KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh tym bardziej nie chce, żeby Messi odszedł akurat do psg, bo to spowoduje zapewne francuza w RM
0
@Hosh wlansie finansowe fair play. Ty wiesz ile zarabia messi? Wiesz ile zarabia Neymar? Wiesz ile zarabia Mbappe? Do tego Di Maria, Icardi, Veratti,Marquinios i wielu wielu innych
1
@Azi No i o to w tym chodzi. My możemy tylko spekulować a nasze zdanie się nie liczy. I tak decyzje podejmie Koeman i Pique
0
@Hosh tak i frytki do tego. Prawda jest taka, ze nie mogą
0
@szela1899 patrzę na każdego tak samo. Uważam, ze Mingueza jest dobry jako solidny zmiennik. Taki który wejdzie i jakość da, z małym kontraktem. Natomiast jeśli mam wybierać to wole jego niż Umtitiego po prostu.
0
@Azi po takiej przerwie i kilku treningach z zespołem. Po pierwsze nie daj Boże mu się odnowi ta kontuzja a po drugie tyle nie grać to duze ryzyko u nie wiem czy jest sens je podejmować z takim rywalem
1
@Wossi61FCB przede wszystkim jego zwrotność jest w tragicznym stanie. Jak dla mnie to z niego już nic nie będzie bo te kolana są w opłakanym stanie
5
@BarcaInfo szczerze mówiąc nic dziwnego. Dla przyszłości tego klubu mało opłacalne jest ściągnie Leo
0
@Azi Ale zobacz jakie problemy ze zwrotnością i szybkością ma Umtiti. Przecież to gołym okiem widać, ze to już nie te kolana. Ja Mingueze na środku obrony odbieram jako bardzo solidnego obrońcę i wierze, ze dzisiaj zagrałby bardzo dobrze
3
@Bartek22 kawał chłopa ten nasz przyszły prezydent
1
@Wossi61FCB mnie śmieszy jak niektórzy tutaj piszą, ze Umtiti lepszy od Minguezy. Chyba tylko dlatego, ze to duze nazwisko
0
@Kubix93 jednak w poważnych meczach szans nie dostawał. Trinaco gra co raz lepiej ale to jeszcze nie moment, żeby grał w najważniejszym meczu sezonu jak do tej pory
1
@VamosRakieta liczę bardzo na komara, ze zrobi karuzele obrońcom psg
0
@Wossi61FCB mingueza Pique lub Mingueza lenglet
1
@Azi dziwna decyzja. Młody perspektywiczny wychowanek walczący za klub, bardzo solidny obrońca od gościa, który ma zwrotność żółwia, robi babole i ma rozwalone kolana, ale ma coś więcej nazwisko
1
@Jakchcesz to nieuważnie oglądałeś najwidoczniejj
1
@Bobo25 zdecydowanie puchary najważniejsze
2
@Kubix93 oby nie
1
@DonAndresFCB ja dałem Barce na obu kuponach bo wierze w dzisiejsze zwycięstwo. Jeśli barca przegra to chooy w ten kupon
0
@Messibestplayerintheworld to wtedy będzie remis
0
@DonAndresFCB stawaj na barce kurs tez git
0
@BarcaInfo Matheus hahaha
0
@tbas tez wole zdecydowanie bardziej kupowanie młodych, perspektywicznych zawodników i ich rozwijanie za 20-40 mln niż kupowanie gwiazd za 100+
0
@mariosss20 bardzo dobry zawodnik, jeden z najlepszych pomocników na świecie moim zdaniem
7
@BarcaInfo więźniowie w klatkach
9
Mingueza z Lengletem tak to widzę
0
@ViscaBarca123 A jakbyś miał wymienić jednego piłkarza przed 20 rokiem życia którego ściągnąłbys do barcy nie patrząc na finanse to kto by to był? Kto najbardziej wpasowałby się do zespołu i mógłby w przyszłości zostać genialnym piłkarzem?
0
@FcWiciu często jest niewidoczny ale dalej to świetny piłkarz
3
@ViscaBarca123 co sądzisz o Bryanie Gilu?
3
@BarcaInfo fajnie jakby Marco się wykartkował