique

0

@Majsteer jednak błędy Minguezy nie prowadziły do straty punktów tak jak błędy Lengleta

5

@Gregsky10 a co ten Ten Hag takiego niesamowitego robi?

5

@blodziakk może dlatego, ze Arsenal jest półkę niżej niż Real

0

@Arkon po co on miałby pchać się w takie bagno? To nie jest najlepszy klub dla niego, żeby budować swoją markę na rynku trenerskim

0

@Coutinho007 No to odbudowa dobrze mu idzie

0

@Rewolucja123 zmiana najlepszych zawodników na boisku również na +, wpuszczenie breithwaita duży +, granie kłodą Lengletem, który przy każdym kontakcie z rywalem musi go sfaulować równie ogromny +

0

@blodziakk lipa

0

@Coutinho007 prawda jest taka, ze tu potrzeba transferów. Nawet kosztem sprzedania Griezmanna, Coutinho, Dembele, Umtitiego czy Lengleta

0

@blodziakk zrobiłem raz tak i zamiast wygrać 250 zł wygrałem 20

0

@Arkon ja tu Nagelsmanna brałbym z pocałowaniem ręki chłopie jednak wątpię, ze będzie chciał prowadzić to szambo. Miałeś już trenerów, którzy prowadzili kluby z lig top 5 i jakoś rewelacyjnie sobie nie radzili

0

@Coutinho007 powiedz mi zatem dlaczego dzisiaj nasz świetny trener wystawia ta sama jedenastkę, która pare dni temu dostała ostre lanie?

0

@Arkon dziwnym trafem jego drużyna z kataru nie osiagala takich sukcesów przed jego przyjściem. Przychodzi generał i raptem drużyna z kataru gra piękno piłkę i wygrywa wszystko co się da

0

@Coutinho007 De jong wyglada tak słabo bo ma za plecami Busquetsa. Jakbyśmy mieli w Barcelonie jednego topowego pomocnika jeszcze chociażby takiego Ndidiego to założę sie, ze de jong wyglądałby znacznie lepiej

4

@Arkon a Xavi to trener starego pokolenia. Ile on tam ma kolo 60 już chyba

7

@LuisSalvano temat Neymara nigdy nie powinien być łączony z naszym klubem. Jeszcze jego tu brakowało

2

@sebo939 Mingueza :)

1

@Kamiloza91 może i byłby jednak uważam, ze to tez byłby niewypał transferowy i lautaro by się u nas nie odnalazł. 100 mln za takiego zawodnika za duze ryzyko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?