0

Ale ta Osaka jest olbrzymia

1

@Kgorecki2500 sprzedawca w mięsnym

5

@kuz czemu strollowali? Umtiti the fucking wall to przecież kozak

0

A i jeszcze jedno. Halland puszcza oczko, ponieważ polubił zdjęcie zaśnieżonego stadionu santiago bernabeu pod postem 443 na instagramie

1

@DaPi nawet herb ma ustawiony realu Madryt. Ewidentnie chce u nich grać

1

A co do artykułu na temat tego, ze Halland puszcza oczko realowi napisali tez, ze Halland w fifie używał herbu realu Madryt :D

1

Artykuł na białej. Halland puszcza oczko Realowi Madryt. Zawsze jest miło jak ktoś cię chce takie słowa powiedział Norweski napastnik. Smiechawa trochę

11

@Kgorecki2500 font wystawi Xaviego do walki i po robocie

8

@Dembouz1899 co oni chcą na miecze walczyć, ze krew ma się lać?

0

@maniak33333 nie gra bo u Bordalasa jak narazie jest rezerwowym

0

@maniak33333 największy talent tzn?

0

@LuisSalvano karnego, którego sam wywalczył :P

2

@LuisSalvano dzień dobry

1

@maatiixx myśle, ze jakby przyszedł to grałby na 9 jeśli oczywiście nikogo na nią nie kupimy. Uważam, ze nada się na ta pozycje. Jest silny,szybki,dynamiczny i potrafi grać kombinacyjnie. Jeśli nie kupimy go latem to będzie wielki błąd barcy

3

@Paradoks wiem wiem oglądam. Przyjemnie się ogląda naszego mam nadzieje przyszłego zawodnika

2

Depay z bramką!!!

1

Depay faulowany w polu karnym i mamy rzut karny

0

@szkutnik91 poza tym nie powiedział to ktoś z obozu Fonta tylko dziennikarz

1

@szkutnik91 bernat wie już, ze font nie ma szans to podpisuje kontrakt z psg co w tym dziwnego akurat?

5

0

@BarcaInfo szkoda tego gila

11

@BarcaInfo zbierają skarbonkę na Mbappe

0

@BarcaInfo trzymamy kciuki za Lipsk,Eintracht,Wolfsburg i Bayer w takim razie

2

@Kamiloza91 uważam, ze nie. Laporta nie jest na tyle głupi jak Bartomeu i nie pozwoli na kolejne blamaże

3

@Pawlak1992 biedny granerud

1

0

@ElKamil dalej jest niepokonany, nie mowie, ze wygra i mocno liczę na Janka jednak dawanie mu 50/50 jest trochę nie fair

0

@Kwasiak98 60/40 dla Izzy’ego nie przesadzajmy

8

Bahahaha dyskwalifikacja

3

@Kenxu Ok proszę pana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?