KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar nie właśnie. Ładny strzał po długim słupku
0
@Survier linetty, który nic nie gra w średnim Torino, Krychowiak jest średni, Klich i Zieliński klasa natomiast dawidowicxa za bardzo nie śledzę wiec się nie wypowiadam
3
Brighton cały mecz gniecie Palace a to benteeke w ostatniej akcji meczu strzela na 2:1
0
@Thomas99PL to samo można powiedzieć o Koemanie. Jest w grze o wszystko a jak jest to każdy wie
0
@Dembouz1899 czasami się jednak zdarza
0
Kolejny mecz bez szansy dla modera. Cienko widzę występ naszej kadry na najbliższej imprezie. Moder bez gry, bielik góralski kontuzja, krychowiak to wiadomo, jedynie Zieliński prezentuje dobra formę w klubie. Wracając jeszcze do modera to ciężko będzie miał w tym Brighton. Akurat jeśli mam wybierać formacje, która maja najlepiej obsadzona to jest to pomoc
0
@aldewir co ma jedno do drugiego bo się zastanawiam?
1
@monsterrize to the sun zawsze śmieszy. Na ich miejscu za Busiego dałbym Kimmicha a za Albę Daviesa
0
@blodziakk sevilla jest teraz najmocniejsza drużyna w lidze moim zdaniem. To, ze przegrają graniczy z cudem
0
@PatrykBarca po prostu trafiają się takie sieroty
0
@blodziakk a co myślałeś, ze przegrają?
0
@BarcaInfo ooo Camavingi w kontekście barcy jeszcse nie było
1
@FvZ89 taki piłkarz ręczny z Vive
3
Karbownika to nawet na ławce Brighton nie ma
24
@BarcaInfo oby wyrósł nam na jednego z najlepszych szkoleniowców w historii barcy
0
@Pawel13sz optymista z ciebie
1
@ViscaBarca123 czy Orellana nie dałby więcej niż Busquets w najważniejszych meczach? Czy Konrad nie jest lepszym Piłkarzem niż Breithwait? Czy Collado nie dałby nam więcej na skrzydle niż Griezmann? Czy Neto nie jest zbędny skoro mamy Pene? No właśnie...
Jak jessscze raz zobaczę jak ktoś pisze, ze to sezon przejściowy i Koeman daje grać młodym to nie wiem. Dał grać młodym tylko dlatego, ze nie miał kim zastąpić kontuzjowanych zawodników.
0
@PatrykBarca bo chłop jest lepszy od Alby? Alba nie dojeżdża na najważniejsze mecze i na każdej pozycji na której jest przesiąknięty sukcesami staruszek powinien zostać pozyskany nowy zawodnik
0
@Pawel13sz 60% na tak rozumiem?
0
@Jacu327 to już jego problem. Myśle, ze Laporta będzie chciał przede wszystkim osiągać sukcesy a do tego potrzebni są młodzi piłkarze głodni sukcesów. Alba
0
@Kettger jak twoje stwierdzenie sie nie sprawdzi to wysylasz mi stówkę jak sprawdzi to ja tobie
13
@Lionello 3:0 i tak odpadamy wiec po co
2
@Bagsik88 pewnie, ze tak
5
@ViscaBarca123 jakim cudem Jandro jeszcze nie zadebiutował? Koeman jest ślepy czy co bo ja już nie wiem
3
@PatrykBarca Gaya za 15 mln jest
0
@Naturopata kompletnie nie wiem co myśleć o naszych finansach. Transfer Hallanda to marzenie ale pewnie nigdy nie dojdzie do skutku
0
@Naturopata a kto za nich?
2
@DaPi Bartomeu z domu przez lornetkę
0
@JarekS same wymysły szmatławców. Niech klauzule potwierdzi Borussia. Dużo się mówiło o 75 mln klauzuli i co raptem więcej niż 150 mln?
4
@Kubox w Lille radzi sobie bardzo dobrze