0

@JarekS półfinał Lm z rb to twoim zdaniem wyniki poniżej oczekiwań?

1

@ElTomas półfinał Lm

0

@JarekS co za głupota. Nagelsmann to topowy trener już teraz. Gadanie, ze to dzięki dyrekcji jest mega słabe. To on ustawia zespół, dobiera taktykę itp. Dotarcie do półfinału Lm z takim zespołem jak Rb to jak wygranie przez Barcelonę Lm

0

@MaziFCB nie dziwi mnie to jednak staram się patrzeć jak Laporta, nie jak kibic. Być może będzie chciał zacząć wszystko po swojemu i jeśli Koeman nie wygra np ligi i pucharu króla to postawi na swojego trenera

0

@MaziFCB wstrzymajmy się do końca sezonu z Koemanem. Jeśli gra i wyniki będą dobre jestem za daniem mu 2 sezonu

0

@Bocheno1 ja się napaliłam? Wisi mi to szczerze bo na ten moment Koeman mi odpowiada chociaż z osadem chce się wstrzymać do końca sezonu bo raptem po 3 meczach zapanował huraoptymizm co do niego a wcześniej każdy go chciał zwolnić. Dla mnie co nie zrobi Laporta będzie dobre. Jak zostawi Koemana to spoko jak Brdzie nagels to tez fajnie bo to topowy trener

1

Kluczowe wobec Koemana będą końcowe trofea. Jeśli wygra ligę i puchar króla to jak dla mnie zostanie. Jeśli jednak sam puchar króla lub przegra oba trofea to Laporta go nie oszczędzi i postawi na kogoś od siebie

4

@Rewolucja123 nie chce wchodzić z tobą w dalsza polemikę ale skoro twierdzisz, ze Antek był 2 najlepszym zawodnikiem w Barcelonie w tym meczu to szapoba

1

@arasz1819 może i plotka jednak sam powiedział tydzień temu w wywiadzie: "Pep Guardiola jest wyjątkowy i niezastąpiony. W niemieckiej piłce nożnej są młodzi trenerzy, którzy potrafią pracować zgodnie z naszą filozofią." #JulianNagelsmann

1

@Rewolucja123 dla mnie zdecydowanie najlepszy zawodnik meczu

0

@Kamiloza91 trzymam kciuki żeby siadło

1

@Rewolucja123 czyli ocena jak u Grieza

0

@Kettger w sukcesach ciężko umieścić geniusz Nagelsmanna. Wypuścił w świat wielu młodych piłkarzy, ukształtował ich i zbudował. Z małych klubów zrobił zespoły walczące w Europie

0

@Encore mecze z realem i atletico będą kluczowe co do la ligi. Jeśli ich nie wygramy to możemy pożegnać się z mistrzem

12

@Encore to myśle, ze Laporta pożegna się z Holendrem

4

Decydujące mecze co do Koemana to będę mecze z Atletico, Realem Madryt i Athleticiem. Jeśli wygramy wszystkie te mecze nie widzę potrzeby zmieniania trenera

1

@Rourke Boziu drogi przyjacielu, koledze wyżej chodziło o to, ze Koeman został wybrany przez Bartomeu a Laporta może chcieć budować wszystko na swoich decyzjach. Kolega wyżej niczego złego nie napisał i pochlebnie wyraził się o Ronaldzie także nie ma co się kłócić

0

@Coutinho007 ciężka decyzja spoczywa na Laporcie. Jeszcze miesiąc temu każdy by zwolnił Koemana a dzis jest wybitnym trenerem. Sam nie wiem co bym zrobił bo odmówić Nagelsowi ciężko, wyrzucić Koemana również

1

@Rourke ale po co tak ironizować. Sam uważam, ze wyrzucanie Koemana będzie głupim wyborem ale fakty są takie, ze Laporta może postąpić tak jak napisał @Vebrol

0

@Rourke dobrze wiesz o co mu chodziło i ma racje. Nie zdziwię się jeśli Laporta będzie chciał budować coś swojego a nie mieć trenera z decyzji Bartomeu

3

@Rewolucja123 to sobie przejrzyj resztę sezonów i zobaczysz, ze iniesta wpływ na grę barcy miał ogromny. Rozumiem, ze wtedy jeszcze mogłeś nie oglądać Barcelony ale na yt masz pełno zagrań Iniesty

1

@Coutinho007 tylko wiesz Laporta chce zbudować coś swojego i jeśli będzie chciał, żeby trenerem barcy od przyszłego sezonu był Nagels to nie możemy mieć do niego pretensji

0

@BarcaInfo co ty o tym uważasz?

1

@Rewolucja123 fajnie, ze wybrałeś sobie jeden sezon. W sezonie 12/13 miał 6 bramek i 23 asysty

1

@neeed zgadzam się. Nie zdziwię się jeśli Laporta będzie chciał budować Barcelonę po prostu po swojemu. Swoj trener, swoj sztab i jego zawodnicy

0

@Kamiloza91 będzie lepiej, 3maj się kumplu :)

1

@Rewolucja123 tymczasem iniesta w całej karierze 73 bramki i 157 asyst. Chore statystyki jak na środkowego pomocnika

0

@Kamiloza91 rozumiem, ze to nie twój kupon Haha?

8

Co do tego Nagelssman w Barcelonie to jestem trochę rozdarty. Z jednej strony Koeman zasługuje na poprowadzenie barcy w przyszłym sezonie a z drugiej Nagelsmannowi się nie odmawia, to przyszłość w trenerce i już topka w swoim fachu. Jakiej Laporta decyzji nie podejmie to ja uszanuje i będę kibicował Koemanowi/Nagelsmannowi w Barcelonie

6

@Rewolucja123 w tym momencie obrażasz Andresa chłopie. Za takie pitolenie powinien być ban z miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?