KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 No to o tym mowie odnośnie Koemana, co z tego ze wprowadził 2-3 młodych jak dalej gra Pique czy Busquets
1
@Kz1234 No ale w najważniejszym momencie staje na wysokości zadania i wygrywa z Lipskiem taki mały szczegół
5
@Azi ehhh. Przy takich problemach finansowych to ci zawodnicy mając w sercu ten klub powinni zapie****ac na dupie ten dwumecz żeby tylko pomoc barcelonie
0
@Mns21 to po co na nich stawia nie rozumiem?
0
Czyli jeśli awansujemy do ćwierćfinału dostajemy 10,5 mln a jak nie to nic?
2
@Mns21 Messi, De Jong, Araujo, Dest, Alba, Pedri, Dembele,Griezmann, Coutinho, roberto czy Ter Stegen to nie jest słaba kadra
7
@pele1282 uwielbiam go, na dodatek kibic barcy
10
@leonek160 Koeman akurat jaja i charyzmę ma a brakuje mu dobrego arsenału taktycznego
1
@Kz1234 No maja tyle kontuzji na wielu pozycjach grają młodymi zawodnikami a jakoś się nie ośmieszają
2
@Kz1234 to teraz porównaj to z kadra Liverpoolu chociażby i napisz to jeszcze raz
5
@cat_r37 ale w każdej drużynie jest mnóstwo kontuzji. Tymczasem kolejny trener niszczy taktycznie Koemana. Najpierw Zidane, potem Pirlo i Simaone, później Marcelino,Lopetegui i teraz Poche
9
@Messibestplayerintheworld z jaka kadra? Mamy jedna z mocniejszych kadr na świecie a to mówienie o złej kadrze i przejściowym sezonie to zwykle tłumaczenie słabych wyników
2
@ShawnC rywalizuje o miejsce w składzie tylko z beznadziejnym Pjanicem i Puigiem, którego Koeman nie widzi
1
Brawo Tsitsipas!!!
0
@ranger3120 oj tak trzymam kciuki za tsitsipa
42
Mówicie, ze Koeman dużo zrobił to tak:
- odpadnie w 1/8 finału Lm, pierwszy raz od dawna barca nie wyszła z 1 miejsca
- pozbawił się szans na la ligę praktycznie od początku tych rozgrywek
- odpadnie najprawdopodobniej w półfinale pucharu króla
- przegrał finał w superpucharze Hiszpanii
To, ze wprowadził pedriego, Araujo, Mingueze wynika głównie z tego, ze po prostu podstawowi zawodnicy doznali kontuzji
0
@chavez Boże pomyślałem o Emerym a napisałem Tuchel macie racje panowie
0
@Nihas poche to nie tuchel nie da się tak zgwałcić
20
@eckov czy ja wiem czy lepszym? Mbappe w wieku 17-18 lat wprowadził Monaco do półfinału Lm
0
@Bogan nie to fake
35
Wstawiają takie coś i człowiek się tylko denerwuje
0
@VamosRakieta wybrnął haha
2
@VamosRakieta a co sevilla to już nie gra panie rakitic?
4
@cules100pro zrobił świetna robotę? Co Np?
0
@Mns21 nie z ta obrona
0
@Gaz griezmannn chyba tylko Haha na Malediwy polecial
0
@JKrolFCB oby faktycznie był na to gotowy
2
@Messibestplayerintheworld na normalny skład trzeba mieć pieniążki a jak nie to ryzykować zawodnikami ze szkółki
2
Największe moje marzenie to Nagelsmann i Xavi jako jego asystent
0
@Tomek54321 ale na to kasy nie ma. Pep jednak postawił na szkółkę i wykreował przyszłe gwiazdy