3

@CatalanDream po prostu oczekiwania co do Messiego są dużo większe. Niektórzy myślą, ze sam przejdzie 10 zawodników i strzeli bramkę

0

@dawinho80 Ndidi

0

@pax po prostu śmieszy mnie jak za każdym razem widzę twój komentarz i nie piszesz nic oprócz bronienia Busquetsa. Czasem się zastanawiam czy to nie sam poszkodowany posiada te konto

1

@Coutinho007 ja tam liczę na Orellanie od przyszłego sezonu na defensywnym

0

@joloskyy w przyszłym sezonie może się przekonamy

0

@pax ty dawaj Sędzia Anna Maria Wesolowska może przydałby się im nowy adwokat

2

@Janiama oby nasz piękny lewus się nie zaraził

0

@barcelonaLM to nie bait :/

3

@Thomas99PL Ty spróbuj sił na stronce Juve (jeśli wgl takowa jest). Myśle, ze byłbyś tam jednym z ekspertow

1

@Coutinho007 mam nadzieje, ze niezależnie kto będzie trenerem barcy to Busquetsa już nie będzie

1

@Hubertusk No karny ewidentny jakby nie patrzeć. Na yt masz pełno tego

0

@messi564 przy Messim kupno jakiejkolwiek 10 to głupota.

2

Piękne

0

@gregorski faktycznie nic tylko się cieszyć, ze możemy go słyszeć

3

@KacperVEB a jednak nie :0

0

Będzie karny dla Sevilli!

5

Co ten Hajto gada? dobry wynik bo musisz wygrać tylko 1:0 w rewanżu

1

Halland nawet bić się potrafi. Dawać go do nas, moment by Mbappe wczoraj ukrócił

0

@Ratamahatta mi się coś jakiś Thomas kojarzy

0

@VenoM ja wiem to prześmiewczy komentarz, który miał na celu pokazać, ze gdyby Bartomeu nie szastał pieniędzmi na lewo i prawo to dziś moglibyśmy planować kupno takich wlansie zawodników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@neeed tak widziałem ten piękny komentarz

2

@neeed ty nie krytykuj tu mi Rakitica

0

@jeyx77x masz racje

7

Halland jak na swoj wzrost i posturę jest niesamowicie szybkim zawodnikiem

0

@kamiVeB zgadza się

0

@DarekFCBnaZawsze nie chodzi, ze to źli piłkarze ale bardziej o to, ze np taki Griezmann nie był nam potrzebny jak 9 czy defensywny napastnik. Nie trzeba wydawać po 150 mln żeby pozyskać dobrego zawodnika. Przede wszystkim zle kompletowana kadra

1

@kamiVeB uwierz, ze Ndidi jest aktualnie lepszym i bardziej gotowym zawodnikiem niż camavinga

5

Wyobraźcie sobie jakbyśmy nie wydawali tak pochopnie kasy na nieprzygotowane transfery. Zamiast Coutinho i Griezmanna mogl być Halland,Kounde i Ndidi

0

@MasnyTed czego nie rozumiesz w słowie hipotetycznie. Przecież nikt nie mówi, ze barca wyjmie Hallanda a Real Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?