1

@MesQueUnClub_87 tez zdecydowanie bardziej obawiam się Włocha

1

@VamosRakieta a ty jutro masz nastrzelać jak najwiecej. Borussia ma być zezłomowana

1

@VamosRakieta jest jeszcze lepszy scenariusz. Zwycięstwo juve 1:0 i w rewanżu wygrana porto 3:1 :)

1

@VamosRakieta nie będzie fajnie panie Rakitic bo po kuponie będzie jak porto zrobi niespodziankę :(((

0

@Janiama ja uważam, ze to straszak i nie zagra dzisiaj

0

Laporta wytęż swoje kontakty :))

1

@adi7adi8 sam bóg nam go zesłał

0

@Kubix93 zobaczymy jutro :)

0

@Kubix93 to lepiej Umtiti ze zwrotnością na poziomie Busiego i Lenglet krzywoglowy

1

@kewin oni to wogole się bardziej nadają do master szefa niż do komentowania Lm

0

@VamosRakieta chciałbym jutro zobaczyć środek obrony Mingueza Pique

7

Gerard Pique ma jutro zagrać od pierwszej minuty. Jego odczucia są bardzo dobre. [COPE]

1

@trolownik na ławce

2

Jak w ofensywie Bayern wyglada dobrze tak w defensywie bardzo słaby poziom prezentują

2

No i po arminii

0

To niezły Bayern

1

@messi564 tez nieubłaganie czekam na debiut Jandro. Uważam, ze ma duży potencjał by grać w przyszłości jako podstawowy zawodnik 1 drużyny

3

@LeoMessi1994 Busi szybszy

1

Trzeba przyznac, ze Bayern w tym sezonie to kompletnie inna drużyna

0

Davies mimo, ze na całym boisku śnieg biegnie na takiej prędkości. Wow

1

@Rust_Cohle d00peczka

2

Jak dla mnie to taki mecz jak Bayern Arminia powinien być przełożony. Raz, ze bardzo łatwo o kontuzje a dwa, ze taki mecz nie bardzo przypomina mecz piłki nożnej

0

@draxidox jeśli masz co do tego zajawkę to śmiało polecam, jeśli chcesz się nauczyć to nie ma w tym żadnego wstydu, ze nigdy się nie biłeś a nie ma co, czasem się bardzo przydaje umiejetność zgaszenia takiego peta

0

@Arkon przecież w szkole siedzisz 8 h i w samym pomieszczeniu znajduje się czasem nawet od 500 do 1000 osób.

0

@AllBundy złudna nadzieja

2

@JarekS takie czasy rządzenia w barcy niestety

13

Bardzo solidny piłkarz. Myśle, ze w tym sezonie spokojnie dostałby minuty w Barcy gdyby nie odszedl

3

@FCBurza jestem pewien, ze przegoni Luisa

0

@Coutinho007 wiem, ze nie daliby radę ale chciałem pokazać przez jakie sytuacje odpadają drużyny Pepa. Nie jego wina, ze Sterling marnuje sytuacje 100000000% na wagę awansu

0

@Jakchcesz uważam, ze nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?