0

@Pawel13sz piłkarz co by nie mówić o niesamowitych umiejętnościach, mam wrażenie, ze Bale potrzebował trenera, który w pełni mu zaufa tak jak mourinho i może być jeszcze niesamowitym zawodnikiem jak kontuzje nie wrócą

2

Ale ładny strzał Bale’a z wolnego. Ma tak niekonwencjonalny strzał, ze szok

0

@Pawel13sz pierwsza dobitka na pusta, druga ładnie przyjął obrócił i uderzył

0

@Aureczek zawsze BMW będzie droższe w utrzymaniu niż Audi. Weź Audiole będzie lepsza. W tej cenie nie ma co się pchać w bete

0

@jakub1906 była mowa o trenerze od przygotowania Marcosa Llorente z Atletico a chodziło w tym tylko o Marcelo i Asensio

2

We wtorek Haaland dzisiaj Hurricane pokazuje jak ważna jest 9 w drużynie, ktoś taki kto jest po prostu zaprogramowany do strzelania bramek

0

@ViscaBarca123 stylem gry przypomina mi Daviesa z Bayernu

0

@Douglas13 Michał Żuk proszę państwa

1

Hurricane X2 :)

0

@BartqRKO patrz Haaland

0

@viscajasiek o ta 3 właśnie mi chodziło :)

2

No i Hurricane z kolejna bramka, co by nie mówić top 3 napastników w tym sezonie

2

@KamilZ przecież w takiej barcy patrząc ile my tworzymy okazji do strzelenia bramki chłop będzie walił hattricka za hattrickiem

0

@Yosemite przydałby się taki Walczak w drugiej linii u nas

3

@Encore nie miał jak tego strzelić, z ostrego kąta było :D

11

Maguire XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

@Douglas13 barkiem bramek nie strzela, całe szczęście, ze to nie coś z noga

0

@BarcaInfo Pedri ma prawko wgl?

2

@VamosRakieta boje się bardzo, ze ta kontuzja zniszczy karierę Fatiego. Ile bym dał, żeby wrócił do formy z przed kontuzji i omijały go kontuzje

0

1

@Coutinho007 mam nadzieje, ze po sezonie odejdzie razem z Coutinho,Pjanicem,Umtitim i cementem

0

@Rewolucja123 nie mam aż tyle wolnego czasu w życiu, żeby marnować go na czytanie ocen random userow. Prawda jest taka, ze masz 3 nazwiska, których się uczepiles jak rzep psiego ogona. De jong, którego hejtujesz jak się da, Griezmann i Busquets, których bronisz kiedy tylko się da

0

@Kote wybacz kolego, nie chciałem być agresywny. Jednak liga w której są 2 największe tuzy światowego futbolu czyli Real i barca zawsze będzie chętniej oglądana i ciekawsza niż ligi typu włoska,francuska czy niemiecka gdzie od 10 lat wygrywa jeden zespół i tak zaraz ktoś napisze, ze w tym sezonie jest inaczej, okej macie racje ale w przyszłym znów będzie to samo

10

@Coutinho007 zawodnik kupiony do linii ataku, który nie ma ani strzału, ani dryvlingu, ani szybkości to dla mnie nie zawodnik

4

@Rewolucja123 chłopie Griezmann to nie pomocnik i skończ zmieniać mu pozycje tylko dlatego, żeby powiedzieć, ze chłop zagrał dobrze. Griezmann to napastnik i jest rozliczany takze z dryblingów, strzałów a tego u niego praktycznie nie ma

1

@Kote dla mnie dalej nawet jak ww panowie odejdą będzie to liga najlepsza do oglądania zaraz po PL

0

@Coutinho007 bo zawodnik ofensywny jest od gry w ofensywie a nie podań czy odbiorow

1

@itmustbejoke czyli to czy liga jest lepsza od innej weryfikują nazwiska tak? Ciekawe...

4

@itmustbejoke tak i od razu rosyjskiej

21

@BarcaInfo odchodzi z realu to i mózg mu wrócił na miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?