KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 tez zdecydowanie bardziej obawiam się Włocha
1
@VamosRakieta a ty jutro masz nastrzelać jak najwiecej. Borussia ma być zezłomowana
1
@VamosRakieta jest jeszcze lepszy scenariusz. Zwycięstwo juve 1:0 i w rewanżu wygrana porto 3:1 :)
1
@VamosRakieta nie będzie fajnie panie Rakitic bo po kuponie będzie jak porto zrobi niespodziankę :(((
0
@Janiama ja uważam, ze to straszak i nie zagra dzisiaj
0
Laporta wytęż swoje kontakty :))
1
@adi7adi8 sam bóg nam go zesłał
0
@Kubix93 zobaczymy jutro :)
0
@Kubix93 to lepiej Umtiti ze zwrotnością na poziomie Busiego i Lenglet krzywoglowy
1
@kewin oni to wogole się bardziej nadają do master szefa niż do komentowania Lm
0
@VamosRakieta chciałbym jutro zobaczyć środek obrony Mingueza Pique
7
Gerard Pique ma jutro zagrać od pierwszej minuty. Jego odczucia są bardzo dobre. [COPE]
1
@trolownik na ławce
2
Jak w ofensywie Bayern wyglada dobrze tak w defensywie bardzo słaby poziom prezentują
2
No i po arminii
0
To niezły Bayern
1
@messi564 tez nieubłaganie czekam na debiut Jandro. Uważam, ze ma duży potencjał by grać w przyszłości jako podstawowy zawodnik 1 drużyny
3
@LeoMessi1994 Busi szybszy
1
Trzeba przyznac, ze Bayern w tym sezonie to kompletnie inna drużyna
0
Davies mimo, ze na całym boisku śnieg biegnie na takiej prędkości. Wow
1
@Rust_Cohle d00peczka
2
Jak dla mnie to taki mecz jak Bayern Arminia powinien być przełożony. Raz, ze bardzo łatwo o kontuzje a dwa, ze taki mecz nie bardzo przypomina mecz piłki nożnej
0
@draxidox jeśli masz co do tego zajawkę to śmiało polecam, jeśli chcesz się nauczyć to nie ma w tym żadnego wstydu, ze nigdy się nie biłeś a nie ma co, czasem się bardzo przydaje umiejetność zgaszenia takiego peta
0
@Arkon przecież w szkole siedzisz 8 h i w samym pomieszczeniu znajduje się czasem nawet od 500 do 1000 osób.
0
@AllBundy złudna nadzieja
2
@JarekS takie czasy rządzenia w barcy niestety
13
Bardzo solidny piłkarz. Myśle, ze w tym sezonie spokojnie dostałby minuty w Barcy gdyby nie odszedl
3
@FCBurza jestem pewien, ze przegoni Luisa
0
@Coutinho007 wiem, ze nie daliby radę ale chciałem pokazać przez jakie sytuacje odpadają drużyny Pepa. Nie jego wina, ze Sterling marnuje sytuacje 100000000% na wagę awansu
0
@Jakchcesz uważam, ze nie