KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Rewolucja123 kur** chłopie Iniesta był bogiem futbolu i mimo, ze nie dawał liczb w tym sezonie to robił Barcelonie grę. Porównywanie twojego idolka do naszej legendy jest wręcz śmieszne i pokazuje tylko ile warte są twoje analizy. X osób ci mówi, ze gowno prawda a ty i tak brniesz w to dalej
3
@BarcaInfo kurde niesamowicie ciężka decyzja bo jeśli teraz go nie weźmiemy to znając życie pójdzie do realu, a to przyszłość, trenerska topka
3
@daniel32778 co z tego, ze ta analiza była może z pół roku temu. No dawaj przytocz ja jak taki madry jesteś Haha
3
@Rewolucja123 ale De jong to pomocnik a Griezmann napastnik. Skoro dałeś Griezmannowi 8 to De Jong za wczorajszy mecz zasłużył na 12
6
@Rewolucja123 niech Griezmann daje przynajmniej polowe tego co Iniesta i wgl porównywanie Griezmanna do Iniesty to wielkie XD. Po tym co wygadywał Francuz, ze siedzi przy jednym stole z bogami tej dyscypliny oczekiwałem więcej.
8
@Rewolucja123 widocznie na tle randomowych userow z internetu wybijasz się poza skale jeśli chodzi o talent co do analizy. Widocznie nie rozumiemy twoich dogłębnych analiz tak jak powinnismy. My prości ludzie oczekujemy wpływu na wyniki (czyt. Bramki lub asysty)
3
@KORTIS czy słaba to nie wiadomo. Z jednej strony Koeman absolutnie zasługuje na szanse poprowadzenia barcy w kolejnym sezonie a z drugiej rozumiem Laporte. To jego rządy i chce zacząć wszystko po swojemu. Zobaczymy jak to się zakończy
0
@BarcaInfo o kurde to ciekawe, miałem wrażenie, ze dużo wcześniej już taka wypowiedz miała miejsce :D
0
@BarcaInfo oba newsy cieszą ale ta pierwsza wypowiedz stara prawda?
2
@Rewolucja123 jakby grał na poziomie to sympatia nic by do tego nie miała. Jak przychodził do Barcelony był jednym z moich ulubionych zawodników la liga. Niestety ja wymagam od zawodników dużo więcej niż ty. Dla ciebie poklepanie w meczu zasługuje na pochwale dla mnie bramka lub asysta
0
@reakwon patrzyłem Meganki ale jakoś jestem uprzedzony do francuzow. Cena leci w dół niesamowicie.
8
@Rewolucja123 jednak to z twoich argumentów każdy ma polewę :)
4
@Rewolucja123 a nie przypadkiem jako napastnik defensywny?
0
@Chaoss b6 c6 dla mnie zdecydowanie za duże
12
@Rewolucja123 zawodnik atakujący kupiony za 120 mln grający w jednym z najlepszych klubów w historii tego sportu jest chwalony bo kilka razy poklepał z kolegami. Klepnąć to on se może Lengleta w potylice, jest napastnikiem wiec odpowiada za strzelanie bramek
0
@Chaoss ja na drugie auto chce se kupić Audi A4 B7 1.8 turbo teraz
15
@Rewolucja123 chłopie jeśli mówimy o byciu decydującym wśród napastników to mowa jest o bramkach i asystach. Griezmann w swoim całym pobycie w Barcelonie ma 4 bramki i 0 asyst. Koniec dyskusji bo nie ma o czym
21
@Rewolucja123 to ty uparcie brniesz w swoje głupie przekonania. Kilka podań nie sprawia, ze zawodnik zagrał genialny mecz. Dembele sam sobie wypracował wiele sytuacji a jest krytykowany i słusznie bo to Barcelona nie Korona Kielce
0
@reakwon @Chaoss dobra chłopaki najlepsze auto do 25k to?
0
@Chaoss masz racje nie doczytałem, ze chodzi mu o konkretny model
31
@Pawelec7 nie ma to jak łapać kogoś za słówka, pisał na szybko zrobił błąd i co? To tylko człowiek
4
@sieniu nie No panie nie przesadzaj, daj jeszzcze pożyć
0
@reakwon Byc może macie racje panowie jednak Mercedes > wszystkie inne marki
4
@Pawel13sz pele
0
@reakwon kto pisał o audi akurat a6?
0
@Chaoss nie chce mi się teraz szukać przykładów. Kolejna sprawa, ze aby kupić porządne BMW trzeba sporo wyłożyć. Audi znajdziesz tańsze i w lepszym stanie. Jak dla mnie kosztu utrzymania dużo większe w BMW ale No każdy ma swoją opinie
0
@PatrykBarca chodzi mi bardziej o to stwierdzenie „stwór genetyczny”
0
@Aureczek bwm o wiele droższe w utrzymaniu, wystarczy popatrzeć części czy w razie co koszty naprawy
0
@Pietraszko co ci nie pasuje w aktualnej LM? Nie awansowali do Lm to w niej nie graja proste. Nikt im nie bronił grać lepiej
0
@Pawel13sz ciekawe jak potoczy się jego kariera