0

@Colon Sneijder grał w barcy? Czy coś przegapiłem?

1

@MesQueUnClub96 ciągnął z nas kasę niesamowicie

2

@xBoMBoWiECx zależy od tego jacy piłkarze grają w danym momencie w klubie.
1.City
2.Leicester
3.United
4.Arsenal
5.Chelsea
6.Tottenham

1

@Coutinho007 ci komentatorzy to jakaś tragedia

0

@333tricampeones333 może jeszcze pare lat temu tak, teraz to inna osoba kompletnie

7

@FutbolToMagia za Dembele Mbappe i ousmane na ławkę jako superrezerwowy. Może De Bruyne jeszcze za Puiga i Bruno Fernandesa bym kupił jako zmiennika za De bruyne

4

@Thomas99PL co juve oddala się od mistrza? Biedaczek :(((

1

0

Tak przypadkowo wpadłem na ta przepychankę słowna Rafonixa i Wardegi. Jak dla mnie Rafon dobrze powiedział, bardzo irytujące było zachowanie Wardegi. Takie rzeczy się załatwia poza kamerami

0

@Thomas99PL bo z Juventusu Haha? Bernardesci to najlepszy skrzydłowy świata, Demiral najlepszy środkowy obrońca a rabiot niedługo będzie lepszy od Gullita

18

@VamosRakieta VAMOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSS

0

@damian777 dest powinien grać tak jak w meczach z sevilla, żadnego Trincão

0

@izabella ehh widzę, ze kompletnie nie rozumiesz mojej wypowiedzi... No cóż trudno

0

@Pioter jak dla mnie wygra

0

@izabella czego nie rozumiesz??? Podobał mi się bo walczył, jeździł na dupie a rzadko ma to w zwyczaju i jakby miał wybrać JEDNEGO zawodnika, który nie zagrał na miarę swoich umiejętności byłby to Leo. Ciężko kogoś wybrać jeśli cała drużyna postawiła tak wysoko poprzeczkę

0

On wiedział hahhaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@zodiak_10 riki picz

2

@MarcelNJ11 w sobotę my z Osasuna a w niedziele derby

2

@BarcaInfo szkoda, ze to tylko fejk :(

3

@Janas11224 zgoda, prawdziwy maestro barcy

0

@Dembouz1899 ciężka sprawa, wydaje mi się, ze Leo może dojść do wniosku, ze dla obu stron jego odejście będzie dobre. Leo zdobędzie może Lm a barca zacznie budować nowa barce bez najlepszego piłkarza w historii tego sportu

0

@izabella ciekawe rzeczy piszesz, ze nie lubię Leo. Ciekawe :)) zawsze myslalem, ze to mój ulubiony zawodnik a tu taka niespodzianka. Nigdzie nie napisałem, ze nie walczył i się nie starał, wręcz napisałem, ze podobał mi się każdy za walkę niemniej Messi w ofensywie nie był dzisiaj jakiś kluczowy

19

El Maestro panie Pedri!

0

Teraz tylko czekać z kim zagramy ten finał. Szczerze mówiąc wolałbym Bilbao, Levante to dla mnie lepsza i bardziej nieprzewidywalna drużyna

0

@Mixtape to fejk jest

2

@Janiama co do Pique to widać było, ze to poważna kontuzja ale z Dembele miałem nadzieje, ze na strachu się zakończy...

2

@Janiama ma 18 lat i co? Co to zmienia? 18 latkom strzelać zabroniono czy co? Uwielbiam go oglądać bo jest to ewenement na skale światowa ale jak widzę, ze ma patelnie na 10 metrze a on przyjmuje i wycofuje do tylu to nóż się w kieszeni otwiera

5

Pedri jak tak dalej pójdzie będzie genialnym pomocnikiem jednak jednego nie rozumiem, czemu do cholery ten gość nigdy nie uderzy na bramkę. Mam wrażenie, ze gdyby miał finał Lm, wystawiona patelnie do pustej z 2 m to dalej wycofałby do messiego

1

@kibicblaugrany po pierwszym meczu umieścił tweeta, ze śmieje się z wywiadu pedriego w którym mówi on, ze był faulowany i powinien być karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?