KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 sztywniutko!
1
@BarcaInfo całe szczęście, już myslalem, ze grubas go weźmie
5
@jaras121 co to za pytanie? Logiczne, ze mistrzostwo
0
@BarcaInfo wiadomo kto nim będzie?
1
@FC1899Barca kopie się po czole
2
@szkutnik91 canal + family
3
@Deltta raczej czujniki jak nie bedziesz cumulonimbusa puszczał to nie wyłapią
6
@Kgorecki2500 przecież to jego słowa są XD
17
@amanter ładna ma ta siostrę :D
1
Ale to getafe jest żałosne. Atleti gniecie ich niesamowicie. Mam nadzieje, ze niedługo spadną z ligi
0
@Ansufati123 bo wilki to koxy
0
@robsoNele siądzie na luzie
1
@VamosRakieta warto obejrzeć może akurat to będzie ten mecz na 20, który wygra Drużyna Bordalasa
3
16 latek z bramka! Brawo Moukoko
0
@amanter to młody zawodnik i jeden mecz jaskółki nie czyni
5
@Tomo1989 na Fuksie czy nie strzelili bramkę więcej od przeciwnika
3
Alena i Cucurella w pierwszym składzie na atletico!
16
@BarcaInfo kozak starego ma ten Moriba
0
@MrShakira jemu chodzi o to czy jeśli mielibyśmy tyle samo pkt co atleti to wygrywając mecz z atleti możemy mieć mistrza
0
@FilozofXD atleti wygrało pierwszy 1:0 i jest jeszcze drugi mecz wiec co złego napisał?
0
@Comentateiro nawet 1:0 myśle, ze dałby nam mistrza bo lepszy bilans mamy
0
@Comentateiro jeśli wygramy 2:0 to tak
0
@mkord a No to chyba ze
0
No i po meczu niestety
0
@Bykunn pod takim, ze aktualnie to po prostu lepszy zespół
0
@mkord to, ze Chelsea>Real
0
Wrzutka, klaśnięci i bramka :D
0
Karma wraca!!!! Bramka daniego kurw* to znaczy karwo
0
Hahahahhahahahaha
0
Karny dla elche