0

@BarcaInfo mądrego aż miło posłuchać

2

@Adamski69 topka jeśli zatrzymałeś się na bayernie 4 lata temu

1

@Kapsel12 tragedia

1

@LeoMessi1994 Araujo z palcem w dupie

1

@betonito co to za pytanie XD oczywiste, ze suarez

1

@viscajasiek dokładnie tak, wyglada to tak jakby wchodząc na boisko zapominał o wszystkim i zamieniał się w jakaś zmutowana małpę strzelająca bramkę z każdej pozycji

0

@jeyx77x dobra to drugiego najpiękniejszego

6

Nie wiem czemu ale Haaland daje mi tyle radości jak go oglądam. Chłop ma taka charyzmę w sobie. Same te gestykulacje jakieś podobne do małpy dosłownie. Jak wczoraj podniósł do góry Reusa czy powalił takiego byka jak Fernando to nie mogłem przestać się śmiać

11

@Zoker nie wiem jak można było się przywalić o to do najpiękniejszego piłkarza na świecie

1

@PatrychoO chyba, ze kontrakt na rok i wtedy wchodzi klauzla

0

@Encore nigdy nie opuścił tyle spotkań z powodu kontuzji i zawsze był podstawowym zawodnikiem city

0

@Yosemite w city i tak nie bedxie grał w pierwszym składzie wiec wątpię, ze bedzie można go obejrzeć w tym sezonie, myśle, ze mało szans dostanie

0

@Encore Aguero po kontuzjach tez może kopać się po czole

1

@Pilka_jest_okragla uważam podobnie

0

@Yosemite zdrowy właśnie, a nie wiemy jak będzie wyglądał po kontuzji. Jeśli go tu ściągnął to będzie strzał w kolano. Pensja mała nie będzie a pewności, ze się nie połamie i zagwarantuje wymagana liczbę bramek tez nie mamy

1

@JohnnyBarca może do realu za ramosa

4

@Maciek98 chłopie weź się rozpędź i sprawdź wytrzymałość ściany w domu. Wiesz co to znaczy przebudowa wogole? Dla ciebie to wpierniczenie jedenastu 18 latków na najważniejszy mecz sezonu, a dla mnie to stopniowe budowanie i wprowadzanie młodych zawodników

0

@Maciek98 i będzie to Sancho

1

@Maciek98 a kto mówi, ze przyjdzie teraz? Przecież nawet watzke powiedział, ze w te lato haaland zostanie w bvb

0

@marcin62 wystarczyło nie pisać takich kocopolów wyssanych z palca

0

@Barcza223 czekam z niecierpliwością na Pirloout

0

@marcin62 hahaha

1

@Maciek98 120 klauzule ma haaland? Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć widzę, to za ile Cou? 10 mln pewnie co? Lyon za depaya nie chciał 20 mln

5

Wie ktoś może gdzie ukrył się @Thomas99PL ? Od wczoraj go szukam ale coś nigdzie nie mogę go znaleźć

13

@Maciek98 valverde przed kontuzja git, Brahmy i Kubo odbijają się od przeciętnych klubów niczym dziwka w tirze, reiner to No name, który raz zrobił rabone i w BVB najczęściej z ławki się nie podnosi, Vinicius chłop bez mózgu biegnie aby tylko zrobić szum, ma problemy z trafieniem prosto w prostokąt, raz do roku po kilku rykoszetach strzeli bramkę, rodrygo- ani on nie ma szybkości, ani jakiegoś strzału, przeciętny drybling ale No to Brazylijczyk może nowy Najmar, odegard niby duży talent ale od realu kolejny raz się odbił

5

@cubesnoop rodzina zawsze na pierwszym miejscu. To się szanuje

6

@Wossi61FCB zauważyłem, na białej taki rynsztok, ze 10 min usiedzieć się nie da to przyszedł tutaj

44

@Maciek98 szkoda nawet z tobą gadać, albo jesteś trollem albo zwyczajnie nie wiesz co się dzieje w piłce nożnej i tylko siedzisz z ręka w majtach i myślisz o Mbappe. Araujo,Pedri,Fati,Moriba,Mingueza,Garcia,Emerson,Orellana,Collado,Konrad,Trincão.U was natomiast cały trzon drużyny tworzą stare dziadki, wasz atak jest tak żałosny, ze nie wiem po co miałby tam isc

32

@Maciek98 kochał? To może na randkę ich umów :) Wielu piłkarzy kochało Barcelonę a grało w realu i na odwrót. Poza tym leć szukać klucza do złotej klatki szejka, to może wypuścisz twojego upragnionego francuzika

60

@Maciek98 chłopie nie wiesz co się dzieje tak naprawdę w finansach Barcelony a gadasz głupoty. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?