KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie Tsitsipas prosimy o taki sam powrót jak z Nadalem
0
Tsitsipasa ten mecz z Nadalem wykończył całkowicie. Nie ma szans już na cokolwiek
1
@Dembouz1899 No to Halland nie dla barcy :)
0
@Mechanik niech się zapytają gdzie będzie grał Halland w przyszłości
1
Jak tak dalej pójdzie to Medvedev skończy mecz z 20 asami
0
Te jeb**e serwy Mededeva
0
Jak dest dopóki cała drużyna nie siadła dawał radę
0
@TylkoBarca7273 serio?
1
Medvedev zawsze mnie dziwił jego styl gry. Gra tak dziwnie a mimo tego jest czołowym tenisistą. Oczywiście sercem i rozumem za Tsitsipasem
0
@Dembouz1899 Gregor
3
@Coutinho007 wiem, żarcik :)
6
@Mathew16 a co jeśli Mbappe uczy się hiszpańskiego, żeby przejść do Barcelony?
0
@LeoMessi1994 na waciki by starczyło
0
@Rewolucja123 nie No bez jaj
2
@Dembouz1899 wszystko pięknie ale wolałbym kogos z wychowanków za Wijnalduma i jestem pewien, ze Messi po sezonie odejdzie. Mój wymarzony skład to:
Ter Stegen - Gaya - Araujo - Garcia - Dest - De Jong - Pedri - Puig/Moriba/Orellana - Fati - Halland - Dembele
4
W miejsce Jednego X Garcia w miejsce drugiego x Orellana
2
@PatrychoO oj tak pięknie to wyglada
2
@Dzemix111 Real i Barca to wciąż najchętniej wybierane kluby przez młode gwiazdy. Tak było jest i będzie
0
@Kgorecki2500 bardzo
0
@BarcaInfo to nie 2022 w końcu?
1
@Dembouz1899 jeśli to prawda to nic tylko się uśmiechnąć
1
Rivaldo: "Klęska z PSG będzie prawdopodobnie ostatnim meczem Messiego w barwach Barcy na Camp Nou, jeśli chodzi o rozgrywki Ligi Mistrzów. "Duma Katalonii" nie daje mu żadnych nadziei na walkę o jakikolwiek tytuł. On latem przeniesie się do Francji."
7
@BarcaInfo oby wyrósł nam wielki trener
0
@endriuuu2 bez przesady już z tym Bartomeu. Nie wymyśla jeszcze co maja pisać w gazetach
12
@tomek8756 Boże zgwałcić jakakolwiek kobietę to skandal ale zrobić to wobec bezbronnej starszej pani. Ludzie to kur*y
8
@BarcaInfo chłopak umiejętności ma bardzo duze
29
@AmigoBlancos zgadzamy się
2
@gumaz Milan wygra
0
@majki912 Halland
2
@Barcza223 są 2 opcje. Pierwsza to machnął ręka na Real, druga odganiał muchę