1

@abram3k messi chyba ale powinien Isak

5

@AmigoBlancos Asensio te genialne bramki z Barcelona taki hype wtedy na niego spadł, ze uważam po prostu, ze nie poradził sobie z presja i ludzie za bardzo zrobili z niego jakiegoś Boga

1

@viscajasiek na grupce kibiców Mma znalazłem. Na Live pasha teraz powiedział, ze dostał taka propozycje i ludzie pisali mu żeby przyjął

1

@busquets5 jezu chłopie przecież to żart. Wiele walk było w kategorii open. Kizo to żaden fighter żeby taki pasha strasznie się obawiał

1

@MysticCat żebyś się nie zdziwił. 8 pkt to conajmniej 3 straty pkt przy naszych samych wygranych do końca sezonu

0

@busquets5 ale łapa siedzi to najważniejsze. Poza tym czemu niby nie mieliby walczyć w kategorii open?

0

@Coutinho007 No tak ale jaki jest sens wydawania pieniędzy na niepewnego napastnika. Nie jesteśmy miliarderami i nie mamy teraz możliwości na pomyłkę transferowa

3

Podobno z Kizo zawalczyć ma Jarek Pasha słynny zawodnik byłego Virtus pro!

1

@Coutinho007 to tylko plotki. Jestem pewien, ze Depay będzie grał u nas. Laporta głupi nie jest, wie, ze Depay za free to okazja jakich mało. Sam Depay chciał do nas przejść i duża role odegra tutaj Koeman

1

@Coutinho007 a ja wygrana Rm. Jeśli ktoś ma nas pozbawić mistrza to uważam, ze tylko i wyłącznie Atleti. O Real jakoś się specjalnie nie boje. To do ekipy Simeone trafimy aż 8 pkt (prawdopodobnie)

0

@Oskiplay10 wiem wiem

1

@Ghazul3293 fakt faktem, ze medialność dała mu wiele. Może i był trochę przereklamowany jednak umiejętności w dalszym ciągu miał duze

0

@Coutinho007 nie ma szans na taka kwotę. Ja bym zrobił absolutnie wszystko żeby sprowadzić Hallanda, a jeśli nie to nie kupowalbym żadnej 9 i grał Depayem. Nie ma co pchać kupy kasy na napastnika, którego nikt nie jest pewien

0

@4drian0 parisa to chętnie bym obejrzał. Może by mu nos ktoś wyprostował

1

@AmigoBlancos jednak za tydzień bedziesz miał tu wsparcie całej stronki

1

@Coutinho007 zgadzam się jednak na ten moment nie brałbym go do nas

0

@Pawel13sz ciężko znaleźć oprócz Hallanda napastnika na już ale ogólnie to:
Lukaku,Nunez,Jesus

1

@Coutinho007 No mimo wszystko krzywdzące dla Szweda

0

@Peciak skoro tak mówisz to pewnie masz przestudiowane reguły sędziowskie wiec nie będę się kłócił

0

@Coutinho007 zgadzam się jednak wielu tutaj chciało go od przyszłego sezonu a według mnie jeszcze nie czas na tak wielki klub dla niego

18

Ten Isak to tez niezle hypeowany był a jak przyszło co do czego to jeden z najgorszych na boisku

0

@mekston dlatego musimy za tydzień trzymać kciuki za białych i wygrać z Atleti i Realem

1

@VamosRakieta jednak wrzutkow mimo wszystko

3

@AmigoBlancos najlepsze jest to, ze gdyby nie rykoszet to on by prawdopodobnie tego nie trafił :D

2

@Yosemite ja zdecydowanie wole wygrana Rm

29

Kluczowy i tak będzie nasz mecz z Realem i Atletico. Jeśli chcemy zostać mistrzem oba te mecze musimy wygrać

1

Chociaż remis, tyle dobrze

2

Piłka od bramki dla Sociedad a ten daje rożnego

0

@Shroud na jedno wychodzi :P

5

No i gdyby sędzia nie był ślepy Sociedad by wygrało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?