KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy goni mullera
9
Erling Haaland z brameczka!
0
Ile kosztuje gala ksw na ipli wie ktoś?
0
@AmigoBlancos to po co wstawiają takie wypierdki dziennikarskie na ta gowno stronę
0
@Kwasiak98 jak walka będzie w parterze to wygra bombardier jak w stójce to Pudzian
0
@Rourke El Jarek siedzi przy jednym stole z Haalandem i Raiola, nic dziwnego
6
Kurcze fajnie gra ten Bryan Gil. Bardzo chciałbym żeby Laporta go do nas ściągnął.
0
@Bartek22 tam poziom jest tak niski, ze nie ma co się dziwić. Jareczek dodaje gowno artykuł żeby użytkownicy klikali i mogli się podpuszczać w komach
2
@eckov to już pośmiać się nie można?
10
Strona Realu Madryt jest piękna. Haaland marzy o grze dla Realu i chce grać tylko w barwach królewskich haha
0
@puyol_presidend5 ja postawiłem na wygrana Sevilli,Athletic Bilbao lub remis i powyżej 1,5,Eintracht Frankfurt lub remis i 1,5 powyżej, Wolfsburg i Borussia M.
0
@KapiFCB a na ipli nie jest taniej?
2
@FCB24 w moim sercu zawsze na pierwszym miejscu będzie Curry
0
@głardiola woli grę będąc wyżej ustawionym kolego :)
0
@barteq środkowy pomocnik bardziej ofensywnie usposobiony
0
@Pawel13sz ta druga akcja robi wrażenie
1
@Ronnie1992 z Realem Madryt
0
@Michael24 mamy chyba najmocniejsza kadrę ze wszystkich. Możemy tylko współczuć Heynenowi, ze będzie musiał odrzucić kilku świetnych zawodników
1
@Douglas13 co zrobisz No ma się te perełki w la masii
7
@Encore nie zdziwię się jak slavia ich pyknie
0
@Jacu327 No macie szczęście bo z Bayernem byłby pogrom
1
@Janas11224 BVB za mało Psg Bayern 50:50 Chelsea za duzo
0
@AmigoBlancos Bayern przejdzie i city w finale
0
@Rewolucja123 kibicuj realowi
0
No to Real w finale
2
Kurde liczyłem na Bayern Real :((
6
@Janiama będzie dobrze, silny chłop jesteś!
1
@Mns21 jeden z największych talentów la masii
0
@adi7adi8 chłopie albo jesteś 15 letnim dzieciakiem albo masz ewidentnie problemy z myśleniem. Gdzie ja tu miałem kija w dupie? Napisałem chyba będzie 3:0 dla Zenitu bo na to wskazywał przebieg spotkania, potem napisałem, ze jest 3:2 i nadzieja czyli stwierdziłem fakt. Spróbuj nauczyć się czytania ze zrozumieniem bo ewidentnie ci to nie wychodzi
5
@LeoMessiah wszystkie 3