2

Przepychanie Graneruda ciąg dalszy

1

Stoch na podium!

0

To jakiś konkurs juniorów teraz?

0

@Gomess oby niedługo można było opisać nas słynnym wersem kizo. Kiedyś nie miała teraz ma

1

@Janas11224 Ziobro benz

2

@kuz kobiece sekcje bardzo rozwinął

1

@ViscaBarca123 ja dalej czekam na Jandro nieubłaganie i się chyba niedoczekam

2

@Rewolucja123 trzeba się pogodzić z tym, ze prezydentem będzie Laporta. Może i font ma przygotowana strategie ale to Laporta ma rozległe kontakty i te właśnie kontakty przydadzą nam się teraz w takim kryzysie

6

@Kamileq96 Mówisz, ze ani jednego meczu wtedy dla nas nie zagrał. Wiesz jakie by były jęki jakbyśmy go sprzedali a on stałby się światowa gwiazda? żaden poważny klub nie oddaje zawodnika po tym jak właśnie go kupił

1

@zibi i x sezonów grać bez 9?

6

Więcej takich postów z jakich gwiazd zrezygnowała Barca. Dobijcie nas kibiców jeszzce bardziej

2

Szczerze mówiąc chciałbym, żeby Real kupił Mbappe. Jeśli Francuz do nich nie trafi to pewnie kupią Hallanda, a wiadomo, ze franzuca u nas nigdy nie zobaczymy

0

@ViscaBarca123 z postawy poruszania się wyglada trochę jak Busquets

1

@Yosemite bardzo dużo czytam komentarzy na białej stronce. Głównie po to, żeby się pośmiać. Nie można brać tych ludzi na poważnie, większych bzdur się pisać nie da

3

@Bobo25 No Mbappe tak, ale Halland? Wymyślają już takie bzdury

1

@Kgorecki2500 oni jak przeczytali, ze Halland po meczu powiedział, ze fajnie jak ktoś cię chce od razu wiedzieli, ze to znak, ze chce przyjść do nich

0

@Yosemite zgadza się, ale bez bardzo dobrych zamienników się nie obędzie. Jak taki Alba ma się rozwijać jak wie, ze nie ma żadnego zagrożenia na swojej pozycji od x lat

2

@Yosemite benzema to akurat świetny zawodnik, nigdy nie rozumiałem dlaczego kibice rm tak go traktują, gość jako jedyny zapewnia dobre liczby

4

Śmieszne są te posty na stronie RM. Wchodze czytam a tam marzeniem Hallanda i Mbappe jest gra w RM.

1

@Yosemite ja akurat tych 2 zawodników bym nie wyrzucał a jedynie ograniczył ich role w zespole

0

@DaPi Yaro zdecydowanie

3

@Yosemite dobrze Alba może i ma liczby ale w najważniejszych meczach sezonu zawodzi, a to właśnie w takich meczach powinno się rozliczać zawodnika

2

@Thomas99PL na atalante może wrócić

13

@Kamileq96 nie jest to jakaś poważna kontuzja z tego co wiem ale dalej to kolejna strata!!!!!!

4

Benzema kontuzjowany!!!!

0

@Colon ewidentnie było widać, ze nie dawał rady fizycznie

1

@Kamileq96 mam nadzieje, ze to nie jasnowidz tylko fartem to trafił

2

Dobra niech w finale rozwali Djokovica i będę zadowolony

0

@ranger3120 E tam da radę

0

@barcelonaLM kurde czyli Antek długo u nas pogra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?