0

@Krzychu1010 Homeland bardzo polecam. Wciąga niesamowicie

0

@Jacu327 niestety nie obejrzysz :(

0

@JarekS skąd ty niby takie info wziąłeś?

1

@kuz i Isak i Nunez to niewiadome. Depay przyjdzie i tak i nie jest rozpatrywany jako 9 na dłuższa metę

0

@Coutinho007 zgadza się. Jeśli nie będzie żadnych szans na Hallanda postawiłbym maksymalnie na wychowanków z barcy b

3

@Coutinho007 Isak za 70 + mln to duża kasa w dalszym ciągu

2

@BarcaInfo my potrzebujemy jakiegoś jednego transferu, który z miejsca da nam odpowiednia jakość

1

@BarcaInfo nikt nie wie jakie kroki poczyni Laporta. Ściąganie kolejnych młodych „talentów” za duża kwotę to głupota. Isak może jest młody i perspektywiczny ale statystyk jakiś genialnych nie robi a płacenie za niego 70+ mln to znowu wróżenie z fusów i może wypali może nie

0

@BarcaInfo nie mieliśmy bo Laporta zablokował transfer

0

@Kamiloza91 No dobra na ławę tylko po co nam taki zawodnik z ogromną pensją?

0

@Khajio a jaka masz pewność, ze Isak będzie świetnym napastnikiem. Tym bardziej w dobie takiego kryzysu nie powinnismy kupować niepewnych zawodników

0

@BarcaInfo No nie wiem nie siedze w finansach ale skoro jest mowa o Isaku, który ma klauzule 70 mln to myśle, ze jakoś dałoby się te 20 uzyskać. Sprzedaż Dembele,Griezmanna i Coutinho nie da nam możliwości sprowadzenia Erlinga?

1

@Kamiloza91 a ja nie. Nie wiem po co znowu pchać 2 dziadków na atak. Jeśli mamy wyjść na prosta i w przyszłości wrócić do gry o najwyższe cele to musimy pożegnać się z nasza legenda i nie brać dziadka aguero, który od bardzo dawna nie grał i nie prezentuje się już tak jak kiedys

2

@foczkyyyhg luzik żartuje tylko :)

4

@Bykunn Bartomeu był naszym prezydentem to nie ma co się dziwić. Kup drożej sprzedaj taniej to jego motto

10

@BarcaInfo wolałbym nawet zapłacić temu grubasowi te 20 mln więcej i mieć pewność, ze będziemy mieć najlepszego napastnika na świecie

2

@barcelonaLM ostatnio zagrał dobry mecz i raptem ludzie sobie przypomnieli. Dość ryzykownych transferów, które mogą wypalić a nie musza. Potrzebujemy wreszcie gwarancji dobrej gry. Skoro isak ma klauzule 70 mln to czemu miałoby nas na niego stać skoro na Hallanda nie?

14

@BarcaInfo przecież Isak ma klauzule nie wiem czy nie większa niż Halland. Pewnie jakieś wymysły słabego dziennikarza

0

@foczkyyyhg co to ten Longlet

3

@PanZagadka zgadza się. Pewnie mówiła mu tez, ze przystojniacha z niego

4

@FanKFC twój nick wskazuje na to , ze jakbyś się postarał ładnie to może byś pomógł ściągnąć go do barcy

0

Komentarz usunięty

51

Nigdy nie widziałem, żeby jakiś chłopiec jadł tyle co Halland. Wyglądał jak niedźwiedź. Zawsze wchodził do kuchni i pytał: ”Co dziś przygotowałeś? Czy mogę zabrać trochę do domu?„ Pamiętam, że zawsze prosił o klopsiki z fasolą. Tęsknie za nim, ponieważ bez niego ta kuchnia nie ma duszy. - Djork Haugen, kucharz w Molde FK

0

@Encore tez tak myśle jednak obejrzałbym sobie ich poczynania dzisiaj

1

Ciekawe czy jakaś szanse na grę dostaną dzisiaj Karbo i Moder

2

@Zoker już przeczytałem

0

@Pawel13sz co to za pytanie?

2

@FDJ wjeżdżają nad ranem

12

@Zoker jakaś manitka by się przydała u sąsiada

1

@Encore ten Pjanic pięknie wyglada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?