3

@jakub1906 i ten skład, który wymieniłeś zlał nas w dwumeczu 5:2 a gdyby był Neymar to byłoby pewnie dużo więcej

0

@Encore wątpię, ze sevilla będzie chciała tego dziada

0

@MarcelNJ11 aż przykre, ze na stronie jest tyle płytkich ludzi. Dias czyli jeden z najlepszych obrońców na świecie jest porównywany do Umtitiego czy Lengleta. Ciekawe

0

@MarcelNJ11 ja nie wiem gdzie tacy kibice jak ty zgubili mózg... Ogladales choć raz go w city? Czy może nie wiesz, ze gdyby podpisał kontrakt wciąż liczyłby się u guardioli. Jaki jest sens ogrywania go dla City skoro od przyszłego sezonu będzie grał u nas? Sam Guardiola bardzo chciał, żeby został

0

@Encore jeden z największych talentów hiszpańskiej piłki. Tomek cwiakala powiedział nawet, ze po pedrim to największy talent całej la liga

3

@marcin000019 No chyba nie

0

@BarcaInfo z tym projektem to chyba każdy wie

0

@ViscaBarca123 słuchamy

1

@Azi próbują to wprowadzić od kilku lat i coś im się nie udaje ;)

0

@JohnnyBarca fajnie jakby to była prawda

3

@kkbarca powie, ze przyszłość Messiego rozwiąże się w najbliższym czasie

0

@JarekS czemu miałby isc do gorszego klubu niż Lipsk? Wrócimy tu jak zmieni klub

1

@VeB 1899 tak, jeśli dasz hendi na leeds to startują z 1:0 i Chelsea musi strzelić 2 bramki żeby wygrać

0

@JarekS jak dla mnie teraz przejmie duży klub i da sobie radę

0

@xVENUMx No np, ze jak dajesz handicap w meczu przykładowo Real barca na barce Handi 1:0 to Barcelona startuje z wynikiem 1:0 i Real ma wygrac

0

@JarekS czyli Nagelsmann jest tam zbędny. Przyjąłem

1

@Kgorecki2500 mi tam te nowe się podobają

0

@JarekS czyli media są dla ciebie wyznacznikiem prawdy tak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo tez ciekawa opcja. Mam jednak nadzieje, ze Koemanowi uda się wygrać La ligę i Puchar króla bo bez tego ciężko będzie się mu utrzymać na stanowisku :(

0

@JarekS może i ściąga talenty ale ktoś musi je zbudować i to robi właśnie Julian

0

@Janas11224 jak dla mnie to navas wciąga nosem Courtoisa i spokojnie mógłby bronić kilka sezonów więcej w Realu

0

@BarcaInfo Co sądzisz o Nagelsmannie i jego potencjalnej zmianie z Koemana?

11

@Janiama kurcze myslalem, ze może zrobiłeś sobie po prostu przerwe od Rambli a tu taka poważna sprawa. 3maj się nasz piłkarzu! Jesteśmy z tobą!

3

Christo wspaniały zawodnik i madry człowiek

0

@JarekS z twoich komentarzy wynika, ze cała zasługa za sukcesy Lipska przypada wszystkim tylko nie Julianowi. W Hoffenheim kto robił wszystko za niego?

2

@Bartek22 No tak ale nie wiadomo czy uda się go sprzedać

0

@miszel1431 dalej to Anglik i jest dużo starszy niż Haaland oraz jego cena byłaby dużo większa niż za Norwega. Chciałbym tez przypomnieć, ze Haaland sporo meczy opuścił przez urazy w tym sezonie

2

@Kgorecki2500 Haaland > Lukaku

0

@Bartek22 ta druga opcja czyli 100 meczów jest prawidłowa chyba. Mam nadzieje, ze nie dogra tych 10 meczów u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?