KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@abram3k messi chyba ale powinien Isak
5
@AmigoBlancos Asensio te genialne bramki z Barcelona taki hype wtedy na niego spadł, ze uważam po prostu, ze nie poradził sobie z presja i ludzie za bardzo zrobili z niego jakiegoś Boga
1
@viscajasiek na grupce kibiców Mma znalazłem. Na Live pasha teraz powiedział, ze dostał taka propozycje i ludzie pisali mu żeby przyjął
1
@busquets5 jezu chłopie przecież to żart. Wiele walk było w kategorii open. Kizo to żaden fighter żeby taki pasha strasznie się obawiał
1
@MysticCat żebyś się nie zdziwił. 8 pkt to conajmniej 3 straty pkt przy naszych samych wygranych do końca sezonu
0
@busquets5 ale łapa siedzi to najważniejsze. Poza tym czemu niby nie mieliby walczyć w kategorii open?
0
@Coutinho007 No tak ale jaki jest sens wydawania pieniędzy na niepewnego napastnika. Nie jesteśmy miliarderami i nie mamy teraz możliwości na pomyłkę transferowa
3
Podobno z Kizo zawalczyć ma Jarek Pasha słynny zawodnik byłego Virtus pro!
1
@Coutinho007 to tylko plotki. Jestem pewien, ze Depay będzie grał u nas. Laporta głupi nie jest, wie, ze Depay za free to okazja jakich mało. Sam Depay chciał do nas przejść i duża role odegra tutaj Koeman
1
@Coutinho007 a ja wygrana Rm. Jeśli ktoś ma nas pozbawić mistrza to uważam, ze tylko i wyłącznie Atleti. O Real jakoś się specjalnie nie boje. To do ekipy Simeone trafimy aż 8 pkt (prawdopodobnie)
0
@Oskiplay10 wiem wiem
1
@Ghazul3293 fakt faktem, ze medialność dała mu wiele. Może i był trochę przereklamowany jednak umiejętności w dalszym ciągu miał duze
0
@Coutinho007 nie ma szans na taka kwotę. Ja bym zrobił absolutnie wszystko żeby sprowadzić Hallanda, a jeśli nie to nie kupowalbym żadnej 9 i grał Depayem. Nie ma co pchać kupy kasy na napastnika, którego nikt nie jest pewien
0
@4drian0 parisa to chętnie bym obejrzał. Może by mu nos ktoś wyprostował
1
@AmigoBlancos jednak za tydzień bedziesz miał tu wsparcie całej stronki
1
@Coutinho007 zgadzam się jednak na ten moment nie brałbym go do nas
0
@Pawel13sz ciężko znaleźć oprócz Hallanda napastnika na już ale ogólnie to:
Lukaku,Nunez,Jesus
1
@Coutinho007 No mimo wszystko krzywdzące dla Szweda
0
@Peciak skoro tak mówisz to pewnie masz przestudiowane reguły sędziowskie wiec nie będę się kłócił
0
@Coutinho007 zgadzam się jednak wielu tutaj chciało go od przyszłego sezonu a według mnie jeszcze nie czas na tak wielki klub dla niego
18
Ten Isak to tez niezle hypeowany był a jak przyszło co do czego to jeden z najgorszych na boisku
0
@mekston dlatego musimy za tydzień trzymać kciuki za białych i wygrać z Atleti i Realem
1
@VamosRakieta jednak wrzutkow mimo wszystko
3
@AmigoBlancos najlepsze jest to, ze gdyby nie rykoszet to on by prawdopodobnie tego nie trafił :D
2
@Yosemite ja zdecydowanie wole wygrana Rm
29
Kluczowy i tak będzie nasz mecz z Realem i Atletico. Jeśli chcemy zostać mistrzem oba te mecze musimy wygrać
1
Chociaż remis, tyle dobrze
2
Piłka od bramki dla Sociedad a ten daje rożnego
0
@Shroud na jedno wychodzi :P
5
No i gdyby sędzia nie był ślepy Sociedad by wygrało