0

@Tasde mam nadzieje, ze skończy na dobre w przeciętniakach la liga

0

@MarcelNJ11 tu nawet nie chodzi o niego. Możesz go nie lubić nawet mam to gdzieś, ja wspieram każdego piłkarza barcy. Jesteś tak irytujący, ze głowa mała. Wiele razy ci ludzie próbowali wytłumaczyć jak krowie na rowie, ze Garcia nic nie gra bo Man city nie opłaca się zwyczajnie go ogrywać dla innego klubu. Maja kogo wystawić w jego miejsce a skoro wiedza, ze i tak już w ich barwach nie będzie grać to po co maja rozwijać piłkarza dla Barcelony?

0

@MarcelNJ11 ironii nie wyczules? Nowe, nie znałem...

7

Widzę na śmietankowe stronie niezle kupsko w majtach, ze atleti rozkłada nam czerwony dywan po majstra

2

@VamosRakieta piękny Dawid Siura

0

@norbi77 ale mi współczuć nie musisz :) wolski to również moje top 3 komentatorów ale jeśli chodzi o wiedzę na temat ligi hiszpańskiej to do Cwiakaly nie ma podjazdu

7

@MarcelNJ11 mogłoby ci odciąć neta na kilka miesięcy. Dużej różnicy na stronie by nie było, może jedynie mniej użytkowników mało inteligentnych

0

@KORTIS tak bilans się liczy

4

@AmigoBlancos walka o mistrza rozstrzygnie się pomiędzy Barca a Atleti. Rób screena

0

@norbi77 jest pewnym autorytetem dla mnie jeśli chodzi o wiedzę piłkarska bo posiada ja ogromna wiec zwracam się na pan. Co w tym dziwnego?

10

@amanter hattricka strzelił

11

Istnieje legenda, ze Kubo dalej czeka przy lini

0

@KamilZ przecież Alaves to jeszcze większy paździerz niż Getafe, nie nastawiałbym się na stratę punktów tam

2

@norbi77 rozumiem, ze bardzo chciałeś tego karnego tak jak i ja ale po pierwszej powtórce dokładnie widać nie było bo słaba powtórka. Potem powiedział, ze ewidentny karny także nie wiem o co chodzi. Zauważyłem, ze przywalanie się do pana Tomka to jakiś nowy trend na rambli

3

Tak jest panowie!!!!!!!!!!

2

@KmN ratuj jak dla mnie

1

@Gomess nie, Fatiego skasował Mandi z Betisu

8

@norbi77 Ćwiakala jest kozakiem a sędziowie są beznadziejni wiec co to za porównanie?

0

Hahahahhahahah ZALOSNE

0

Karniaka dawaj !!!!

2

Wreszcie dobry mecz Aleni

4

No to Getafe w 10. Nyom to największy idiota piłki nożnej w 21 wieku

1

Z rzutu karnego Aguero

1

@KORTIS davies,kante,Suarez,Iniesta=Xavi,Puyol,Haaland,Aktualnie Dias za całokształt De Ligt,De Bruyne,Cancelo,Neuer Prime,Rashford,Kane,Malen

0

@BarcaInfo a czy połowa tej kwoty będzie mogła np zostać przeznaczona na transfery do klubu?

2

@BarcaInfo wiadomo na co te pieniądze maja być przeznaczone?

0

@Pawel13sz tego słowa właśnie szukałem

0

@parpe on nie jest u nas dyrektorem sportowym chyba tylko będzie jakimś dyrektorem zarządzającym

0

@jaras121 No napisałeś, ze getafe wygrywa co daje nam mistrzostwo, wiec wybieram mistrzostwo jeśli wszystko wygrywamy

0

Llorente jest niesamowity. Dobrze, ze Real pozbył się tego potwora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?