KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Anto89 a co z toniuttim?
3
@pt9 superstar uważam. Gość miał wszystko. Technikę, świetne warunki fizyczne, wizje gry, dynamit w nodze - piłkarz kompletny
0
@Avatarr zaryzykowałbym z młodymi zawodnikami. Odrobić i tak tego nie odrobimy a może być to fajne doświadczenie dla młodych piłkarzy. Nawet jak zagra Pjanic to będzie pewnie łatwa wygrana Paryża wiec już wole zobaczyć tam Moribe
5
Pep Guardiola: "Myśle, że Eric Garcia będzie grał w Barcelonie. Barca nie kupuje zwykłych piłkarzy, chcą go bo jest 'top' Nie uwierzysz ile Eric dla mnie znaczy, jest jak syn. W ostatnim sezonie po zamknięciu był naszym najlepszym środkowym obrońcą. Nie popełniał błędów, ani jednego.”
Do wszystkich, którzy uważają, ze to przeciętny obrońca
0
@Pawel13sz zobaczymy
0
@BarcaInfo albo sprawdzili odbiór kibiców jak podoba im się ten trener, zobaczyli, ze słabo odebrany został ten pomysł i teraz temu zaprzeczyli
1
@LS Font,Laporta czy Freixa to jeszcze nie pracownicy barcy
1
@Pepiko a jaki wpływ ma na to city? Nie chce podpisać kontraktu to nie maja na to wpływu
0
@Kluivert_P wiem jednak Kasjo tez ciosy przyjmuje bardzo dobrze, dobrze stoi w defensywie a warunki są na jego korzyść
0
@Kluivert_P Kasjo na luzie wygra. Rozumiem jakby się bili w Mma a to boks
1
Dzisiaj myśle, ze RM wywiezie 3 pkt w meczu z Sociedad. Baskowie bez 2 podstawowych środkowych pomocników dzisiaj
1
2
@Pawel13sz po to go właśnie ustawiłem Haha. Tez na to liczę
1
@Thomas99PL w takim razie zwracam honor
4
@BarcaInfo całe szczęście
0
@maniak33333 faktycznie nie wiem czemu coś mi się uwalilo, ze go zwolnili
0
@BarcaInfo z tego co kojarze to w Arsenalu szło mu bardzo słabo
0
@BarcaInfo to niezły trener barcy
1
@Pawlak1992 wydaje mi się, ze jeśli przegra, a przegra to nie wystąpi w następnych
0
@AmigoBlancos wole zwycięstwo twojej drużyny
8
@NoziX1 porównujesz styl gry barcy do stylu Atletico XD?
0
Jeśli Atletico zostanie mistrzem w tym sezonie to aż wstyd patrząc co sobą prezentują. Zanim się na mnie rzucicie tak wiem, grają efektywnie
1
@VamosRakieta tak myslalem, ze akurat dzisiaj atleti wywiezie 3 pkt. Nie wiem znacznie bardziej spodziewam się po nich straty z druzzyna ze środka/końca tabeli niż z początku
1
@Kamiloza91 Athletic Bilbao
0
Gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu Barcelona sevilla?
0
Wie ktoś może na jakim kanale i kiedy będzie powtórka wczorajszego meczu?
0
@eckov ja oglądam Atleti ze względu na nasza gonitwę. Jednak gdyby atleti było np za nami obejrzałbym Marsylię z lyonem ze względu na Milika i depaya
0
@messi564 Orellana uraz. Maia z tego co mi się kojarzy wrócił dopiero po kontuzji
1
@Barcza223 przecież gra
3
@Pilka_jest_okragla Griezmanna lub Pjanica. Nie wierze, ze postawi na illaixa