KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@CatalanDream po prostu oczekiwania co do Messiego są dużo większe. Niektórzy myślą, ze sam przejdzie 10 zawodników i strzeli bramkę
0
@dawinho80 Ndidi
0
@pax po prostu śmieszy mnie jak za każdym razem widzę twój komentarz i nie piszesz nic oprócz bronienia Busquetsa. Czasem się zastanawiam czy to nie sam poszkodowany posiada te konto
1
@Coutinho007 ja tam liczę na Orellanie od przyszłego sezonu na defensywnym
0
@joloskyy w przyszłym sezonie może się przekonamy
0
@pax ty dawaj Sędzia Anna Maria Wesolowska może przydałby się im nowy adwokat
2
@Janiama oby nasz piękny lewus się nie zaraził
0
@barcelonaLM to nie bait :/
3
@Thomas99PL Ty spróbuj sił na stronce Juve (jeśli wgl takowa jest). Myśle, ze byłbyś tam jednym z ekspertow
1
@Coutinho007 mam nadzieje, ze niezależnie kto będzie trenerem barcy to Busquetsa już nie będzie
1
@Hubertusk No karny ewidentny jakby nie patrzeć. Na yt masz pełno tego
0
@messi564 przy Messim kupno jakiejkolwiek 10 to głupota.
2
0
@gregorski faktycznie nic tylko się cieszyć, ze możemy go słyszeć
3
@KacperVEB a jednak nie :0
0
Będzie karny dla Sevilli!
5
Co ten Hajto gada? dobry wynik bo musisz wygrać tylko 1:0 w rewanżu
1
Halland nawet bić się potrafi. Dawać go do nas, moment by Mbappe wczoraj ukrócił
0
@Ratamahatta mi się coś jakiś Thomas kojarzy
0
@VenoM ja wiem to prześmiewczy komentarz, który miał na celu pokazać, ze gdyby Bartomeu nie szastał pieniędzmi na lewo i prawo to dziś moglibyśmy planować kupno takich wlansie zawodników
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@neeed tak widziałem ten piękny komentarz
2
@neeed ty nie krytykuj tu mi Rakitica
0
@jeyx77x masz racje
7
Halland jak na swoj wzrost i posturę jest niesamowicie szybkim zawodnikiem
0
@kamiVeB zgadza się
0
@DarekFCBnaZawsze nie chodzi, ze to źli piłkarze ale bardziej o to, ze np taki Griezmann nie był nam potrzebny jak 9 czy defensywny napastnik. Nie trzeba wydawać po 150 mln żeby pozyskać dobrego zawodnika. Przede wszystkim zle kompletowana kadra
1
@kamiVeB uwierz, ze Ndidi jest aktualnie lepszym i bardziej gotowym zawodnikiem niż camavinga
5
Wyobraźcie sobie jakbyśmy nie wydawali tak pochopnie kasy na nieprzygotowane transfery. Zamiast Coutinho i Griezmanna mogl być Halland,Kounde i Ndidi
0
@MasnyTed czego nie rozumiesz w słowie hipotetycznie. Przecież nikt nie mówi, ze barca wyjmie Hallanda a Real Mbappe