KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Morey nawet w BVB nie ma pewnego miejsca w składzie a Emerson robi wrażenie w la liga
14
@pele1282 Ter Stegen
0
@socha tyle, ze ten dziad Grosicki swoimi umiejętnościami i tak przewyższa regularnie grających skrzydłowych w eklapie :)
0
@Coutinho007 w getafe gra wysoko jako skrzydłowy. Jest to zawodnik surowy technicznie a został trochę wypromowany przez to, ze gra w getafe gdzie ich taktyka to przeszkadzanie rywalom i jak na ich standardy jest tam gwiazda. Znacznie bardziej wole już mirande a i tak uważam, ze cucurella niechciałby do nas przyjść
1
@Zoker kedziora nie dostał zgody od trenera a Grosicki nawet nie grając przewyższa swoimi umiejętnościami większość skrzydłowych w eklapie. Poza tym jest bardzo ważna postacią w szatni u nas i jego powołanie mnie nie dziwi
0
@Puyolex cucurella się do nas nie nadaje. Cuenca tak dobrze sobie radzi w Almerii, ze każdy daje go do kadry?
0
@socha dobrze to jakbyś mógł kogo byś powołał w jego miejsce?
22
@BarcaInfo zna się na rzeczy ten nasz lucho
0
@Tasde mi się zawsze podoba Kamiński z Lecha
7
Może nie oceniajmy teraz kogo powołał i dajmy pracować Sousie? Może ma na nich pomysł? Nie zachowujcie się jak 15 letnie dzieciaki, on jest selekcjonerem i ma prawo powoływać kogo chce
2
@insp1re czemu maja się przepraszać? Widać właśnie w tym momencie profesjonalizm lucho bo powołał albe ze względu na jego formę.
31
@FC1899Barca pisanie, ze przez Dembele nie przeszliśmy dalej w starciu z Liverpoolem to wielkie XD. Nikt nie kazał kolegom wypiąć dupska przed zawodnikami Liverpoolu i przyjąć 4 bramki
2
@obiektywny12 faktycznie nie wiem czemu myslalem, ze obie. Kiedyś chyba czytałem, ze i meczów i meczy jest poprawne
2
@obiektywny12 na przyszłość to jedna i druga wersja jest poprawna
0
@BarcaInfo wiarygodny?
2
@Lajsek czemu niby ustawianie ligi? Myśle, ze nie byłoby z tym problemu
4
Zlatan dał rekomendacje Haalandowi wiec można go ściągać
0
@Borneo tez tego nie kumam właśnie. Na necie jest, ze ma 8 sezonów a na netflixie jest 7
2
@BarcaInfo co sądzisz o tym demirze? co to ten ekrem konur?
0
Co to ten fundusz inwestycyjny DIS’a?
1
@wojopancer wyhamował trochę ale myśle, ze w lato zmieni klub
1
@clyde chyba każdy to wie, ze panie najczęściej wola gdy 2 chłopów smaży do niej cholewki tego, który ma je głęboko w dupie niż tego, który się stara i teraz nie mowie o byciu pantoflem bo to mega słabe.
0
Dalej pchanie tej kłody Lengleta
0
@kaamil1910 nie wiem oglądając go w pierwszej drużynie BVB mam wrażenie, ze chłopak jest mocno przeceniany. Drybling mizerny, piłka mu odskakuje i prowadzi ja tak pokracznie. Może to dlatego, ze ma dopiero 16 lat. Ja to do rezerw bym brał kuzyna Haalanda
14
@DonMatteo901 strzelić przepiękna bramkę w Lm z united to jednak słabe porównanie
1
@DonMatteo901 jeśli faktycznie tak wyglądałoby okienko to przerosłoby oczekiwania wszystkich
1
@kubilka może wejść, może nie. Każdy bet to ryzyko bo mecz meczowi nie równy i to, ze w poprzednich meczach mieli spalone nie znaczy, ze i w tym tak będzie. Według mojej opinii powinno wejść bo w gruncie rzeczy Huesca gra dosyć odważna, ofensywna piłkę
3
@kamar24 do playoffow dopiero. Nie od razu do segunda
8
@FafitFCB dla niego jest zdecydowanie za wcześnie na dorosły futbol
1
@Kengo skok marketingowy pewnie. Ekwadorska Barcelona