0

@Mns21 No to o tym mowie odnośnie Koemana, co z tego ze wprowadził 2-3 młodych jak dalej gra Pique czy Busquets

1

@Kz1234 No ale w najważniejszym momencie staje na wysokości zadania i wygrywa z Lipskiem taki mały szczegół

5

@Azi ehhh. Przy takich problemach finansowych to ci zawodnicy mając w sercu ten klub powinni zapie****ac na dupie ten dwumecz żeby tylko pomoc barcelonie

0

@Mns21 to po co na nich stawia nie rozumiem?

0

Czyli jeśli awansujemy do ćwierćfinału dostajemy 10,5 mln a jak nie to nic?

2

@Mns21 Messi, De Jong, Araujo, Dest, Alba, Pedri, Dembele,Griezmann, Coutinho, roberto czy Ter Stegen to nie jest słaba kadra

7

@pele1282 uwielbiam go, na dodatek kibic barcy

10

@leonek160 Koeman akurat jaja i charyzmę ma a brakuje mu dobrego arsenału taktycznego

1

@Kz1234 No maja tyle kontuzji na wielu pozycjach grają młodymi zawodnikami a jakoś się nie ośmieszają

2

@Kz1234 to teraz porównaj to z kadra Liverpoolu chociażby i napisz to jeszcze raz

5

@cat_r37 ale w każdej drużynie jest mnóstwo kontuzji. Tymczasem kolejny trener niszczy taktycznie Koemana. Najpierw Zidane, potem Pirlo i Simaone, później Marcelino,Lopetegui i teraz Poche

9

@Messibestplayerintheworld z jaka kadra? Mamy jedna z mocniejszych kadr na świecie a to mówienie o złej kadrze i przejściowym sezonie to zwykle tłumaczenie słabych wyników

2

@ShawnC rywalizuje o miejsce w składzie tylko z beznadziejnym Pjanicem i Puigiem, którego Koeman nie widzi

1

Brawo Tsitsipas!!!

0

@ranger3120 oj tak trzymam kciuki za tsitsipa

42

Mówicie, ze Koeman dużo zrobił to tak:
- odpadnie w 1/8 finału Lm, pierwszy raz od dawna barca nie wyszła z 1 miejsca
- pozbawił się szans na la ligę praktycznie od początku tych rozgrywek
- odpadnie najprawdopodobniej w półfinale pucharu króla
- przegrał finał w superpucharze Hiszpanii
To, ze wprowadził pedriego, Araujo, Mingueze wynika głównie z tego, ze po prostu podstawowi zawodnicy doznali kontuzji

0

@chavez Boże pomyślałem o Emerym a napisałem Tuchel macie racje panowie

0

@Nihas poche to nie tuchel nie da się tak zgwałcić

20

@eckov czy ja wiem czy lepszym? Mbappe w wieku 17-18 lat wprowadził Monaco do półfinału Lm

0

@Bogan nie to fake

35

Wstawiają takie coś i człowiek się tylko denerwuje

0

@VamosRakieta wybrnął haha

2

@VamosRakieta a co sevilla to już nie gra panie rakitic?

4

@cules100pro zrobił świetna robotę? Co Np?

0

@Mns21 nie z ta obrona

0

@Gaz griezmannn chyba tylko Haha na Malediwy polecial

0

@JKrolFCB oby faktycznie był na to gotowy

2

@Messibestplayerintheworld na normalny skład trzeba mieć pieniążki a jak nie to ryzykować zawodnikami ze szkółki

2

Największe moje marzenie to Nagelsmann i Xavi jako jego asystent

0

@Tomek54321 ale na to kasy nie ma. Pep jednak postawił na szkółkę i wykreował przyszłe gwiazdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?