KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 No albę tak. Messi i tak odejdzie wiec o nim nie pisałem
0
@Foton wygralibysmy 4:0 a w rewanżu by nas zgruzowali z Neymarem na czele
4
Niby Koeman ma trochę racji ale zasłanianie się przy każdej możliwej porażce sezonem przejściowym i słaba kadra jest zwyczajnie slabe
0
@VirtuoZ myśle, ze nie
2
@BarcaInfo a Busquets stał się pośmiewiskiem w świecie futbolu niestety
1
Jeśli barca faktycznie chce zrobić rewolucje to po sezonie Xavi to obowiązek. Sprzedać jego koleżków jak Busquets,Pique. Rozstać się z Umtitim, Breithwaitem, Coutinho i w zależności czy będą jakieś oferty dobre za Griezmanna. Postawić na młodych. Brama Ter stegen,środek obrony Araujo i Garcia, po dest w obwodzie z Emersonem, LO kupić gaye i wprowadzić Balde, spd postawić mocno na Orellane, Śp De Jong, Pedri,Puig,Moriba, wyżej Trinaco,Konrad,Fati,Dembele,Collado,Depay. Brakuje 9 i przydałby się Halland jednak nie wiem jak będzie wyglądać nasz budżet po przyjściu Laporty ale obawiam się, ze ten transfer mało realny
2
@VamosRakieta Ty to jednak masz łeb. Mogłem sobie obejrzeć te eurowpie****e Barcy we wcześniejszych edycjach Lm tak jak ty zamiast oglądać remontade z psg. Od razu lepiej by się oglądało
1
@Mns21 zdecydowanie
4
@Damianeo_10 jeszcze w karierze w fifie masz taka opcje jak bogaty inwestor. Użyj sobie
0
@Mixtape to okulary polecam założyć
0
@LuisSalvano pewnie usunął
0
@Mixtape cooo? XDDD
0
@TSWKRK ze skandal ten karny dla barcy
0
@LuisSalvano Psg nie utrzyma 3 gwiazd na raz. Gra w realu daje jednak pewien prestiż który kusi wielu zawodników
1
@neeed szkoda, ze nie można na stronce wstawiać zdjęć. Idealne mam z Mbappe biegnącym na pełnym sprincie i za nim Buskecie jadącym na skuterze
3
@neeed myśle, ze to może go właśnie przekonac do przyjścia i grania z wielkim Sergio
0
@Criss18Barca wku****ł niemiłosiernie
0
A co jeśli...
Mbappe nie podpisze kontraktu, Messi odejdzie i zwolni się kupa kasy na pensje i Mbappe za darmo do nas i na spokojnie dostaje duze zarobki. Oczywiście z przymróżeniem oka
2
@Encore a najgorsze jest to, ze żółwika niedlugo pewnie zobaczymy w barwach realu i będziemy się z nim mierzyć przynajmniej 2 razy w każdym sezonie
0
Jeszcze ten tweet Neymara w przerwie, ze to skandal z karnym dla barcy
0
@Encore Kuman ronald
1
@DanielOOL czwaarty melduje sie
0
@FCBeSeM 5:4:2. Żeby nie było dwucyfrówki w dwumeczu
2
Jedynym pozytywem tego meczu jest Dest. Mimo 0 pomocy dembele i tak w większości akcji kasował Mbappe
1
@Encore miał najcięższego rywala, dembele, który mało mu pomagał a mimo to większość pojedynków z Mbappe wygral
0
@blaugrana1980 ja pisze, ze oby 15 mln udało się uzbierać a ty z hallandem za 70 mln wyskakujesz
2
Drużyna w przebudowie bla bla bla
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore ale i tak dest sobie radził w miarę z Mbappe.
0
@KacperVEB i kogo byś typował?