0

@szkutnik91 sztywniutko!

1

@BarcaInfo całe szczęście, już myslalem, ze grubas go weźmie

5

@jaras121 co to za pytanie? Logiczne, ze mistrzostwo

0

@BarcaInfo wiadomo kto nim będzie?

1

@FC1899Barca kopie się po czole

2

@szkutnik91 canal + family

3

@Deltta raczej czujniki jak nie bedziesz cumulonimbusa puszczał to nie wyłapią

6

@Kgorecki2500 przecież to jego słowa są XD

17

@amanter ładna ma ta siostrę :D

1

Ale to getafe jest żałosne. Atleti gniecie ich niesamowicie. Mam nadzieje, ze niedługo spadną z ligi

0

@Ansufati123 bo wilki to koxy

0

@robsoNele siądzie na luzie

1

@VamosRakieta warto obejrzeć może akurat to będzie ten mecz na 20, który wygra Drużyna Bordalasa

3

16 latek z bramka! Brawo Moukoko

0

@amanter to młody zawodnik i jeden mecz jaskółki nie czyni

5

@Tomo1989 na Fuksie czy nie strzelili bramkę więcej od przeciwnika

3

Alena i Cucurella w pierwszym składzie na atletico!

16

@BarcaInfo kozak starego ma ten Moriba

0

@MrShakira jemu chodzi o to czy jeśli mielibyśmy tyle samo pkt co atleti to wygrywając mecz z atleti możemy mieć mistrza

0

@FilozofXD atleti wygrało pierwszy 1:0 i jest jeszcze drugi mecz wiec co złego napisał?

0

@Comentateiro nawet 1:0 myśle, ze dałby nam mistrza bo lepszy bilans mamy

0

@Comentateiro jeśli wygramy 2:0 to tak

0

@mkord a No to chyba ze

0

No i po meczu niestety

0

@Bykunn pod takim, ze aktualnie to po prostu lepszy zespół

0

@mkord to, ze Chelsea>Real

0

Wrzutka, klaśnięci i bramka :D

0

Karma wraca!!!! Bramka daniego kurw* to znaczy karwo

0

Hahahahhahahahaha

0

Karny dla elche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?