KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo mądrego aż miło posłuchać
2
@Adamski69 topka jeśli zatrzymałeś się na bayernie 4 lata temu
1
@Kapsel12 tragedia
1
@LeoMessi1994 Araujo z palcem w dupie
1
@betonito co to za pytanie XD oczywiste, ze suarez
1
@viscajasiek dokładnie tak, wyglada to tak jakby wchodząc na boisko zapominał o wszystkim i zamieniał się w jakaś zmutowana małpę strzelająca bramkę z każdej pozycji
0
@jeyx77x dobra to drugiego najpiękniejszego
6
Nie wiem czemu ale Haaland daje mi tyle radości jak go oglądam. Chłop ma taka charyzmę w sobie. Same te gestykulacje jakieś podobne do małpy dosłownie. Jak wczoraj podniósł do góry Reusa czy powalił takiego byka jak Fernando to nie mogłem przestać się śmiać
11
@Zoker nie wiem jak można było się przywalić o to do najpiękniejszego piłkarza na świecie
1
@PatrychoO chyba, ze kontrakt na rok i wtedy wchodzi klauzla
0
@Encore nigdy nie opuścił tyle spotkań z powodu kontuzji i zawsze był podstawowym zawodnikiem city
0
@Yosemite w city i tak nie bedxie grał w pierwszym składzie wiec wątpię, ze bedzie można go obejrzeć w tym sezonie, myśle, ze mało szans dostanie
0
@Encore Aguero po kontuzjach tez może kopać się po czole
1
@Pilka_jest_okragla uważam podobnie
0
@Yosemite zdrowy właśnie, a nie wiemy jak będzie wyglądał po kontuzji. Jeśli go tu ściągnął to będzie strzał w kolano. Pensja mała nie będzie a pewności, ze się nie połamie i zagwarantuje wymagana liczbę bramek tez nie mamy
1
@JohnnyBarca może do realu za ramosa
4
@Maciek98 chłopie weź się rozpędź i sprawdź wytrzymałość ściany w domu. Wiesz co to znaczy przebudowa wogole? Dla ciebie to wpierniczenie jedenastu 18 latków na najważniejszy mecz sezonu, a dla mnie to stopniowe budowanie i wprowadzanie młodych zawodników
0
@Maciek98 i będzie to Sancho
1
@Maciek98 a kto mówi, ze przyjdzie teraz? Przecież nawet watzke powiedział, ze w te lato haaland zostanie w bvb
0
@marcin62 wystarczyło nie pisać takich kocopolów wyssanych z palca
0
@Barcza223 czekam z niecierpliwością na Pirloout
0
@marcin62 hahaha
1
@Maciek98 120 klauzule ma haaland? Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć widzę, to za ile Cou? 10 mln pewnie co? Lyon za depaya nie chciał 20 mln
5
Wie ktoś może gdzie ukrył się @Thomas99PL ? Od wczoraj go szukam ale coś nigdzie nie mogę go znaleźć
13
@Maciek98 valverde przed kontuzja git, Brahmy i Kubo odbijają się od przeciętnych klubów niczym dziwka w tirze, reiner to No name, który raz zrobił rabone i w BVB najczęściej z ławki się nie podnosi, Vinicius chłop bez mózgu biegnie aby tylko zrobić szum, ma problemy z trafieniem prosto w prostokąt, raz do roku po kilku rykoszetach strzeli bramkę, rodrygo- ani on nie ma szybkości, ani jakiegoś strzału, przeciętny drybling ale No to Brazylijczyk może nowy Najmar, odegard niby duży talent ale od realu kolejny raz się odbił
5
@cubesnoop rodzina zawsze na pierwszym miejscu. To się szanuje
6
@Wossi61FCB zauważyłem, na białej taki rynsztok, ze 10 min usiedzieć się nie da to przyszedł tutaj
44
@Maciek98 szkoda nawet z tobą gadać, albo jesteś trollem albo zwyczajnie nie wiesz co się dzieje w piłce nożnej i tylko siedzisz z ręka w majtach i myślisz o Mbappe. Araujo,Pedri,Fati,Moriba,Mingueza,Garcia,Emerson,Orellana,Collado,Konrad,Trincão.U was natomiast cały trzon drużyny tworzą stare dziadki, wasz atak jest tak żałosny, ze nie wiem po co miałby tam isc
32
@Maciek98 kochał? To może na randkę ich umów :) Wielu piłkarzy kochało Barcelonę a grało w realu i na odwrót. Poza tym leć szukać klucza do złotej klatki szejka, to może wypuścisz twojego upragnionego francuzika
60
@Maciek98 chłopie nie wiesz co się dzieje tak naprawdę w finansach Barcelony a gadasz głupoty. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie