KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz No tak. Widać, ze wielkim wachlarzem taktycznym to on nie dysponuje
1
@Coutinho007 repka a kluby to 2 inne światy
0
@socha co by nie mówić z piłka przy nodze to genialny zawodnik, jednak bez piłki to wrak zawodnika
5
Dziwnym trafem Koeman odbijał się rykoszetem od każdej praktycznie drużyny, która prowadzil
0
@Coutinho007 zgadza się ale bez przesady. Czemu każdy lepszy przeciwnik nas weryfikuje jak chce mając gorsze nawet kadry
0
@VeB77 Araujo tez popełniał błędy. Prawda jest taka, ze Mingueza jest o wiele lepszy niż Umtiti i lenglet
4
Najgorsze jest to, ze ludzie tak przyzwyczaili się do galaktycznego składu barcy, gdzie kiedyś mieliśmy topowych zawodników na każdej pozycji, ze teraz każdy mówi o naszej fatalnej kadrze i zwala na skład i sezon przejściowy. Jest wiele klubów z topu, które chciałyby mieć takich zawodników jak Barcelona a mimo tego jakos sobie radza
0
@Tomek54321 a co ma powiedzieć, ze wypierd**i messiego jak przyjdzie? Jakie miałby wtedy szanse w wyborach. Mówiąc wypaleni staruszkowie miałem na myśli Sprzedać Busquetsa,Pique czy ograniczyć role alby
0
@itmustbejoke w pełni się zgadzam
0
@VeB77 a co odwalił Mingueza?
0
@szymonbarca10 ciagle tylko liczy i liczy. Odbudowuje Breithwaita, odbudowuje Lengleta, odbudowuje Busquetsa
1
@Kamiloza91 dest akurat dzisiaj bardzo dobry mecz. Wystarczyłoby wziąć Emersona z betisu i niech chłopaki walczą o podstawowa 11
4
@norbi77 a Koeman jest obiektywny? Sędziowie mu przeszkadzają co drugi mecz. Sezon przejściowy dlatego przegrywam każdy poważny mecz a co drugi trener gniecie mnie taktycznie
0
@Jakchcesz skoro nie zrozumiałeś to trudno. Nie napisałem, ze Puig na pozycji Busquetsa tylko jakbym miał zdjąć z pierwszej jedenastki Busquets to wszedłby za niego puig
0
@norbi77 już niedługo się przekonasz
0
@norbi77 chłopie co ma xavi jako zawodnik a xavi jako trener?
0
@Jakchcesz gdzie napisałem, ze grałbym Puigiem? To chyba normalne, ze wtedy grałby De Jong na pivocie
2
@norbi77 a dlaczego nie? Bo tobie się wydaje, ze dla przyjaciół zrobi wszystko. Zreszta zacznijmy od tego, ze Laporta zrobi porządek z gwiazdeczkami jak przyjdzie
1
@Tomek54321 xavi ma tez mózg i widać, ze na pracy trenera Barcelony zależy mu jak mało komu. Będzie stawiał wszytko i wszystkich aby osiągnąć sukces
2
@AmigoBlancos Lenglet przy jakiejś walce o górna piłkę zgubił mózg
20
@VamosRakieta a może Xavi od przyszłego sezonu i wreszcie Będzie jakakolwiek taktyka u trenera? Może bez wypalonych staruszków? Może będzie mu szło dobrze i nasza gra zmieni się na lepsze?
0
@Jakchcesz za Lengleta Mingueza, za Busquetsa Puig lub Orellana z barcy b
0
@Majsteer jest ktoś taki jak Mingueza jescze
1
@Jakchcesz przy Xavim Busquets by nie grał w meczach z lepszymi zespołami, które atakują to po pierwsze. Nie wystawiałby ułomnego Lengleta od pierwszej minuty i lepiej analizował sytuacje na boisku
3
@GeneralXavi Mingueza jest lepszy i od Umtitiego i od Lengleta
0
@Witekk10 tylko jego fenomenalne decyzje personalne
0
Komentarz usunięty
0
@Jakchcesz ja mowie o sobie nie o innych użytkownikach la rambli
2
@FC1899Barca te ksywki miały być śmieszne tak?
4
Jak ja bym chciał już Xaviego na ławce trenerskiej Barcelony