0

@Borneo a nawet nie wiem, chyba skończyli już

1

@Matelel Homeland, szczerze polecam

11

@daniel32778 nie oceniam, bo nie znam jego siostry. Różne rzeczy w życiu nas spotykają wiec nie ma co wyrokować

85

Jose Gimenez : Kiedy miałem 17 lat, moja siostra zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 14 lat... rzeczywistość była taka, że ​​nie miałem kontraktu zawodowego, nie zarabiałam. Dawali mi tylko na bilety ( W dniu, w którym się dowiedziałem, płakałem cały czas bo wiedziałem że muszę rzucić futbol ponieważ nie mamy dochodów na utrzymanie) ciężarna 14-letnia siostra ... Mój ojciec miał mały motocykl i pracował w winnicy, moja mama była gospodynią domową, nie było dużych dochodów. Tego dnia nie przerywając płaczu, stanąłem przed rodzicami i powiedziałem im: To dziecko się urodzi, a tym, który się nim zajmie będę ja. Tata rzucił tesktem tylko że zmarnujesz karierę trzasnął drzwiami i wyszedł. Tego dnia zadzwoniłem do dzialczy klubu i opowiedziałem im o sytuacji. Powiedziałem im, że rzucę piłkę nożną, ponieważ chcę znaleźć pracę, która da mi dochód na utrzymanie dziecka siostry (…) Przyjechali z Salto, siedzieli ze mną, powiedzieli, że zaczną mi pomagać, ale pod żadnym pozorem nie mogę zrezygnować z piłki nożnej, bo to była moja pasja i jestem w tym dobry. W tym samym roku podpisałem kontrakt z Atleti. Kiedy jestem kontuzjowany lub kiedy popełniam błąd, Hiszpanie mówią mi: „Jakiego ty masz pecha”. I wtedy ja patrzę im w oczy i mówię: 'Gdybyście tylko wiedzieli, jakie ja mam szczęście.


1

@Khajio a to ciekawe, ze ktoś oglada ligę austriacka :)

0

@LatajacyHolender po co ktoś ma kupować topowego napastnika jak Haaland a potem wypożyczać go do borussi???

1

@Khajio ciekawe jak pilkarsko rozwinie się ten demir

2

@Avatarr jak dla mnie to jeśli Emerson przyjdzie do barcy to Dest i Brazylijczyk mogliby się fajnie uzupełniać i walczyć o podstawę

0

@BulaKG w czym Roberto jest lepszy od desta?

2

Po dzisiejszym meczu betisu z sevilla uważam, ze zarówno Miranda jak i Emerson mogliby na luzie walczyć o skład w Barcelonie

1

Ależ świetna akcja naszego Mirandy!!

1

@MESSIah16 to, ze kean chciał mu połamać nogę to wina United? Myśle, ze do united nie pójdzie a jeśli to się bardzo zdziwie

1

Zieliński z asysta!

0

@socha tez tak sadze dlatego od 1 minuty oglądane jest gran derbi

1

Kurde nie wiem co obejrzeć Napoli-Milan czy Betis-Sevilla

2

@Coutinho007 nigdy nie zrozumiem co ludzie widza w tym trencie

0

@Tomek97 DaviesDias na obronę
Kimmich na pomoc
Haaland na Atak

0

@Keson ten Holender jest bardzo dobrym rozgrywającym. Ośmieszył nie tylko Polskę ale i Vive Kielce w Lm

1

Holandia zagrała ta ostatnio akcje klasa światowa

0

@Keson na rozegraniu u nich lata turbo skrzat, który robi robotę

0

No i po meczu. Słabo to wyglada skoro nasza jedyna taktyka to sicko i rzut

0

@Keson niestety konflikt na lini Rombel-Syprzak daje o sobie znać. Brakuje rudego także

0

@Overmarsinho89 gaz gaz gaz

1

@Barcza223 chodziło mi o piłkę ręczna i syprzaka

0

Szkoda, ze nasz selekcjoner ma spine akurat z naszym najlepszym zawodnikiem :(

0

@ViscaBarca123 Co młodziak to lepszy

2

@KORTIS cadiz za Valladolid

0

Nigdy nie zrozumiem czemu ten przybylski gra w podstawie. Gość jak tak ujowy, ze to hit. Oprócz w miarę gry w defensywie gość jest drewniany i ma sylwetkę 40 letniego chłopa z piwskiem. Gubi piłkę za piłka

0

Już za 15 min Polska kadra będzie miała szanse na poprawienie swojej sytuacji w grupie eliminacji do ME a zagra z Holandia

1

@VamosRakieta na nazwisko Busquets to dla rewolucji 2 busquetsow w jednej drużynie to po nocach mu się śnią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?