3

Eric zakomunikował nam, że nie przedłuży kontraktu z City, został mu jeszcze rok. Woleliśmy, żeby został, jednak on tego nie chce – powiedział Guardiola

Myślę, że Eric García zagra w Barcelonie. Oni nie kupują normalnych zawodników, chcą go, bo jest topowym zawodnikiem. Nie możesz sobie wyobrazić, co Eric dla mnie znaczy. Jest jak syn. W zeszłym sezonie po zamknięciu był naszym najlepszym środkowym obrońcą. Nie popełnił żadnych błędów ani jednego - powiedział Guardiola, cytowany przez "Cope.es".
Do wszystkich, którzy mówią, ze Garcia jest słaby i nawet w city nie grał.
@Bagsik88

1

@Bagsik88 ale co to ma do pepa? Jak go odpuścił jak walczył do samego końca o niego. Ostateczna decyzja należy do zawodnika co sam pep podkreślił

0

@ViscaBarca123 co o nim powiesz?

0

@mat32 tak ale pisanie o nim, ze jest słaby i argumentowanie tym, ze nie gra w city jest śmieszne. Nie ma na świecie aktualnie środkowego obrońcy z jego rocznika, który miałby taka markę w top 5 ligach.

1

@MarcelNJ11 skoro to poziom Lengleta i Umtitiego to jest słaby :) Dias to aktualnie top 3 so na świecie ale co ty tam wiesz

1

@Bagsik88 śmieszne jest to, ze dalej trzeba tłumaczyć takim jak wy, ze Garcia by grał o czym sam pep powiedział gdyby przedłużył kontrakt z city

1

@Rewolucja123 i przy tym zostańmy. Ty zawsze masz racje a nikt inny nie ma argumentów

5

@VenoM przyjacielu wczoraj jeden z użytkowników mi pisał, ze Garcia jest słaby a Lenglet i Umtiti zjadają go na śniadanie. A i jeszcze dowiedziałem się wczoraj, ze Dias z city czyli jeden z najlepszych obrońców w tym sezonie jest słaby :/

7

@BarcaInfo coś strasznie dużo takich newsow ostatnio. Mam nadzieje, ze to nie wyssane z palca plotki

3

@Rewolucja123 z tobą ciężko przeprowadzić merytoryczna decyzje, bo jesteś tak uparty i przekonany o swojej racji, ze nie da się dyskutować. W swoim świecie po prostu

2

@MarcelNJ11 przyszedł obrońca, który wczoraj w dyskusji mi pisał, ze Umtiti i Lenglet zjadają Erica Garcie a Dias z Manchesteru city jest słaby :)

6

@Rewolucja123 twoje analizy są oparte na ”wydaje mi się” tak samo jak informacje podawane do internetu. A to czy się z nimi zgadzasz czy nie to inna sprawa.

7

@Rewolucja123 wymyślasz inne niestworzone rzeczy, ze połowa rambli mogłaby się głupota zakrztusić. Wypuszczane informacje do internetu będą zawsze, jedni będą w nie wierzyli inni nie i tyle.

38

Komentarz usunięty

0

@masq jestem na tak

1

@MaziFCB weź tez pod uwagę, ze gra w topornym Eibarze a mimo to ma bardzo dobre liczby

0

@MaziFCB dla mnie na filmikach wyglada dobrze. Jest to zdecydowanie jeden z największych talentów hiszpańskiej piłki a tacy piłkarze zawsze będą u nas mile widziani

1

@MaziFCB weryfikowanie zawodnika na podstawie filmików na yt xd

1

@Pawel13sz jeśli nie uda się go ściągnąć to nie brałbym nikogo. Masę młodych talentów za kupę kasy już było i loteria czy wypali czy nie a nie możemy sobie teraz na to pozwolic

4

ale bym sobie obejrzał takiego Haalanda w koszulce barcy

0

@MarcelNJ11 chciałbym żeby tacy średni jak on był Umtiti i Lenglet. Jeden z kolanami na poziomie chodzącego o kulach 70 letniego dziadka a drugi chodząca katastrofa. Chętnie się z ciebie pośmieje gdy od przyszłego sezonu Garcia będzie 3 razy lepszy od Lengleta i Umtitiego razem wziętych

0

@MarcelNJ11 hahahahahha

0

@Encore i jednak jest typowym skrzydłowym a nie napastnikiem jak Griezmann

0

@ViscaBarca123 jak myślisz, on czy Jandro Orellana ma większa szanse zrobić karierę w Barcelonie i na jakiej pozycji Nico ma największy potencjał twoim zdaniem. Czy jest to bardziej pomoc defensywna czy wyżej lepiej się czuje

4

@Rewolucja123 i ten rewolucja, który raz napisał komentarz broniący Griezmanna i wkleja go za każdym razem gdy jest o nim mowa XDDDDD

0

@MarcelNJ11 kto jest niby lepszy? Założymy się, ze będzie grał?

0

@MarcelNJ11 na szczęście to nie ty decydujesz o transferach i Garcia będzie u nas grał od przyszłego sezonu i mam nadzieje zamknie ci buźkę

0

@MarcelNJ11 ale wiesz, ze mówimy o diasie z city a nie o brahimie diazie z realu?

5

@Encore a po co nam ten felix

1

@jakub1906 dalej może to wygrać. No nie wiem czy Mbappe odejdzie z Paryża. Nie ma to jak uważać za słaba drużynę, która leje nas w dwumeczu Lm. Prawda jest taka, ze aktualnie są lepsza drużyna od nas i musimy się z tym pogodzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?