KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment mi tez nie pasuje to jaki skład wystawil
0
@Witekk10 sezon przejściowy podobno
2
To niezły skład
2
Jak ja go nie lubię
0
@mekston No nie wiem czy takie ez. Każdy gem jego na styku
0
Jazda Medvedev!
2
@rdam mało uważnie czytałeś chyba. Poczekaj do naszego meczu i wejdz na cafe to poczytasz sobie
0
@konradinho11 jak dla mnie po prostu chciał cię przestraszyć, żebyś zapłacił mu. Nic ci nie udowodni
1
W derbach stolicy wolelibyście wygrana Rm czy remis?
0
@messi564 i robi niesamowite liczby
1
@VamosRakieta nie trafił to fakt, ale zawsze mi ten gość tak imponuje. Dziwie się, ze nie gra w lepszym klubie
1
@Coutinho007 to powinno być 1:0 dla levante
1
nie No i tak jesteś zajebisty
2
Jezu Morales ty placku
1
@msmsms Man City,Psg,Bayern
1
@Pawelsky numer to tylko numer. Na spokojnie dałbym mu 10.
2
@FafitFCB Laporta bierz go razem z ciągnikiem
1
@Janiama rozumiem. Z wieloma rzeczami się z panem Rewolucja nie zgadzam, czasami się zgadzam jednak najeżdżanie na siebie nie zmieni tego, ze on nie Będzie się tu udzielał. Jego opinia i tyle ma prawo ja wyrazić. Pozdro Panie Janiama
0
@PatrykBarca to ja ci powiem, ze lepszy. Gimenez bardzo często jest kontuzjowany a to Savic jest filarem ich defensywy. Carrasco robi im większość gry w ofensywie. Herrera nie jest ich najsłabszym ogniwem
0
@Paradoks oby proszę pana
3
@Janiama niepotrzebnie tak na siebie najeżdżać, nie lepiej kulturalnie podyskutować nawet jeśli macie inna od siebie opinie?
0
@PatrykBarca Jak nie? Carrasco to jeden z najlepszych zawodników atleti, Herrera jak nie miał kontuzji był ważnym elementem układanki Cholo, Savic podstawowy obrońca najlepszy w tym sezonie w atleti, Dembele w Lyonie był totalnym kozakiem a Trippier jednym z najlepszych bocznych obrońców ligi
0
@PatrykBarca podobno na środe ma dostać powołanie
2
@dante_92 Kadra Hiszpanii u-19 nie gra żadnego meczu, selekcjoner ich powołał, żeby potrenować i zrobić zwykle zgrupowanie
28
Duże osłabienia dzisiaj w Atletico bo nie zagra Carrasco,Savic,Saul,Herrera,Vrsaljko i oczywiście dalej nie ma trippiera i Dembele. Liczę dzisiaj na stratę punktów
1
@Avatarr Lionel Messi
0
@koksik2700 u nas w klasie chłopy puściły to na lekcji to niezle się nauczyciel przestraszył
24
Czyli po staremu. Matheus jest moriby nie ma
1
@Pewex stadion dałby im dużo jakby była normalna sytuacja na świecie, byliby kibice itp. Teraz wydadzą ogromne pieniądze na stadion a zysku nie będzie
1
@abram3k jakoś strasznie dużych umiejętności tu nie widzę. Oprócz dużej siły widać braki.