0

@jakub1906 uwielbiam słuchać Tomka Ćwiąkałe

0

@VamosRakieta niby tak ale ten Griezmann tez często zawodzi ta jego armata

3

Jestem pewien, ze za Pedriego z sevilla wyjdzie Griezmann. Szkoda trochę bo wolałbym zobaczyć Moribe

0

@LuisSalvano grunt to nie stracić bramki

0

@msmsms może i tak tylko chodzi o to, ze jak pisałem o nim to dostawałem zjebke za to, ze nie mam racji

41

Najlepsze jest to, ze każdy mówił jaki to słaby jest Mingueza. Od początku mówiłem , ze na środku obrony jest bardzo dobrym zawodnikiem. Takich wlasnie piłkarzy nam potrzeba. Z sercem dla tego klubu

1

Nie mogłem oglądać dzisiejszego meczu. Mógłby ktoś opisać występ każdego z zawodników i powiedzieć na ile groźnie wyglądają kontuzje Araujo i Pedriego?

0

Naprawdę na całym internecie nie ma strony na której można obejrzeć mecz???????

0

@Beliar7283 właśnie nie działa i nie wiem o co chodzi :((

0

@Beliar7283 czemu jak klikam pokazuje mi się strona Ali express

0

Da ktoś linka do meczu?

0

@viscajasiek to działa normalnie za darmo?

0

Ma ktoś link do meczu?

1

@BarcaInfo Coutinho ze względu na cenę. Griezmann jeśli nie patrzymy na cenę

1

@BarcaInfo osobiście uważasz, ze barca ściągnie jakieś wielkie nazwisko w letnim oknie?

4

@Janiama z siatkówka się nie zgodzę. Jeśli tylko jest coś grane to cała Polska siada przed tv i kibicuje Polakom. Jeden z najchętniej oglądanych sportów w Polsce

0

@Messibestplayerintheworld gila chętnie bym u nas zobaczył

1

@Barca1992 każdy wynik, który nie jest naszym zwycięstwem jest porażka

0

@LosBlankos obyś miał racje :))

2

@Gall No tyle szans dostał, ze ho ho

6

@ViscaBarca123 znając Koemana to u niego nie zadebiutuje

2

@Janiama dziękuje :))

1

@Janiama można wiedzieć jak się zwiesz? Chętnie poczytałbym o twojej karierze

6

@szkutnik91 kadra marzenie

0

@busquets5 nie jest

0

@SiSenior gzuz to nie gangster. To, ze tworzy gangsta rap nie oznacza, ze jest gangsterem. Vini po spotkaniu z nim powiedział, ze to bardzo sympatyczny gość

19

Arjen Robben: "Pep Guardiola ma obsesję na punkcie futbolu. Potrafił do mnie zadzwonić o 2 w nocy, żeby porozmawiać o taktyce."

0

Krew z nosa krew z nosa krew z nosa wale ...

0

@Piorun raczej będzie to bencic

2

@Zoker zwykła zagrywka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?