KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ta Osaka jest olbrzymia
1
@Kgorecki2500 sprzedawca w mięsnym
5
@kuz czemu strollowali? Umtiti the fucking wall to przecież kozak
0
A i jeszcze jedno. Halland puszcza oczko, ponieważ polubił zdjęcie zaśnieżonego stadionu santiago bernabeu pod postem 443 na instagramie
1
@DaPi nawet herb ma ustawiony realu Madryt. Ewidentnie chce u nich grać
1
A co do artykułu na temat tego, ze Halland puszcza oczko realowi napisali tez, ze Halland w fifie używał herbu realu Madryt :D
1
Artykuł na białej. Halland puszcza oczko Realowi Madryt. Zawsze jest miło jak ktoś cię chce takie słowa powiedział Norweski napastnik. Smiechawa trochę
11
@Kgorecki2500 font wystawi Xaviego do walki i po robocie
8
@Dembouz1899 co oni chcą na miecze walczyć, ze krew ma się lać?
0
@maniak33333 nie gra bo u Bordalasa jak narazie jest rezerwowym
0
@maniak33333 największy talent tzn?
0
@LuisSalvano karnego, którego sam wywalczył :P
2
@LuisSalvano dzień dobry
1
@maatiixx myśle, ze jakby przyszedł to grałby na 9 jeśli oczywiście nikogo na nią nie kupimy. Uważam, ze nada się na ta pozycje. Jest silny,szybki,dynamiczny i potrafi grać kombinacyjnie. Jeśli nie kupimy go latem to będzie wielki błąd barcy
3
@Paradoks wiem wiem oglądam. Przyjemnie się ogląda naszego mam nadzieje przyszłego zawodnika
2
Depay z bramką!!!
1
Depay faulowany w polu karnym i mamy rzut karny
0
@szkutnik91 poza tym nie powiedział to ktoś z obozu Fonta tylko dziennikarz
1
@szkutnik91 bernat wie już, ze font nie ma szans to podpisuje kontrakt z psg co w tym dziwnego akurat?
5
@Messibestplayerintheworld oby nie
0
@BarcaInfo szkoda tego gila
11
@BarcaInfo zbierają skarbonkę na Mbappe
0
@BarcaInfo trzymamy kciuki za Lipsk,Eintracht,Wolfsburg i Bayer w takim razie
2
@Kamiloza91 uważam, ze nie. Laporta nie jest na tyle głupi jak Bartomeu i nie pozwoli na kolejne blamaże
3
@Pawlak1992 biedny granerud
1
@barcelonaLM Hugo
0
@ElKamil dalej jest niepokonany, nie mowie, ze wygra i mocno liczę na Janka jednak dawanie mu 50/50 jest trochę nie fair
0
@Kwasiak98 60/40 dla Izzy’ego nie przesadzajmy
8
Bahahaha dyskwalifikacja
3
@Kenxu Ok proszę pana