KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo a nawet nie wiem, chyba skończyli już
1
@Matelel Homeland, szczerze polecam
11
@daniel32778 nie oceniam, bo nie znam jego siostry. Różne rzeczy w życiu nas spotykają wiec nie ma co wyrokować
85
Jose Gimenez : Kiedy miałem 17 lat, moja siostra zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 14 lat... rzeczywistość była taka, że nie miałem kontraktu zawodowego, nie zarabiałam. Dawali mi tylko na bilety ( W dniu, w którym się dowiedziałem, płakałem cały czas bo wiedziałem że muszę rzucić futbol ponieważ nie mamy dochodów na utrzymanie) ciężarna 14-letnia siostra ... Mój ojciec miał mały motocykl i pracował w winnicy, moja mama była gospodynią domową, nie było dużych dochodów. Tego dnia nie przerywając płaczu, stanąłem przed rodzicami i powiedziałem im: To dziecko się urodzi, a tym, który się nim zajmie będę ja. Tata rzucił tesktem tylko że zmarnujesz karierę trzasnął drzwiami i wyszedł. Tego dnia zadzwoniłem do dzialczy klubu i opowiedziałem im o sytuacji. Powiedziałem im, że rzucę piłkę nożną, ponieważ chcę znaleźć pracę, która da mi dochód na utrzymanie dziecka siostry (…) Przyjechali z Salto, siedzieli ze mną, powiedzieli, że zaczną mi pomagać, ale pod żadnym pozorem nie mogę zrezygnować z piłki nożnej, bo to była moja pasja i jestem w tym dobry. W tym samym roku podpisałem kontrakt z Atleti. Kiedy jestem kontuzjowany lub kiedy popełniam błąd, Hiszpanie mówią mi: „Jakiego ty masz pecha”. I wtedy ja patrzę im w oczy i mówię: 'Gdybyście tylko wiedzieli, jakie ja mam szczęście.
1
@Khajio a to ciekawe, ze ktoś oglada ligę austriacka :)
0
@LatajacyHolender po co ktoś ma kupować topowego napastnika jak Haaland a potem wypożyczać go do borussi???
1
@Khajio ciekawe jak pilkarsko rozwinie się ten demir
2
@Avatarr jak dla mnie to jeśli Emerson przyjdzie do barcy to Dest i Brazylijczyk mogliby się fajnie uzupełniać i walczyć o podstawę
0
@BulaKG w czym Roberto jest lepszy od desta?
2
Po dzisiejszym meczu betisu z sevilla uważam, ze zarówno Miranda jak i Emerson mogliby na luzie walczyć o skład w Barcelonie
1
Ależ świetna akcja naszego Mirandy!!
1
@MESSIah16 to, ze kean chciał mu połamać nogę to wina United? Myśle, ze do united nie pójdzie a jeśli to się bardzo zdziwie
1
Zieliński z asysta!
0
@socha tez tak sadze dlatego od 1 minuty oglądane jest gran derbi
1
Kurde nie wiem co obejrzeć Napoli-Milan czy Betis-Sevilla
2
@Coutinho007 nigdy nie zrozumiem co ludzie widza w tym trencie
0
@Tomek97 DaviesDias na obronę
Kimmich na pomoc
Haaland na Atak
0
@Keson ten Holender jest bardzo dobrym rozgrywającym. Ośmieszył nie tylko Polskę ale i Vive Kielce w Lm
1
Holandia zagrała ta ostatnio akcje klasa światowa
0
@Keson na rozegraniu u nich lata turbo skrzat, który robi robotę
0
No i po meczu. Słabo to wyglada skoro nasza jedyna taktyka to sicko i rzut
0
@Keson niestety konflikt na lini Rombel-Syprzak daje o sobie znać. Brakuje rudego także
0
@Overmarsinho89 gaz gaz gaz
1
@Barcza223 chodziło mi o piłkę ręczna i syprzaka
0
Szkoda, ze nasz selekcjoner ma spine akurat z naszym najlepszym zawodnikiem :(
0
@ViscaBarca123 Co młodziak to lepszy
2
@KORTIS cadiz za Valladolid
0
Nigdy nie zrozumiem czemu ten przybylski gra w podstawie. Gość jak tak ujowy, ze to hit. Oprócz w miarę gry w defensywie gość jest drewniany i ma sylwetkę 40 letniego chłopa z piwskiem. Gubi piłkę za piłka
0
Już za 15 min Polska kadra będzie miała szanse na poprawienie swojej sytuacji w grupie eliminacji do ME a zagra z Holandia
1
@VamosRakieta na nazwisko Busquets to dla rewolucji 2 busquetsow w jednej drużynie to po nocach mu się śnią