KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Vebrol na żadna karuzele go nie wrzucił. Na karuzele to wrzucił Mbappe Lengleta
0
Może chociaż te 15 mln na gaye uda się uzbierać...
3
A Tomek Hajto przed meczem w studiu typował wynik 4:1 dla barcy :P
1
@jeyx77x Postawił tak, ze w pierwszym składzie gra Busquets, Pique po 3 msc przerwie czy beznadziejny Lenglet
1
@ElKamil 3:1* Real wygrał z nami
0
@arasz1819 to nie chodzi o to, ze chcemy żeby Messi odszedł. To po prostu pewne, on sam odejdzie a my nie mamy nic do gadania
1
@BarcaInfo w dupie mam ludzi, którzy mówią, ze nie ma doświadczenia. On przynamniej postawi na młodych. Jestem tego przekonany. Jeśli mamy budować się na nowo to z Xavim lub Nagelsmannem. Nikim innnym
0
@stone80 No to chyba ten słynny rewanż na camp nou oglądałeś 6:1
1
@Blacor jak co grała? Równy z równym?
0
@mekston trudno. Postawić na la masie
1
@ZielonySzparag ta i porażka z porto
3
Messi po sezonie odejdzie. Jestem co do tego przekonany. Jeśli po tym sezonie z drużyny nie odejdą zawodnicy typu Busquets,Umtiti,Pique,Lenglet,Breithwait czy Coutinho to ja się poddaje.
4
@tristan87 tez się zdziwiłem widząc to
0
@socha ten sam mecz oglądaliśmy?
1
@LonelyVEB czemu obrażasz Seville?
0
Ja mam wrażenie, ze messi po prostu już nie ma ochoty u nas grać. Tak to wygląda niestety.
1
Ale ten Lenglet jest beznadziejny.100 razy bardziej wolałbym Mingueze
11
Dest trzeba sobie przyznać, że dobrze sobie dzisiaj radzi w defensywie. Veratti to dla mnie jeden z najlepszych pomocników na świecie. Z Busquetsem po prostu nie ma szans z lepszymi drużynami i taka jest prawda
2
Już się nie da słuchać tego komentatora. Zara się spuści na to psg
3
Brawo Lenglet!!!
0
Boże Griezmann...
1
@Kgorecki2500 oby poprowadził Barce w przyszłości
2
Julian Nagelsmann odnosnie odrzucenia poprowadzenia królewskich w 2018 roku. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję. To nie łatwe, bo Real Madryt to jeden z największych klubów w Europie i jeśli zadzwoni do mnie przyszłości, decyzja może być inna. Jednak uważam, że 2 lata temu to była dobra decyzja, bo nie miałem czasu na przygotowanie, nie miałem czasu na naukę języka i nie miałem wielkiego doświadczenia w meczach międzynarodowych. Wygrałem tylko jedno spotkanie międzynarodowe, gdy byłem w Hoffenheim, więc uważam, że zostanie wtedy trenerem Realu Madryt nie było odpowiednim kolejnym krokiem. To nie był dobry krok dla mojego planu i myślę, że krok do Lipska był lepszy dla mojej kariery i rozwoju jako trenera. Na końcu to nie było łatwe, ale było poprawne
1
Zawsze przy meczach barcy z wielkimi zespołami cały się trzęsę i pocę. Będzie mokro dzisiaj :)
0
Hajto rozwala już przed meczem
3
Jazda Barca!!!!
3
Krytykowanie Messiego widzę w studiu nowa moda
0
@BorzyKrzys oj tak. Świetny Stilic,Krivijec,Inijac czy genialny Rudnevs. Młody Peszko, który wyrastał na bardzo dobrego zawodnika. Obrona złożona z Henriqueza i właśnie pięknego Kolumbijczyka. To była paka
0
@sonek nie maja bo zdarzało mi się to już kilka razy odkąd takie mrozy są
1
Właśnie wywaliło mi telewizje w całym domu. Mam nc+go wyskakuje brak sygnału. Siła na poziomie 100% sygnał 0%