KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jakub1906 i ten skład, który wymieniłeś zlał nas w dwumeczu 5:2 a gdyby był Neymar to byłoby pewnie dużo więcej
0
@Encore wątpię, ze sevilla będzie chciała tego dziada
0
@MarcelNJ11 aż przykre, ze na stronie jest tyle płytkich ludzi. Dias czyli jeden z najlepszych obrońców na świecie jest porównywany do Umtitiego czy Lengleta. Ciekawe
0
@MarcelNJ11 ja nie wiem gdzie tacy kibice jak ty zgubili mózg... Ogladales choć raz go w city? Czy może nie wiesz, ze gdyby podpisał kontrakt wciąż liczyłby się u guardioli. Jaki jest sens ogrywania go dla City skoro od przyszłego sezonu będzie grał u nas? Sam Guardiola bardzo chciał, żeby został
0
@Encore jeden z największych talentów hiszpańskiej piłki. Tomek cwiakala powiedział nawet, ze po pedrim to największy talent całej la liga
3
@marcin000019 No chyba nie
0
@BarcaInfo z tym projektem to chyba każdy wie
0
@ViscaBarca123 słuchamy
1
@Azi próbują to wprowadzić od kilku lat i coś im się nie udaje ;)
0
@JohnnyBarca fajnie jakby to była prawda
3
@kkbarca powie, ze przyszłość Messiego rozwiąże się w najbliższym czasie
0
@JarekS czemu miałby isc do gorszego klubu niż Lipsk? Wrócimy tu jak zmieni klub
1
@VeB 1899 tak, jeśli dasz hendi na leeds to startują z 1:0 i Chelsea musi strzelić 2 bramki żeby wygrać
0
@JarekS jak dla mnie teraz przejmie duży klub i da sobie radę
0
@xVENUMx No np, ze jak dajesz handicap w meczu przykładowo Real barca na barce Handi 1:0 to Barcelona startuje z wynikiem 1:0 i Real ma wygrac
0
@JarekS czyli Nagelsmann jest tam zbędny. Przyjąłem
1
@Kgorecki2500 mi tam te nowe się podobają
0
@JarekS czyli media są dla ciebie wyznacznikiem prawdy tak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo tez ciekawa opcja. Mam jednak nadzieje, ze Koemanowi uda się wygrać La ligę i Puchar króla bo bez tego ciężko będzie się mu utrzymać na stanowisku :(
0
@JarekS może i ściąga talenty ale ktoś musi je zbudować i to robi właśnie Julian
0
@Janas11224 jak dla mnie to navas wciąga nosem Courtoisa i spokojnie mógłby bronić kilka sezonów więcej w Realu
0
@BarcaInfo Co sądzisz o Nagelsmannie i jego potencjalnej zmianie z Koemana?
11
@Janiama kurcze myslalem, ze może zrobiłeś sobie po prostu przerwe od Rambli a tu taka poważna sprawa. 3maj się nasz piłkarzu! Jesteśmy z tobą!
3
Christo wspaniały zawodnik i madry człowiek
0
@JarekS z twoich komentarzy wynika, ze cała zasługa za sukcesy Lipska przypada wszystkim tylko nie Julianowi. W Hoffenheim kto robił wszystko za niego?
2
@Bartek22 No tak ale nie wiadomo czy uda się go sprzedać
0
@miszel1431 dalej to Anglik i jest dużo starszy niż Haaland oraz jego cena byłaby dużo większa niż za Norwega. Chciałbym tez przypomnieć, ze Haaland sporo meczy opuścił przez urazy w tym sezonie
2
@Kgorecki2500 Haaland > Lukaku
0
@Bartek22 ta druga opcja czyli 100 meczów jest prawidłowa chyba. Mam nadzieje, ze nie dogra tych 10 meczów u nas