KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos klopp jak uj
6
@Khajio może klopp
9
@BarcaInfo nie chciałbym go u nas
0
@BarcaInfo mógłbyś podlinkować ten wywiad?
1
@MesQueUnClub_87 rdza tez je woli
0
@BarcaInfo co o nim sądzisz i o jego roli w barcy?
1
Pozdro Fonciak!
0
@MesQueUnClub_87 ja wiem, dupsko było kute
0
@KORTIS ale bym mu tego pryszcza wycisnął :)))
0
@Zoker po dobrej grze to będzie znaczyło, ze forma rośnie
4
@MesQueUnClub_87 łapa większa niż głowa
0
@izabella Strasznie wczoraj zachlałam. Paliłam blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałam w rurze. Teraz mnie krzyż napie*dala. Trochę się przespałam, ale musiałam wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
Pani Izabelo ja rozumiem dzień kobiet, kieliszki poszły w górę ale bez przesady. Kompletnie nie wiem co to za wylew emocji na @Bruttal. Podzielił on się swoją opinią z która jedni się zgadzają drudzy nie. Nie rozumiem tej frustracji bo Pan Bruttal napisał logiczny komentarz w żaden sposób nikogo nie obrażający
0
@izabella rewolucja kosza dostał na rambli
8
@Emial22 Jose Pinto
2
@Pawel13sz tak sadze ale jeśli w grę wchodzą pieniądze to byłbym ostrożny
1
@matmarrunio mocno ryzykowne jutrzejsze mecze. BVB może to wtopić równie dobrze jutro a Juve to juve, znając życie porto przejdzie dalej
0
Jutro znowu będziemy mogli obejrzeć pięknego Erlinga rozbijającego seville w pojedynkę
0
@KORTIS fajna dla kibica Barcelony ale ten Pedri raczej słabo wstrzelił się w silnik gry. Ciekawe jakby wyglądał Araujo tots
5
@Barcza223 porównywanie tych stron to wielkie XD. Na białej jest totalny rynsztok, 0 jakiejkolwiek ogłady i dbania o stronę przez adminów, każdy robi co chce. Do Naszej strony to im lata świetlne brakuje
20
@michaleu a najśmieszniejsze jest to, ze ten rzekomy nasz sędzia, który nienawidzi Realu pare sezonów temu zabrał nam mistrzostwo w meczu z betisem w którym padła ewidentna bramka a HH uznał, ze piłka nie przekroczyła lini
0
@KORTIS może tak być, ze Araujo i Pedri będą z totsem
0
@KORTIS No zobaczymy mi się wydaje ze będzie tak jak napisałem. Miejmy nadzieje, ze jednak moje przewidywania się sprawdza :)
0
@KORTIS a ea nie dało takiego ovr Daviesowi przed tym jego genialnym sezonem?
0
@Krzychuuuu14 Pedri, który gra wszystko w takim klubie jak barca i to na bardzo wysokim poziomie? Araujo, który w tym sezonie jest najlepszym obrońca barcy i jednym z najlepszych w la liga? 76 to byle placki dostają a Mingueza jednak gra w gigancie światowej piłki i swoimi występami się broni
4
@KORTIS Pedri z 83 dostanie, Araujo 82-83, Mingueza z 80, dest z 80-81 i Moriba za dużo na ten moment
1
Niedługo każdego zawodnika, którego reprezentuje Raiola będzie sciągał Laporta :D
0
@Comentateiro dla mnie oba karne dla barcy słuszne. A ten karny dla psg go nie pamietam ale być może tez powinien być. Prawda jest taka, ze ludzie ten mecz tak wynieśli na błędy sędziowskie głównie przez komiczne łapanie się za szyje suareza i głupie miny. Gdyby to nie był suarez nie mówiono by tyle o tym
1
@szkutnik91 co to za chłop ten falk
47
Co do pepa to człowiek z Barcelony wyjdzie ale Barcelona z człowieka nigdy
1
@Corr No przez niego bo gdyby nie strzelił bramki Real by wygrał