10

@Rewolucja123 kur** chłopie Iniesta był bogiem futbolu i mimo, ze nie dawał liczb w tym sezonie to robił Barcelonie grę. Porównywanie twojego idolka do naszej legendy jest wręcz śmieszne i pokazuje tylko ile warte są twoje analizy. X osób ci mówi, ze gowno prawda a ty i tak brniesz w to dalej

3

@BarcaInfo kurde niesamowicie ciężka decyzja bo jeśli teraz go nie weźmiemy to znając życie pójdzie do realu, a to przyszłość, trenerska topka

3

@daniel32778 co z tego, ze ta analiza była może z pół roku temu. No dawaj przytocz ja jak taki madry jesteś Haha

3

@Rewolucja123 ale De jong to pomocnik a Griezmann napastnik. Skoro dałeś Griezmannowi 8 to De Jong za wczorajszy mecz zasłużył na 12

6

@Rewolucja123 niech Griezmann daje przynajmniej polowe tego co Iniesta i wgl porównywanie Griezmanna do Iniesty to wielkie XD. Po tym co wygadywał Francuz, ze siedzi przy jednym stole z bogami tej dyscypliny oczekiwałem więcej.

8

@Rewolucja123 widocznie na tle randomowych userow z internetu wybijasz się poza skale jeśli chodzi o talent co do analizy. Widocznie nie rozumiemy twoich dogłębnych analiz tak jak powinnismy. My prości ludzie oczekujemy wpływu na wyniki (czyt. Bramki lub asysty)

3

@KORTIS czy słaba to nie wiadomo. Z jednej strony Koeman absolutnie zasługuje na szanse poprowadzenia barcy w kolejnym sezonie a z drugiej rozumiem Laporte. To jego rządy i chce zacząć wszystko po swojemu. Zobaczymy jak to się zakończy

0

@BarcaInfo o kurde to ciekawe, miałem wrażenie, ze dużo wcześniej już taka wypowiedz miała miejsce :D

0

@BarcaInfo oba newsy cieszą ale ta pierwsza wypowiedz stara prawda?

2

@Rewolucja123 jakby grał na poziomie to sympatia nic by do tego nie miała. Jak przychodził do Barcelony był jednym z moich ulubionych zawodników la liga. Niestety ja wymagam od zawodników dużo więcej niż ty. Dla ciebie poklepanie w meczu zasługuje na pochwale dla mnie bramka lub asysta

0

@reakwon patrzyłem Meganki ale jakoś jestem uprzedzony do francuzow. Cena leci w dół niesamowicie.

8

@Rewolucja123 jednak to z twoich argumentów każdy ma polewę :)

4

@Rewolucja123 a nie przypadkiem jako napastnik defensywny?

0

@Chaoss b6 c6 dla mnie zdecydowanie za duże

12

@Rewolucja123 zawodnik atakujący kupiony za 120 mln grający w jednym z najlepszych klubów w historii tego sportu jest chwalony bo kilka razy poklepał z kolegami. Klepnąć to on se może Lengleta w potylice, jest napastnikiem wiec odpowiada za strzelanie bramek

0

@Chaoss ja na drugie auto chce se kupić Audi A4 B7 1.8 turbo teraz

15

@Rewolucja123 chłopie jeśli mówimy o byciu decydującym wśród napastników to mowa jest o bramkach i asystach. Griezmann w swoim całym pobycie w Barcelonie ma 4 bramki i 0 asyst. Koniec dyskusji bo nie ma o czym

21

@Rewolucja123 to ty uparcie brniesz w swoje głupie przekonania. Kilka podań nie sprawia, ze zawodnik zagrał genialny mecz. Dembele sam sobie wypracował wiele sytuacji a jest krytykowany i słusznie bo to Barcelona nie Korona Kielce

0

@reakwon @Chaoss dobra chłopaki najlepsze auto do 25k to?

0

@Chaoss masz racje nie doczytałem, ze chodzi mu o konkretny model

31

@Pawelec7 nie ma to jak łapać kogoś za słówka, pisał na szybko zrobił błąd i co? To tylko człowiek

4

@sieniu nie No panie nie przesadzaj, daj jeszzcze pożyć

0

@reakwon Byc może macie racje panowie jednak Mercedes > wszystkie inne marki

4

@Pawel13sz pele

0

@reakwon kto pisał o audi akurat a6?

0

@Chaoss nie chce mi się teraz szukać przykładów. Kolejna sprawa, ze aby kupić porządne BMW trzeba sporo wyłożyć. Audi znajdziesz tańsze i w lepszym stanie. Jak dla mnie kosztu utrzymania dużo większe w BMW ale No każdy ma swoją opinie

0

@PatrykBarca chodzi mi bardziej o to stwierdzenie „stwór genetyczny”

0

@Aureczek bwm o wiele droższe w utrzymaniu, wystarczy popatrzeć części czy w razie co koszty naprawy

0

@Pietraszko co ci nie pasuje w aktualnej LM? Nie awansowali do Lm to w niej nie graja proste. Nikt im nie bronił grać lepiej

0

@Pawel13sz ciekawe jak potoczy się jego kariera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?