0

Śmiesznie wsm, Moriba nie pojechał na kadrę bo miał być potrzebny na mecze ligowe tymczasem nie dostaje nawet powołania :)

1

@konrad1661 No to pierwsze co to po sezonie powinni zostać pożegnani zawodnicy

0

@Janiama Liverpool gra młodymi zawodnikami Np. To, ze to trzecia liga to żaden argument, Xavi,Iniesta czy messi tez z niej trafiali do barcy

1

@AmigoBlancos całym sercem za Atalanta prawda?

1

@Zoker No dobrze ja nigdzie nie napisałem, ze ma tu trafić po tym sezonie. Jak trafi to będę się cieszył jak nie to poczekam

3

@Avatarr ten chłop nie powinien tu trafić. Niech wreszcie da chłopakom z la masii pograć bo tam są perełki

2

@Zoker dla mnie Koeman trenerem jest średnim. Podoba mi się to w nim, ze jest stanowczy i mówi jak jest ale wachlarz taktyczny to chłop ma mizerny

0

@lucca87 Busquets zagra, tego jestem pewien

5

@Zoker jak ktoś jest profesjonalistą a za takiego uważam Xaviego to nie ma to znaczenia. Gość marzy o osiągnięciu sukcesu jako trener barcy i nie będzie patrzył na kumpli tylko skupi się na swoim sukcesie i barcy

0

@Wymyslilemtosobie uważam, ze to średni pomysł. To, ze jest szybki i waleczny nie znaczy, ze będzie dobrym dm. Jak on nigdy nie grał na tej pozycji to nawet nie będzie wiedział jak się ustawiać i poruszać się

1

@BarcaInfo No tak bo to argument wyssany z palca.

0

@Zoker a co myślisz, ze ja go sprzedaje? On sam odejdzie po sezonie i nic do gadania nie mamy

5

@Korti1921 z szejkami w Paryżu

0

@DonAndresFCB Mingueza*

5

@Zoker już nie przesadzaj z tymi kolegami. Jemu tez zależy na wynikach, wiec jakby został Alba i roberto to
nic wielkiego by się nie stało

4

@Zoker No a to właśnie powinno się wydarzyć po tym sezonie

5

Więcej pchać Lengleta

22

@BarcaInfo Santi wielki piłkarz i strasznie sympatyczny człowiek

0

@pikass14 to zobaczymy ile trofeów wygrają na koniec

0

@Encore dziwie się, ze Cholo nie dał wyżej Llorente

0

@Rewolucja123 i tak duża przewaga na korzyść lewusa pewnie

6

@VamosRakieta ale przecież powinien zostać

1

@MesQueUnClub96 Aż dziwne, ze maja więcej Lm od nas

1

@itmustbejoke tak i błaźnić się przez kolejne 10 lat w Lm. My potrzebujemy odciąć pępowinę od Leo i sprzedać wypalone gwiazdy. Zacznijmy budować zespół na głodnych, młodych zawodnikach. Idealny będzie Halland. Jak wiemy jeść to on lubi

3

@dasouzar11 a ludzie dalej płaczą, ze odszedł bo strzela w Lidze

3

@Rust_Cohle piłka odbiła się od zawodnika atletico i trafiła do Giroud

3

Ale bramę walna Giroud

0

@TSWKRK słusznie go oddano. Niesłusznie, ze do Atletico

0

@TSWKRK No to super. Trzymajmy dalej stary skład. Niech zacznie strzelać seryjnie w Lm to pogadamy

0

@TSWKRK i zauważyłeś to jak zaczął strzelać dla atletico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?