0

@Fake69 No albę tak. Messi i tak odejdzie wiec o nim nie pisałem

0

@Foton wygralibysmy 4:0 a w rewanżu by nas zgruzowali z Neymarem na czele

4

Niby Koeman ma trochę racji ale zasłanianie się przy każdej możliwej porażce sezonem przejściowym i słaba kadra jest zwyczajnie slabe

0

@VirtuoZ myśle, ze nie

2

@BarcaInfo a Busquets stał się pośmiewiskiem w świecie futbolu niestety

1

Jeśli barca faktycznie chce zrobić rewolucje to po sezonie Xavi to obowiązek. Sprzedać jego koleżków jak Busquets,Pique. Rozstać się z Umtitim, Breithwaitem, Coutinho i w zależności czy będą jakieś oferty dobre za Griezmanna. Postawić na młodych. Brama Ter stegen,środek obrony Araujo i Garcia, po dest w obwodzie z Emersonem, LO kupić gaye i wprowadzić Balde, spd postawić mocno na Orellane, Śp De Jong, Pedri,Puig,Moriba, wyżej Trinaco,Konrad,Fati,Dembele,Collado,Depay. Brakuje 9 i przydałby się Halland jednak nie wiem jak będzie wyglądać nasz budżet po przyjściu Laporty ale obawiam się, ze ten transfer mało realny

2

@VamosRakieta Ty to jednak masz łeb. Mogłem sobie obejrzeć te eurowpie****e Barcy we wcześniejszych edycjach Lm tak jak ty zamiast oglądać remontade z psg. Od razu lepiej by się oglądało

1

@Mns21 zdecydowanie

4

@Damianeo_10 jeszcze w karierze w fifie masz taka opcje jak bogaty inwestor. Użyj sobie

0

@Mixtape to okulary polecam założyć

0

@LuisSalvano pewnie usunął

0

@Mixtape cooo? XDDD

0

@TSWKRK ze skandal ten karny dla barcy

0

@LuisSalvano Psg nie utrzyma 3 gwiazd na raz. Gra w realu daje jednak pewien prestiż który kusi wielu zawodników

1

@neeed szkoda, ze nie można na stronce wstawiać zdjęć. Idealne mam z Mbappe biegnącym na pełnym sprincie i za nim Buskecie jadącym na skuterze

3

@neeed myśle, ze to może go właśnie przekonac do przyjścia i grania z wielkim Sergio

0

@Criss18Barca wku****ł niemiłosiernie

0

A co jeśli...
Mbappe nie podpisze kontraktu, Messi odejdzie i zwolni się kupa kasy na pensje i Mbappe za darmo do nas i na spokojnie dostaje duze zarobki. Oczywiście z przymróżeniem oka

2

@Encore a najgorsze jest to, ze żółwika niedlugo pewnie zobaczymy w barwach realu i będziemy się z nim mierzyć przynajmniej 2 razy w każdym sezonie

0

Jeszcze ten tweet Neymara w przerwie, ze to skandal z karnym dla barcy

0

@Encore Kuman ronald

1

@DanielOOL czwaarty melduje sie

0

@FCBeSeM 5:4:2. Żeby nie było dwucyfrówki w dwumeczu

2

Jedynym pozytywem tego meczu jest Dest. Mimo 0 pomocy dembele i tak w większości akcji kasował Mbappe

1

@Encore miał najcięższego rywala, dembele, który mało mu pomagał a mimo to większość pojedynków z Mbappe wygral

0

@blaugrana1980 ja pisze, ze oby 15 mln udało się uzbierać a ty z hallandem za 70 mln wyskakujesz

2

Drużyna w przebudowie bla bla bla

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore ale i tak dest sobie radził w miarę z Mbappe.

0

@KacperVEB i kogo byś typował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?