0

@Anto89 a co z toniuttim?

3

@pt9 superstar uważam. Gość miał wszystko. Technikę, świetne warunki fizyczne, wizje gry, dynamit w nodze - piłkarz kompletny

0

@Avatarr zaryzykowałbym z młodymi zawodnikami. Odrobić i tak tego nie odrobimy a może być to fajne doświadczenie dla młodych piłkarzy. Nawet jak zagra Pjanic to będzie pewnie łatwa wygrana Paryża wiec już wole zobaczyć tam Moribe

5

Pep Guardiola: "Myśle, że Eric Garcia będzie grał w Barcelonie. Barca nie kupuje zwykłych piłkarzy, chcą go bo jest 'top' Nie uwierzysz ile Eric dla mnie znaczy, jest jak syn. W ostatnim sezonie po zamknięciu był naszym najlepszym środkowym obrońcą. Nie popełniał błędów, ani jednego.”
Do wszystkich, którzy uważają, ze to przeciętny obrońca

0

@Pawel13sz zobaczymy

0

@BarcaInfo albo sprawdzili odbiór kibiców jak podoba im się ten trener, zobaczyli, ze słabo odebrany został ten pomysł i teraz temu zaprzeczyli

1

@LS Font,Laporta czy Freixa to jeszcze nie pracownicy barcy

1

@Pepiko a jaki wpływ ma na to city? Nie chce podpisać kontraktu to nie maja na to wpływu

0

@Kluivert_P wiem jednak Kasjo tez ciosy przyjmuje bardzo dobrze, dobrze stoi w defensywie a warunki są na jego korzyść

0

@Kluivert_P Kasjo na luzie wygra. Rozumiem jakby się bili w Mma a to boks

1

Dzisiaj myśle, ze RM wywiezie 3 pkt w meczu z Sociedad. Baskowie bez 2 podstawowych środkowych pomocników dzisiaj

1

Co jak co nasz mam nadzieje przyszły lewy obrońca dynamikę w nogach ma, ciąg na bramkę również

2

@Pawel13sz po to go właśnie ustawiłem Haha. Tez na to liczę

1

@Thomas99PL w takim razie zwracam honor

4

@BarcaInfo całe szczęście

0

@maniak33333 faktycznie nie wiem czemu coś mi się uwalilo, ze go zwolnili

0

@BarcaInfo z tego co kojarze to w Arsenalu szło mu bardzo słabo

0

@BarcaInfo to niezły trener barcy

1

@Pawlak1992 wydaje mi się, ze jeśli przegra, a przegra to nie wystąpi w następnych

0

@AmigoBlancos wole zwycięstwo twojej drużyny

8

@NoziX1 porównujesz styl gry barcy do stylu Atletico XD?

0

Jeśli Atletico zostanie mistrzem w tym sezonie to aż wstyd patrząc co sobą prezentują. Zanim się na mnie rzucicie tak wiem, grają efektywnie

1

@VamosRakieta tak myslalem, ze akurat dzisiaj atleti wywiezie 3 pkt. Nie wiem znacznie bardziej spodziewam się po nich straty z druzzyna ze środka/końca tabeli niż z początku

1

@Kamiloza91 Athletic Bilbao

0

Gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu Barcelona sevilla?

0

Wie ktoś może na jakim kanale i kiedy będzie powtórka wczorajszego meczu?

0

@eckov ja oglądam Atleti ze względu na nasza gonitwę. Jednak gdyby atleti było np za nami obejrzałbym Marsylię z lyonem ze względu na Milika i depaya

0

@messi564 Orellana uraz. Maia z tego co mi się kojarzy wrócił dopiero po kontuzji

1

@Barcza223 przecież gra

3

@Pilka_jest_okragla Griezmanna lub Pjanica. Nie wierze, ze postawi na illaixa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?