KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rasta212 znalazłem na stronce meczykow na insta. Dodali nawet zdjęcie uchwycone przez media wiec wydaje się prawdopodobne
0
@DaPi zgodziłbym sie, oczywiście jeśli Leo chciałby odejść. Z klubu napewno bym go nie wypychał
2
@abram3k napisałem jako ciekawostkę bo jeszcze nie bylo
4
Gdy Barcelona prowadziła wczoraj 1:0, Clement Lenglet sprokurował rzut karny w 88 minucie, dzięki czemu Cadiz zremisowało 1:1 na Camp Nou. Po meczu, gdy Francuz odjeżdżał autem ze stadionu, podbiegło do niego kilku kibiców. Podczas rozmowy obrońca rozpłakał się i zaczął przepraszać fanów, ponieważ barca przez niego straciła 2 cenne punkty.
1
@FCB24 może nie czego brakuje ale kogo. Chciałbym strasznie zobaczyć jakiegoś potężnego przecinaka w linii pomocy
0
@DaPi kup se frytki paczkowane wsadzasz w piekarnik i masz kozak fryty
2
@VamosRakieta tzw niedoje**nie mózgowe. Śmieszą mnie ci co to łyknęli, ze chłop spac po nocach nie może po tej porażce z Bayernem
7
@BarcaInfo przeżywa wszystko a po tym jak przeje**e nam mecz zwyczajnie się śmieje
1
@Whudi myśle, ze git
0
@Cwaniak4 15 max
1
@Coutinho007 nie zapominaj, ze chłop ma dopiero 23 lata :)
2
@Coutinho007 mnie najbardziej rozbrajają komentarze ludzi, którzy twierdzą, ze żadnych transferów za kasę nie będzie. Cała kasa ze sprzedaży na pokrycie długu. Czyli jak ze sprzedaży uzyskamy np 150 mln to wszystko leci na dług. Co do Jandro to jestem jego wielkim fanem i nie mogę się doczekać jego debiutu. Merino jest bardzo dobrym zawodnikiem ale wątpię, ze przy takich finansach Barcelona skupi się akurat na nim. Moriba nie nadaje się na dm
1
@cat_r37 No to skoro u Koemana w Holandii jakoś grał dobrze to nie wina jego tylko pomocników z którymi ta pomoc współtworzy
0
@PatrykBarca Polaka niech kupią
1
@Coutinho007 No dobra sam lubię bardzo pucia w takim razie Puig Pedri i??? Kto 3
1
@Gaz przecież Koemana już niedługo tu nie Będzie
2
@Coutinho007 czyli to po prostu zespół tak przesiąkł gownem, ze inni zawodnicy się dopasowali
0
@Coutinho007 dobra rozstaniesz się z nim i kto Będzie grał w pomocy?
1
@pax Koeman to drugorzędna sprawa, dosyć średni trener jeśli chodzi o sam wachlarz jego umiejętności
0
@Pawel13sz No nasz budżet na okienko letnie wynosi 2,5 mln euro
3
@Coutinho007 tylko wiesz, skoro De Jong w ajaxie i w repce jest totalnym kocurem to nie z nim jest coś nie tak a z kolegami z zespołu lub trenerem, który nie potrafi wykorzystać jego potencjału
0
@Pawel13sz mi się wydaje, ze nas na niego nie stać
6
@Coutinho007 No tak ale jest rzucany po większości pozycji w składzie przez nasze braki kadrowe. Jak ma zacząć dobrze grać gdy co chwile ma zmieniana role na boisku. Ja dalej uważam, ze gdy za Busquetsa będziemy mieli jakiegoś mocnego dma to Frenkie będzie stanowił o naszej sile w przyszłości. Tak jak w Cou i Griezmanna nie wierze kompletnie, co do Dembele tez powoli tracę cierpliwość tak do frenkiego ciagle ja mam i mocno na niego liczę
1
@Coutinho007 oj tak jednak merino jeszcse realny tak oyarzabal ma ogromna klauzule a RSS wątpię, ze z chęcią go odda
51
@pax tylko wiesz, ze te statystyki niewiele mówią o główny mankamencie Busiego? W rozegraniu mistrz to trzeba przyznac, jednak w obronie i radzeniu sobie z szybko grającymi zespołami się nie nadaje kompletnie. Co do De Jonga statystyki słabe jednak bramek nastrzelal i trochę punktów nam dał. Ma bardzo niewdzięczna role jak dla pomocnika dlatego nie wiem jak go oceniać. Pedri to dla mnie fenomen. To pierwszy jego sezon w poważnej piłce i może aktualnie nie w każdym meczu urywa nam dupe ale w przyszłości jeśli ominął go kontuzje to będzie topka na swojej pozycji
3
@Coutinho007 gil,Pedri,Gaya,Puig,Fati. Fajnie by było zobaczyć tylu Hiszpanów u nas. Przypominają się stare czasy jak większość składu repki Hiszpanii to byli zawodnicy barcelony
2
@foczkyyyhg oby zostawili Hallanda w spokoju
11
@itmustbejoke spokojnie to sezon przejściowy będzie lepiej przyjacielu
1
@Progressive gaya
0
@pt9 mi się wydaje, ze po prostu Laporta nie chciał żeby Tusquets robił jakieś transfery i dlatego zablokował ten transfer