0

@Barca_Big_Moment mi tez nie pasuje to jaki skład wystawil

0

@Witekk10 sezon przejściowy podobno

2

To niezły skład

2

Jak ja go nie lubię

0

@mekston No nie wiem czy takie ez. Każdy gem jego na styku

0

Jazda Medvedev!

2

@rdam mało uważnie czytałeś chyba. Poczekaj do naszego meczu i wejdz na cafe to poczytasz sobie

0

@konradinho11 jak dla mnie po prostu chciał cię przestraszyć, żebyś zapłacił mu. Nic ci nie udowodni

1

W derbach stolicy wolelibyście wygrana Rm czy remis?

0

@messi564 i robi niesamowite liczby

1

@VamosRakieta nie trafił to fakt, ale zawsze mi ten gość tak imponuje. Dziwie się, ze nie gra w lepszym klubie

1

@Coutinho007 to powinno być 1:0 dla levante

1

nie No i tak jesteś zajebisty

2

Jezu Morales ty placku

1

@msmsms Man City,Psg,Bayern

1

@Pawelsky numer to tylko numer. Na spokojnie dałbym mu 10.

2

@FafitFCB Laporta bierz go razem z ciągnikiem

1

@Janiama rozumiem. Z wieloma rzeczami się z panem Rewolucja nie zgadzam, czasami się zgadzam jednak najeżdżanie na siebie nie zmieni tego, ze on nie Będzie się tu udzielał. Jego opinia i tyle ma prawo ja wyrazić. Pozdro Panie Janiama

0

@PatrykBarca to ja ci powiem, ze lepszy. Gimenez bardzo często jest kontuzjowany a to Savic jest filarem ich defensywy. Carrasco robi im większość gry w ofensywie. Herrera nie jest ich najsłabszym ogniwem

0

@Paradoks oby proszę pana

3

@Janiama niepotrzebnie tak na siebie najeżdżać, nie lepiej kulturalnie podyskutować nawet jeśli macie inna od siebie opinie?

0

@PatrykBarca Jak nie? Carrasco to jeden z najlepszych zawodników atleti, Herrera jak nie miał kontuzji był ważnym elementem układanki Cholo, Savic podstawowy obrońca najlepszy w tym sezonie w atleti, Dembele w Lyonie był totalnym kozakiem a Trippier jednym z najlepszych bocznych obrońców ligi

0

@PatrykBarca podobno na środe ma dostać powołanie

2

@dante_92 Kadra Hiszpanii u-19 nie gra żadnego meczu, selekcjoner ich powołał, żeby potrenować i zrobić zwykle zgrupowanie

28

Duże osłabienia dzisiaj w Atletico bo nie zagra Carrasco,Savic,Saul,Herrera,Vrsaljko i oczywiście dalej nie ma trippiera i Dembele. Liczę dzisiaj na stratę punktów

1

@Avatarr Lionel Messi

0

@koksik2700 u nas w klasie chłopy puściły to na lekcji to niezle się nauczyciel przestraszył

24

Czyli po staremu. Matheus jest moriby nie ma

1

@Pewex stadion dałby im dużo jakby była normalna sytuacja na świecie, byliby kibice itp. Teraz wydadzą ogromne pieniądze na stadion a zysku nie będzie

1

@abram3k jakoś strasznie dużych umiejętności tu nie widzę. Oprócz dużej siły widać braki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?