KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz piłkarz co by nie mówić o niesamowitych umiejętnościach, mam wrażenie, ze Bale potrzebował trenera, który w pełni mu zaufa tak jak mourinho i może być jeszcze niesamowitym zawodnikiem jak kontuzje nie wrócą
2
Ale ładny strzał Bale’a z wolnego. Ma tak niekonwencjonalny strzał, ze szok
0
@Pawel13sz pierwsza dobitka na pusta, druga ładnie przyjął obrócił i uderzył
0
@Aureczek zawsze BMW będzie droższe w utrzymaniu niż Audi. Weź Audiole będzie lepsza. W tej cenie nie ma co się pchać w bete
0
@jakub1906 była mowa o trenerze od przygotowania Marcosa Llorente z Atletico a chodziło w tym tylko o Marcelo i Asensio
2
We wtorek Haaland dzisiaj Hurricane pokazuje jak ważna jest 9 w drużynie, ktoś taki kto jest po prostu zaprogramowany do strzelania bramek
0
@ViscaBarca123 stylem gry przypomina mi Daviesa z Bayernu
0
@Douglas13 Michał Żuk proszę państwa
1
Hurricane X2 :)
0
@BartqRKO patrz Haaland
0
@viscajasiek o ta 3 właśnie mi chodziło :)
2
No i Hurricane z kolejna bramka, co by nie mówić top 3 napastników w tym sezonie
2
@KamilZ przecież w takiej barcy patrząc ile my tworzymy okazji do strzelenia bramki chłop będzie walił hattricka za hattrickiem
0
@Yosemite przydałby się taki Walczak w drugiej linii u nas
3
@Encore nie miał jak tego strzelić, z ostrego kąta było :D
11
Maguire XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4
@Douglas13 barkiem bramek nie strzela, całe szczęście, ze to nie coś z noga
0
@BarcaInfo Pedri ma prawko wgl?
2
@VamosRakieta boje się bardzo, ze ta kontuzja zniszczy karierę Fatiego. Ile bym dał, żeby wrócił do formy z przed kontuzji i omijały go kontuzje
0
@Rewolucja123 ok
1
@Coutinho007 mam nadzieje, ze po sezonie odejdzie razem z Coutinho,Pjanicem,Umtitim i cementem
0
@Rewolucja123 nie mam aż tyle wolnego czasu w życiu, żeby marnować go na czytanie ocen random userow. Prawda jest taka, ze masz 3 nazwiska, których się uczepiles jak rzep psiego ogona. De jong, którego hejtujesz jak się da, Griezmann i Busquets, których bronisz kiedy tylko się da
0
@Kote wybacz kolego, nie chciałem być agresywny. Jednak liga w której są 2 największe tuzy światowego futbolu czyli Real i barca zawsze będzie chętniej oglądana i ciekawsza niż ligi typu włoska,francuska czy niemiecka gdzie od 10 lat wygrywa jeden zespół i tak zaraz ktoś napisze, ze w tym sezonie jest inaczej, okej macie racje ale w przyszłym znów będzie to samo
10
@Coutinho007 zawodnik kupiony do linii ataku, który nie ma ani strzału, ani dryvlingu, ani szybkości to dla mnie nie zawodnik
4
@Rewolucja123 chłopie Griezmann to nie pomocnik i skończ zmieniać mu pozycje tylko dlatego, żeby powiedzieć, ze chłop zagrał dobrze. Griezmann to napastnik i jest rozliczany takze z dryblingów, strzałów a tego u niego praktycznie nie ma
1
@Kote dla mnie dalej nawet jak ww panowie odejdą będzie to liga najlepsza do oglądania zaraz po PL
0
@Coutinho007 bo zawodnik ofensywny jest od gry w ofensywie a nie podań czy odbiorow
1
@itmustbejoke czyli to czy liga jest lepsza od innej weryfikują nazwiska tak? Ciekawe...
4
@itmustbejoke tak i od razu rosyjskiej
21
@BarcaInfo odchodzi z realu to i mózg mu wrócił na miejsce