0

@Hosh tym bardziej nie chce, żeby Messi odszedł akurat do psg, bo to spowoduje zapewne francuza w RM

0

@Hosh wlansie finansowe fair play. Ty wiesz ile zarabia messi? Wiesz ile zarabia Neymar? Wiesz ile zarabia Mbappe? Do tego Di Maria, Icardi, Veratti,Marquinios i wielu wielu innych

1

@Azi No i o to w tym chodzi. My możemy tylko spekulować a nasze zdanie się nie liczy. I tak decyzje podejmie Koeman i Pique

0

@Hosh tak i frytki do tego. Prawda jest taka, ze nie mogą

0

@szela1899 patrzę na każdego tak samo. Uważam, ze Mingueza jest dobry jako solidny zmiennik. Taki który wejdzie i jakość da, z małym kontraktem. Natomiast jeśli mam wybierać to wole jego niż Umtitiego po prostu.

0

@Azi po takiej przerwie i kilku treningach z zespołem. Po pierwsze nie daj Boże mu się odnowi ta kontuzja a po drugie tyle nie grać to duze ryzyko u nie wiem czy jest sens je podejmować z takim rywalem

1

@Wossi61FCB przede wszystkim jego zwrotność jest w tragicznym stanie. Jak dla mnie to z niego już nic nie będzie bo te kolana są w opłakanym stanie

5

@BarcaInfo szczerze mówiąc nic dziwnego. Dla przyszłości tego klubu mało opłacalne jest ściągnie Leo

0

@Azi Ale zobacz jakie problemy ze zwrotnością i szybkością ma Umtiti. Przecież to gołym okiem widać, ze to już nie te kolana. Ja Mingueze na środku obrony odbieram jako bardzo solidnego obrońcę i wierze, ze dzisiaj zagrałby bardzo dobrze

3

@Bartek22 kawał chłopa ten nasz przyszły prezydent

1

@Wossi61FCB mnie śmieszy jak niektórzy tutaj piszą, ze Umtiti lepszy od Minguezy. Chyba tylko dlatego, ze to duze nazwisko

0

@Kubix93 jednak w poważnych meczach szans nie dostawał. Trinaco gra co raz lepiej ale to jeszcze nie moment, żeby grał w najważniejszym meczu sezonu jak do tej pory

1

@VamosRakieta liczę bardzo na komara, ze zrobi karuzele obrońcom psg

0

@Wossi61FCB mingueza Pique lub Mingueza lenglet

1

@Azi dziwna decyzja. Młody perspektywiczny wychowanek walczący za klub, bardzo solidny obrońca od gościa, który ma zwrotność żółwia, robi babole i ma rozwalone kolana, ale ma coś więcej nazwisko

1

@Jakchcesz to nieuważnie oglądałeś najwidoczniejj

1

@Bobo25 zdecydowanie puchary najważniejsze

2

@Kubix93 oby nie

1

@DonAndresFCB ja dałem Barce na obu kuponach bo wierze w dzisiejsze zwycięstwo. Jeśli barca przegra to chooy w ten kupon

0

@Messibestplayerintheworld to wtedy będzie remis

0

@DonAndresFCB stawaj na barce kurs tez git

0

@BarcaInfo Matheus hahaha

0

@tbas tez wole zdecydowanie bardziej kupowanie młodych, perspektywicznych zawodników i ich rozwijanie za 20-40 mln niż kupowanie gwiazd za 100+

0

@mariosss20 bardzo dobry zawodnik, jeden z najlepszych pomocników na świecie moim zdaniem

7

@BarcaInfo więźniowie w klatkach

9

Mingueza z Lengletem tak to widzę

0

@ViscaBarca123 A jakbyś miał wymienić jednego piłkarza przed 20 rokiem życia którego ściągnąłbys do barcy nie patrząc na finanse to kto by to był? Kto najbardziej wpasowałby się do zespołu i mógłby w przyszłości zostać genialnym piłkarzem?

0

@FcWiciu często jest niewidoczny ale dalej to świetny piłkarz

3

@ViscaBarca123 co sądzisz o Bryanie Gilu?

3

@BarcaInfo fajnie jakby Marco się wykartkował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?