KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzychu1010 Homeland bardzo polecam. Wciąga niesamowicie
0
@Jacu327 niestety nie obejrzysz :(
0
@JarekS skąd ty niby takie info wziąłeś?
1
@kuz i Isak i Nunez to niewiadome. Depay przyjdzie i tak i nie jest rozpatrywany jako 9 na dłuższa metę
0
@Coutinho007 zgadza się. Jeśli nie będzie żadnych szans na Hallanda postawiłbym maksymalnie na wychowanków z barcy b
3
@Coutinho007 Isak za 70 + mln to duża kasa w dalszym ciągu
2
@BarcaInfo my potrzebujemy jakiegoś jednego transferu, który z miejsca da nam odpowiednia jakość
1
@BarcaInfo nikt nie wie jakie kroki poczyni Laporta. Ściąganie kolejnych młodych „talentów” za duża kwotę to głupota. Isak może jest młody i perspektywiczny ale statystyk jakiś genialnych nie robi a płacenie za niego 70+ mln to znowu wróżenie z fusów i może wypali może nie
0
@BarcaInfo nie mieliśmy bo Laporta zablokował transfer
0
@Kamiloza91 No dobra na ławę tylko po co nam taki zawodnik z ogromną pensją?
0
@Khajio a jaka masz pewność, ze Isak będzie świetnym napastnikiem. Tym bardziej w dobie takiego kryzysu nie powinnismy kupować niepewnych zawodników
0
@BarcaInfo No nie wiem nie siedze w finansach ale skoro jest mowa o Isaku, który ma klauzule 70 mln to myśle, ze jakoś dałoby się te 20 uzyskać. Sprzedaż Dembele,Griezmanna i Coutinho nie da nam możliwości sprowadzenia Erlinga?
1
@Kamiloza91 a ja nie. Nie wiem po co znowu pchać 2 dziadków na atak. Jeśli mamy wyjść na prosta i w przyszłości wrócić do gry o najwyższe cele to musimy pożegnać się z nasza legenda i nie brać dziadka aguero, który od bardzo dawna nie grał i nie prezentuje się już tak jak kiedys
2
@foczkyyyhg luzik żartuje tylko :)
4
@Bykunn Bartomeu był naszym prezydentem to nie ma co się dziwić. Kup drożej sprzedaj taniej to jego motto
10
@BarcaInfo wolałbym nawet zapłacić temu grubasowi te 20 mln więcej i mieć pewność, ze będziemy mieć najlepszego napastnika na świecie
2
@barcelonaLM ostatnio zagrał dobry mecz i raptem ludzie sobie przypomnieli. Dość ryzykownych transferów, które mogą wypalić a nie musza. Potrzebujemy wreszcie gwarancji dobrej gry. Skoro isak ma klauzule 70 mln to czemu miałoby nas na niego stać skoro na Hallanda nie?
14
@BarcaInfo przecież Isak ma klauzule nie wiem czy nie większa niż Halland. Pewnie jakieś wymysły słabego dziennikarza
0
@foczkyyyhg co to ten Longlet
3
@PanZagadka zgadza się. Pewnie mówiła mu tez, ze przystojniacha z niego
4
@FanKFC twój nick wskazuje na to , ze jakbyś się postarał ładnie to może byś pomógł ściągnąć go do barcy
0
Komentarz usunięty
51
Nigdy nie widziałem, żeby jakiś chłopiec jadł tyle co Halland. Wyglądał jak niedźwiedź. Zawsze wchodził do kuchni i pytał: ”Co dziś przygotowałeś? Czy mogę zabrać trochę do domu?„ Pamiętam, że zawsze prosił o klopsiki z fasolą. Tęsknie za nim, ponieważ bez niego ta kuchnia nie ma duszy. - Djork Haugen, kucharz w Molde FK
0
@Encore tez tak myśle jednak obejrzałbym sobie ich poczynania dzisiaj
1
Ciekawe czy jakaś szanse na grę dostaną dzisiaj Karbo i Moder
2
@Zoker już przeczytałem
0
@Pawel13sz co to za pytanie?
2
@FDJ wjeżdżają nad ranem
12
@Zoker jakaś manitka by się przydała u sąsiada
1
@Encore ten Pjanic pięknie wyglada